Modifikace pro Red Dead Redemption 2 umí napodobit ray-tracing

Moderská komunita rozhodně nezahálí.

Red Dead Redemption 2 svojí rozsáhlostí a možnostmi přímo vybízí k tomu, aby se do něj modeři pustili s plnou vervou. Většina z nich však své schopnosti využije na něco jako je implementace mašinky Tomáše a podobné vtípky. Někteří ale chtějí prostě ještě více graficky zvelebit již tak skvostný vizuál špičkové westernovky od Rockstaru.

A právě s tímto záměrem světlo světa spatřila také modifikace, která se snaží napodobit v současné době populární ray tracing, který u RDR 2 oficiálně chybí. Ačkoliv nejde o skutečnou implementaci ray tracingu do hry, je výsledek poměrně impozantní a ukazuje, že moderská komunita u velkých titulů od vydání dost možná vůbec nespí. Chcete-li si vyzkoušet na vlastní kůži to, jak by mohlo Red Dead Redemption 2 vypadat s ray tracingem, můžete modifikaci stahovat zde.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

7.  9.  2020 | | 14 N/A
Mafia je zpět a vypadá skvěle. Hra dostala vylepšenou grafiku i příběh

Mafia je zpět a vypadá skvěle. Hra dostala vylepše…

Legendární Mafia se vrací ve svém remaku, ale není to jen nový vizuál, co hra přinese. Vlastně působí úplně jinak, než jako ta hra, kterou jsme hráli před lety.

3.  9.  2020 | | 47 N/A
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: výběr toho nejlepšího na PS4 a Division zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: výběr toho nejlepšího …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

5.  9.  2020 |