Mobilní RPG titul Marvel Future Revolution si zahrajeme už v srpnu

Free-to-play RPG je první pokus Marvelu o otevřený svět pro mobilní platformy.

Datum vydání pro pokračování úspěšné kolaborace mezi Netmarble Monster a Marvelem v počinu Marvel Future Revolution byl stanoven na 25. srpna pro iOS a Android. První titul, který vznikl z této spolupráce je dlouho podporovaný Marvel Future Fight se 120 miliony hráčů celosvětově. A Future Revolution má být dalším evolučním krokem.  

Předběžná registrace do hry je už k dispozici na AppStore i Google Play, díky čemuž po vydání dostanete dárkový box s balíčkem kosmetických předmětů pro jednoho z počátečních hrdinů.

Příběh by měl být inspirován klasickými zápletkami a hrdiny z komiksů na primární Zemi s osmi hratelnými hrdiny, jako je Black Widow, Captain America, Captain Marvel, Doctor Strange, Iron Man, Spider-Man, Star-Lord a Storm. K dispozici má být 400 milionů kombinací kostýmů, mise v terénu unikátních oblastí jako jsou kupříkladu Nové Stark City, Impérium Hydry, Sakaar a mnoho dalších.

Pojďte na Doupě psát o mobilních hrách!

Hledáme autorku nebo autora, který sleduje novinky, trendy a má nahráno něco víc než pár hodin v Candy Crush.

Když se ve světě mobilního gamingu stane něco velkého, připravíte k tomu aktualitu. Budete psát i recenze nejnovějších mobilních her. Jedná se o pravidelnou externí spolupráci, za kterou samozřejmě dostanete autorský honorář. Práce je velmi vhodná pro studenty.

Ale nejdřív musíte projít naším malým testem. Napište článek o nějaké novince z mobilního herního světa, nebo zkuste rovnou recenzi vybrané mobilní hry. Tady je k tomu připravený formulář.

Váš názor Další článek: Závody Forza Horizon 5 lákají na nový otevřený svět a různé biomy

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,