MMORPG stále v pohybu

Velkou výhodou MMORPG je, že se mohou průběžně měnit a přizpůsobovat hráčům. Tak se hry rozšiřují a zároveň si drží stabilní hráčskou základnu. Pojďme se podívat na trojici her, které se mění.

Začneme změnou, která proběhla nedávno v Everquest 2. Po dlouhém hledání svého osudu byla konečně objevena rasa Frogloků, žabích lidí. Hrdinové teď mají šanci nejen otevřít tento národ k hraní pro sebe, ale po splnění obtížných úkolů i pro celý server. Zatím není jediná známka, že by se takto někde povedlo, ale uvidíme.

Matrix Online zase něco ze svého světa ubral. Jak jsme přišli na konci trilogie o Nea a Trinity, ve hře byl zabit Morpheus. Stroje se rozhodly nasadit zabijáka s jasným jménem Assassin, který je schopen ohýbat Matrix stejně, jako byl třeba Neo. Podařilo se mu Morphea uvěznit a nakonec nejspíš i zabít. Hráči nyní mohou jen zkoumat, co k tomu vedlo.

A nesmíme opomenout ani World of Warcraft. Krásně se rozjel PvP honor systém, i když si stále hráči stěžují na drobné mouchy. Ty však hodlá Blizzard napravit a přidat navíc i battlegrounds - bojiště, kde se nebude zabíjet jen pro zabíjení, ale i s nějakým účelem. Zatím pronikly ven informace o modifikaci Capture The Flag, co vše nám budoucnost přinese je nejisté.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Crying Suns zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Cryin…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

8.  1.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce