Mobilní verze Apex Legends ve vývoji, EA chce svůj hit i v Číně

Apex Legends chce navýšit svou popularitu hned v několika oblastech.
Mobilní verze Apex Legends ve vývoji, EA chce svůj hit i v Číně

Apex Legends patří mezi největší překvapení posledních několika měsíců. Přišel zčistajasna, nabral si početnou skupinu fanoušků a víceméně zachránil čtvrtletní finanční situaci EA. Vydavatel si chce nyní jeho úspěch udržet a zatímco Fortnite stále drží svá čísla, Apex postupně začíná klesat. 

To je mimo jiné jeden z důvodů, proč chce EA útočit rovnou na dvou frontách a využít setrvačnost značky, dokud to jde. Prvním krokem bude rozšířit hru na více platforem. Fortnite se daří výborně na mobilních zařízeních, tak proč se nepřidat? Mobilní verze pro iOS a Android jsou tedy v současné době ve vývoji. 

Začíná pád Apex Legends? Jeho sledovanost klesla na čtvrtinu

Začíná pád Apex Legends? Jeho sledovanost klesla na čtvrtinu

Druhým krokem bude rozšířit hru na Čínský trh, který by mohl potenciálně znamenat obrovský příliš nových hráčů jakožto jeden z největších trhů v online hrách. V tuto chvíli se o tomto rozšíření již diskutuje a hra by měla dorazit také do Koreje. 

Apex Legends si v tuto chvíli drží velmi vysoké postavení, na rozdíl od svých konkurentů ale přichází o spoustu zisků i aktivních hráčů právě na mobilních platformách a dalších světových trzích. Těchto několik kroků by tedy měly EA zajistit ještě dlouhodobou konkurenceschopnost. 

Nejnovější komentáře