Mobilní pokračování PUBG s podtitulem New State vyjde příští měsíc

Battle royale je i po letech velmi populární žánr a PUBG se ho pokusí ještě více rozjet na mobilních platformách.

Jedním z prvních masivních úspěchů v žánru battle royale byly PlayerUnknown's Battlegrounds. Dnes už je hráči znají pouze pod zkratkou PUBG. Od vydání se v mnoha směrech změnilo, a i když začínalo na PC, jeho duchovní nástupce se přesune na mobilní platformy. PUBG: New State dorazí na Android a iOS 11. listopadu. Hned bude dostupné v 200 zemích s podporou 17 jazyků.

Jak už to u takových mobilních her bývá, půjde o free-to-play hru, která bude fungovat na sezónním modelu. Každou sezónu bude doprovázet nový obsah, stejně jako nový placený battle pass plný různorodých skinů. I když na to New State na první pohled nevypadá, tak je zasazený do roku 2051. Při vydání bude k dispozici čtveřice map, mezi kterými najdete i Erangel a Troi. 

Podle vydavatele se do hry předregistrovalo přes 50 milionů lidí, takže zájem by určitě byl. New State slibuje hratelnost na stejné úrovni, jako v klasickém PUBG a větší soustředění na upravitelnost zbraní. 

Zdroj: Videogamechronicle.com

Pojďte na Doupě psát o mobilních hrách!

Hledáme autorku nebo autora, který sleduje novinky, trendy a má nahráno něco víc než pár hodin v Candy Crush.

Když se ve světě mobilního gamingu stane něco velkého, připravíte k tomu aktualitu. Budete psát i recenze nejnovějších mobilních her. Jedná se o pravidelnou externí spolupráci, za kterou samozřejmě dostanete autorský honorář. Práce je velmi vhodná pro studenty.

Ale nejdřív musíte projít naším malým testem. Napište článek o nějaké novince z mobilního herního světa, nebo zkuste rovnou recenzi vybrané mobilní hry. Tady je k tomu připravený formulář.

Váš názor Další článek: Recenze hry NHL 22. Nejlepší hokej, který si lze zahrát

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,