Mobilní arénovka Star Wars: Hunters se opět odkládá. Zahrajeme si v roce 2023

Zynga nás opět nepotěšila odkladem.

Pokud se těšíte, až se vrhnete do arénových bojů se svými oblíbenými hrdiny ze světa Star Wars, pak vás musíme zklamat. Zynga opět odkládá arénový akční titul Hunters, který měl dorazit na mobilní platformy a Nintendo Switch už v roce 2021. Po prvotním odkladu nyní přichází další a projekt se přesouvá do roku 2023. 

Důvodem je samozřejmě přání vývojářů maximálně vypiplat herní zážitek a nabídnout fanouškům to nejlepší z univerza Star Wars. 

Jak již název napovídá, ve hře budete shromažďovat svůj vlastní tým, sestávající z celé plejády postav. Od stormtrooperů a lovců odměn až po wookie a hrdiny povstalců. Poté se postavíte dalším týmům online v arénové řežbě, to vše v kulisích Hvězdých válek. Z příběhového hlediska se pak máme dočkat zasazení mezi filmy Návrat Jediho a Síla se probouzí. 

Pojďte na Doupě psát o mobilních hrách!

Hledáme autorku nebo autora, který sleduje novinky, trendy a má nahráno něco víc než pár hodin v Candy Crush.

Když se ve světě mobilního gamingu stane něco velkého, připravíte k tomu aktualitu. Budete psát i recenze nejnovějších mobilních her. Jedná se o pravidelnou externí spolupráci, za kterou samozřejmě dostanete autorský honorář. Práce je velmi vhodná pro studenty.

Ale nejdřív musíte projít naším malým testem. Napište článek o nějaké novince z mobilního herního světa, nebo zkuste rovnou recenzi vybrané mobilní hry. Tady je k tomu připravený formulář.

Váš názor Další článek: Na obálce ultimátní edice fotbálku FIFA 23 se objeví Kylian Mbappe a Sam Kerr

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , ,