Modern Warfare 3 v předprodukční fázi

Bývalí šéfové studia Infinity Ward, Jason West a Vince Zampella, nedávno podali na společnost Activision žalobu a mj. se soudí o značku Modern Warfare a o velký balík zelených papírků, který mají dostat za velký prodej Call of Duty: Modern Warfare 2.

V Activision si žalobu samozřejmě nenechali líbit a jejich právníci připravili vlastní. V té je uvedeno, že West a Zampella úmyslně zdržovali předprodukční fázi vývoje Modern Warfare 3, aby získali další výhody, bonusy a hlavně víc peníze od vydavatele.

Bylo jasné, že se za čas dočkáme třetího dílů ze série Modern Warfare, ale nikdo by si nevsadil, že se o něm dozvíme tímto způsobem.

Jason West a Vince Zampella jsou v současné době nezaměstnaní. Není tedy divu, že se na internetu objevují nejrůznější spekulace. Dokonce je chce údajně získat Electronic Arts.

Zdroj: IGN

Související články
  1. V Infinty Ward se dějí velké věci

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole