Mobilní Crash Bandicoot se představuje úvodním trailerem

Crash Bandicoot už oficiálně potvrzuje svůj příchod na mobilní platformy.

Crash Bandicoot definitivně potvrzuje svůj nový domov, kterým se stanou mobilní platformy Android a iOS. Oblíbený vačnatec bude v novém endless runneru běhat, skákat a v neposlední řadě také ničit překážky, které mu stojí v cestě. I přesto, že jde o další hru do přeplněného žánru, měl by Crash přinést několik prvků, které ho budou od konkurence odlišovat, nebo alespoň zpestřovat hratelnost.

Mobilní Crash se bude jmenovat Crash Bandicoot: On the Run. Zatím není vůbec jasné, kdy má hra vyjít. Můžete se však předem registrovat, takže až bude k dispozici, rozhodně se o tom dozvíte. Kromě samotného běhání po trase se můžete těšit také na možnosti úpravy vaší postavy. Dá se očekávat, že tato funkce bude mimo jiné spojená také s mikrotransakcemi. Mimo to nezapomínejme také na blížící se pokračování původní trilogie Crashe Bandicoota, Crash Bandicoot 4: It´s about time, které má vyjít v 2. října.

Pojďte na Doupě psát o mobilních hrách!

Hledáme autorku nebo autora, který sleduje novinky, trendy a má nahráno něco víc než pár hodin v Candy Crush.

Když se ve světě mobilního gamingu stane něco velkého, připravíte k tomu aktualitu. Budete psát i recenze nejnovějších mobilních her. Jedná se o pravidelnou externí spolupráci, za kterou samozřejmě dostanete autorský honorář. Práce je velmi vhodná pro studenty.

Ale nejdřív musíte projít naším malým testem. Napište článek o nějaké novince z mobilního herního světa, nebo zkuste rovnou recenzi vybrané mobilní hry. Tady je k tomu připravený formulář.

Váš názor Další článek: Assassin's Creed Valhalla se konečně chlubí záběry přímo ze hry

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , ,