MMORPG World of Warcraft - šest nových obrázků

MMORPG World of WarCraft se stále nachází ve fázi betatestování, z které byly pořízené nové záběry od zaregistrovaných hráčů, jenž si dnes můžete prohlédnout prostřednictvím našich stránek. Můžete na nich spatřit nejen typickou krajinu, která patří pod nadvládu rasy Taurenů, ale také několik obyvatel, které lze potkat. Ve World of WarCraft  můžete navštívit všechny kontinenty světa WarCraftu (Kalimdor, Azeroth, Khaz Modan, Lordaeron), ve kterých uplynuly čtyři roky od událostí hry WarCraft III: Reign of Chaos.

   

Připojit se můžete k jedné ze dvou stran konfliktu (Aliance - lidé, noční elfové a trpaslíci versus Horda - orkové, nemrtví a taureni) jako válečník, mág, druid, lovec, warlock nebo šaman. Hra nabízí různé možnosti jak pro začátečníky, tak i pro hardcore hráče. Stovky úkolů zaručují velkou pestrost pro adventurní i bojově naladěné hráče, kteří budou moci využívat různých přepravních prostředků (koně, vlka, lodě, vzducholodě nebo také Gryphona).

   

Svoji postavu budete moci vybavit několika předměty z tisíce připravovaných (včetně unikátních), které vylepší vlastnosti a dovednosti postavy. Všechny tyto možnosti a více dalších budete sledovat na vašich monitorech v úžasně zpracované grafice.

Související informace (World of WarCraft):
Homepage hry: http://www.worldofwarcraft.com/
Výrobce hry: Blizzard
Vydavatel hry: Vivendi
Předpokládané datum vydání: Rok 2004

Zdroj: RPG Vault

Váš názor Další článek: Čeština do Morrowindu je hotova!

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , ,