Mobilní střílečku Call of Duty Mobile si stáhlo přes 650 milionů hráčů. Jste mezi nimi?

Na rozdíl od velkých bratříčků se mobilní verzi Call of Duty nadmíru daří.

Zatímco celkově se série Call of Duty na PC a konzolích potýká s ubytkem hráčů, mobilní odnož, která vyšla v roce 2019, hlásí pravidelný přísun hráčů a naopak se těší velké popularitě. Hra se na mobilních platformách přehoupla už přes hranici 650 milionů stažení. 

To z mobilní verze dělá nejúspěšnější verzi i v boji proti velkým platformám. Jen za rok 2021 se hráčů podařilo nakoupit herní obsah v hodnotě větší než 1 miliarda dolarů, což mluví za vše. 

Kromě toho, že Activition slíbilo zapracovat na letošním velkém dílu, který již byl potvrzen jako Modern Warfare 2, se chystá také mobilní verze battle royale odnože Warzone, což by mělo ještě více nalákat fanoušky na mobilní platformy. 

Pojďte na Doupě psát o mobilních hrách!

Hledáme autorku nebo autora, který sleduje novinky, trendy a má nahráno něco víc než pár hodin v Candy Crush.

Když se ve světě mobilního gamingu stane něco velkého, připravíte k tomu aktualitu. Budete psát i recenze nejnovějších mobilních her. Jedná se o pravidelnou externí spolupráci, za kterou samozřejmě dostanete autorský honorář. Práce je velmi vhodná pro studenty.

Ale nejdřív musíte projít naším malým testem. Napište článek o nějaké novince z mobilního herního světa, nebo zkuste rovnou recenzi vybrané mobilní hry. Tady je k tomu připravený formulář.

Váš názor Další článek: PSN možná nechtěně odhalilo ve hře Gotham Knights kooperaci až pro čtyři hráče

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , ,