MMO akce z reálného života? Jasně All Points Bulletin

David Jones je někdo. David Jones je tvůrce původního GTA. A když se nám takovýto někdo pustí do tvorby masivní multiplayerové akce, tak se jistě máme na co těšit. V All Points Bulletin se můžete postavit buď na stranu zásahových jednotek, nebo se přidat ke gangům. Gangy jsou zaleženy na volnosti, přístupu ke společnosti, natuněných autech, grafiti a získávání peněz kde to jde. Zato nejdůležitější pro zásahovky je čest, týmová spolupráce, dobré vybavení a společný postup proti gangům.

Všichni tito hráči se budou prohánět po městech, která si vzala reálné metropole za vzor, můžeme se tak dočkat klasických památek i křivolakých uliček. Veškerou výbavu a majetek, který získáte, si budete údajně moci přizpůsobit svému vzhledu a stylu, takže snad uvidíme opravdu originální postavy. Bohužel si budeme muset ještě dlouho počkat, první termín vydání je někdy začátkem roku 2007, ale všichni víme, jak to s termíny chodí.

Zdroj: Business Wire

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole