MMORPG City of Heroes - tři nové schopnosti hrdinů

Oficiální stránky připravovaného MMORPG titulu City of Heroes byly obohaceny o devět nových obrázků, na kterých můžete zhlédnout tři různé hrdiny s jejich speciálními schopnostmi (Radiation Infection, Siphon Life, Energy Torrent). První jmenovaná schopnost Radiation Infection propůjčí dané postavě možnost nakazit cílový objekt smrtelnou dávkou ozářením, která sníží postiženému přesnost a obranu a může vést i k usmrcení osoby. Druhá schopnost Siphon Life umožní hrdinovi ukrást část života z protivníka a tím snížit jeho přesnost. Energy Torrent dokáže odhodit protivníka do značné dálky prostřednictvím vyvolaného toku silné energie, který může způsobit i smrt cílové postavě.

   

Radiation Infection

Hra City of Heroes je v nynější době ve fázi před závěrečných prací, přesto již její koncept a také grafická stránka mnohé napovídají o její kvalitě. Když k tomu připočteme zázemí korejské společnosti NCSoft, giganta na poli online her (LineAge či druhý díl LineAge2) a spolupráci se samotným lordem Britishem (Richardem Garriotem), můžeme očekávat velmi zajímavý titul na online scéně. Celá hra se odehrává v jediné metropoli a to ve městě Paragon, které je ohrožováno spoustou zločinců, podivných zmutovaných kreatur, invazí vetřelců a kdoví jaké další havětí.

   

Siphon Life

Právě proto jsou tak do města svoláni hrdinové, kteří nabídnou obyvatelům Paragonu pomoc proti všem těmto hrozbám. Hráč bude představovat jednoho z těchto hrdinů, kteří budou plnit s vidinou slávy a bohatství rozličné úkoly nejen v jednotlivých okrajových (a velmi rizikových) zónách. Tento titul, oceněný prestižní cenou E3 za nejlepší multi-playerovou hru výstavy, bude dokončen v průběhu letošního roku.

   

Energy Torrent

Související informace (City of Heroes):
Homepage hry: http://www.cityofheroes.com/
Výrobce hry: Cryptic Studios
Distributor hry: NCSoft
Distribuce v ČR: ?
Předpokládané datum vydání: Rok 2004

Zdroj: Homepage

Nejnovější komentáře