Mobilní rubačka Diablo Immortal se odkládá na příští rok

Mobilní spin-off potřebuje trochu více času na vypiplání posledních detailů.

Odklady letošního roku pokračují a tentokrát pod kudlu spadla chystaná mobilní odnož akčního RPG Diablo, konkrétně Diablo Immortal. Hra pro mobily měla dorazit ještě do konce letošního roku, Blizzard ale titul nyní odkládá na první polovinu roku 2022. To podle slov vývojářů dovolí masivní vylepšení a vypiplání finálních detailů hry. 

Odklad pomůže studiu využít zpětnou vazbu hráčů z technického testu a upravit hru přesně podle představ fanoušků. Hra mimo jiné dostane podporu ovladačů a celou řadu vylepšení, jako jsou velké PvE raidy až pro 8 hráčů, mnohem zábavnější bounty výzvy, přepracovanou PvP arénu a další maličkosti. 

Pojďte na Doupě psát o mobilních hrách!

Hledáme autorku nebo autora, který sleduje novinky, trendy a má nahráno něco víc než pár hodin v Candy Crush.

Když se ve světě mobilního gamingu stane něco velkého, připravíte k tomu aktualitu. Budete psát i recenze nejnovějších mobilních her. Jedná se o pravidelnou externí spolupráci, za kterou samozřejmě dostanete autorský honorář. Práce je velmi vhodná pro studenty.

Ale nejdřív musíte projít naším malým testem. Napište článek o nějaké novince z mobilního herního světa, nebo zkuste rovnou recenzi vybrané mobilní hry. Tady je k tomu připravený formulář.

Diskuze (4) Další článek: Do Zombie Army 4: Dead War míří v crossoveru hrdinové z Left 4 Dead 2

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , ,