MMO simulátor Tom Clancy`s Air Combat

Leteckým hrám se kromě občasných dogfightů na online poli příliš nedaří. Zalepit žánrovou díru se pokusí bukurešťské studio francouzského vydavatele Ubisoft, které se nepokouší vytvořit pouze jedinou hru, ale celou značku leteckých titulů založených na brandu Toma Clancyho. Air Combat se stane masivně multiplayerovou hrou, ve které hráči sednou do kokpitů moderních a lehce futuristických stíhaček, podobně jako se chopili ovládání vojáků budoucnosti v akci Tom Clancy’s Ghost Devon Advanced Warfigher.

Dění se bude odehrávat v blízké budoucnosti, kdy jedna ze soukromých militantních frakcí dosáhla takového stupně vyzbrojení, že provedla masivní útok na Spojené státy americké. Do tohoto dění vpadá hráč jako naprostý nováček, aby mu byla poskytnuta veškerá podpora k co nejdokonalejšímu ovládnutí zbraňových systémů, pilotáže, navigace, podpůrných přístrojů apod. Hráč se má učit a dospívat podobně jako reální piloti, přičemž až dosáhne statutu leteckého esa, může své zkušenosti šířit dále. Dle lokálního ředitele rumunského studia Sebastiena Delena se Air Combat stane mezníkem leteckých simulátorů a nabídne herní prožitek od rychlých, adrenalinových dogfightů až po komplexní taktické operace celých skvadron stíhaček.

Související informace (Tom Clancy`s Air Combat):
Platforma
: PC, next-gen konzole
Žánr: MMO simulátor
Výrobce hry: Ubisoft (
http://www.ubisoft.com/)
Vydavatel hry: Ubisoft (
http://www.ubisoft.com/)
Homepage hry: Zatím není
Předpokládané datum vydání: 2008

Zdroj: TZ

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 5 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 6 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
V Minecraftu postavíte cokoliv, podívejte se na Paříž z 19. století

V Minecraftu postavíte cokoliv, podíve…

Minecraft nás svými možnostmi nepřestává překvapovat. Nejzajímavější projekty jsou však stále ty, které simulují reálná města.

17.  7.  2018 | | 8 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A