Modifikační koutek - na moře!

Piráti, vojáci, radioaktivní mutanti a spousta dalších. Ti všichni vás navštíví při čtení dnešního Modifikačního koutku.

Half Life 2 – Heart of Evil: Source

Jestliže čekáte, že se v této modifikaci pro Half Life 2 převtělíte do kůže známého nemluvy Gorgona Freemama, musíme vás vyvést z omylu. Vaším alter egem se stane kapitán Percy Freeman (pozorujete to příjmení?), důstojník jednotky Special Forces. Roli zlého záporňáka si zde střihne plukovník odpadlíků jménem Kurtz. Ovšem možná trochu překvapivě nebudete zabíjet lidi, nýbrž hnijící zombie. Na jejich ničení nicméně dostanete osvědčené zbraně jako je například motorová pila nebo samopal.

half_life_2_heart_of_evil_source_01.jpg half_life_2_heart_of_evil_source_02.jpg

Download: http://www.moddb.com/mods/heart-of-evil-source/downloads/heart-of-evil-source-update-101008

Battlefield 2 – Battlefield Pirates 2

Všichni virtuální vlci moří sééém! Před nedávnem vyšel nový mód pro titul Battlefield 2, kde se z vás stanou piráti brouzdající širá moře. Tvůrci šli hodně do detailů, a tak se můžete těšit na dobové lodě, zbraně, oblečení a atmosférické prostředí kolem Karibického moře, kde to piráty vždycky žilo. Největším lákadlem jsou bezesporu námořní bitvy, kterých se může zúčastnit hned několik hráčů z celého světa, což vůbec nezní špatně. Jestliže byste si tento kousek rádi vyzkoušeli, neváhejte si nainstalovat nejnovější betaverzi a zároveň se registrujte na homepage.

battlefield_2_battlefield_pirates_2_01.jpg battlefield_2_battlefield_pirates_2_02.jpg

 

Download: http://www.moddb.com/mods/battlefield-pirates-2/downloads/open-beta-release-2-december-2008

Homepage: http://www.bfpirates.com/

S.T.A.L.K.E.R. - Priboi Story

V minulém roce se konečně po sedmi letech vývoji dostal na svět titul STALKER, přičemž jeho nadšení příznivci nelení a pořád a pořád do hry připravují nový obsah, jímž chtějí původní počin vylepšit. Priboi Story nabídne charakteristický svět, v němž kromě radiací prolezlých mutantům, různých psychicky i fyzicky pokřivených individuí a stalkerů naleznete jen ruiny ohlodané neúprosným zubem času. Před výletem do Zóny vyfasujete zbraně a hned na to jdete na věc.

stalker_priboi_story_01.jpg stalker_priboi_story_02.jpg

Download: http://www.moddb.com/mods/priboi-story/downloads/priboi-story-11-update-for-10005

GTA: San Andreas – BioHazard Alert

Zombie v GTA Co je tohle za hloupost? Žádná hloupost, ale modifikace BioHazard Alert. Podíváte se v ní do města Racoon City, kde z místní společnosti Umbrella Corporation unikl nebezpeční vir. Za krátkou dobu se infikovali všichni jeho obyvatelé a stali se z nich nechvalně známé zombie. Ve zdraví vyvázli jen dva lidé – Isaac a Alice. Za nějký čas se situace uklidnila, ale proto vše propuklo nanovo, tentokrát v globálním měřítku. Co se týče herního zážitku, připravte se na něco ve stylu Resident Evil, takže pokud jste slabší povahy, ruce pryč!

gta_sa_biohazard_alert_01.JPG gta_sa_biohazard_alert_02.JPG

Download: http://www.moddb.com/mods/gta-biohazard-alert/downloads/biohazard-alert-beta-05b-remake

Související články
  1. Modifikační koutek - středověk
  2. Modifikační koutek - návrat Jediho
  3. Modifikační koutek - zahrádky v HL 2
  4. Modifikační koutek - Tommy Angelo se vrací
  5. Modifikační koutek: vítejte v pekle

Nejnovější komentáře