Modifikační koutek - Neverwinter Nights 2, Quake 4 i Postal 2

Je škoda, že pro Neverwinter Nights 2 není celkově mnoho modifikací. Přesto se ale jedna opravdu velká urodila a chlubí se totální konverzí původní hry. Pozornosti tentokrát také neunikla brutální záležitost Postal 2, která se za použití AWP módu dočká mnohonásobně většího násilí.
Modifikační koutek - Neverwinter Nights 2, Quake 4 i Postal 2

Neverwinter Nights 2 - The Otherside Chroncles

The Otherside Chroncles je totální konverzí původní hry, která vnáší do světa Neverwinter Nights zcela nové prostředí, osm království, několik desítek speciálních questů, předmětů a spousty dalších aspektů. Děj vypráví o příchodu Arryth a mračnech nejistoty, jež se stahují nad okolím. Příběh je přitom opravdu propracovaný, autoři se rovněž chlubí sofistikovanou a do značné míry jedinečnou historií svého světa. Všichni majitelé druhého dílu Neverwinter Nights by zkrátka neměli váhat a rovnou stahovat.

  

Download: The Otherside Chroncles (66.8 MB)
Související informace: Homepage


Quake 4 - LDAQ4

LDAQ4 mění především vizuální podobu Quake 4, přičemž úpravy se dotkly zejména textur, odlesků od předmětů, barev a dalších maličkostí. V důsledku hra vypadá daleko osobitěji, nicméně nejedná se pouze o ryzí texturový addon. Zvýšena byla například hladina udávající maximum munice, taktéž doznal větší rychlosti běh a podobně.

Download: LDAQ4 (134.6MB)


Postal 2 – AWP

Příjemná modifikace pro nepříjemně krvavou a brutální hru. AWP (A week in paradise) přitom přilévá pověstný olej do ohně, neboť celkově umocňuje brutalitu, přidává krev, vnitřnosti a spousty dalších do červena zbarvených radovánek. Samozřejmostí je rovněž přítomnost nových zbraní, mezi nimiž se nachází dokonce motorová pila. A všichni tvrdí záporňáci uvítají jistě i rozbitné dveře v budovách. Takže? Peklo začíná!

  

Download: AWP (181 MB)
Související informace: homepage


Mafia - Mike Mouses`s Alive mod v16.0

Alive mod pro Mafii, jehož tvůrcem je Mike Mousese, vnáší do městských čtvrtí zmítaných zločinem nespočet nových věcí. Těžko soudit, která je výraznější – tři nebezpečné gangy, možnost najmout vlastní bodyguardy, přítomnost superzbraní, tajné lokace, speciální automobily včele s monster truckem nebo nový obchod se zbraněmi? Úpravy se však dotkly i hlavního představitele hry, Tommyho. Ten se nyní dokáže nelítostně opít, běhá rychleji, skáče do větších výšek, dokonce se nebojí prolézat střechy městských budov. Se svým zdravím si ovšem podobné kousky přece jenom může dovolit, neboť za použití Alive modu je jeho studánka života téměř dvě stě procentní.

  

Download: Mike Mouses`s Alive mod v16.0 (33.2 MB)
Související informace: Homepage


Vietcong: Red Dawn

Bylo by hříchem zde nezmínit jeden z oficiálních a dříve vydaných datadisků postarší tuzemské hitovky Vietcong. Red Dawn vnáší do zeleného pekla především jednu zbrusu novou singleplayerovou misi, sedm nových multiplayerových map a dalších osm již dříve vydaných, taktéž určených pro multiplayer. Je však zároveň nutné zmínit, že toto rozšíření potřebuje verzi hry 1.60, takže pokud nevlastníte zmíněný patch, zabruslete na domovskou stránku (pokud nevlastníte ani předchozí verze, instalaci provádějte postupně)

  

Download: Vietcong: Red Dawn (309 MB)
Související informace: Homepage

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Herní projekt AQP City: když chcete GTA bez GTA

Herní projekt AQP City: když chcete GT…

Grand Theft Auto porodilo nespočet klonů, více i méně úspěšných. AQP ale vypadá jako zcela nový level.

18.  1.  2018 |
8 největších herních zklamání roku 2017

8 největších herních zklamání roku 201…

Minulý rok přinesl hromadu skvělých her, bohužel však také mnoho zklamání. Těchto osm nás zamrzelo nejvíc.

9.  1.  2018 | | 9 N/A
10 největších herních překvapení roku 2017

10 největších herních překvapení roku …

Každý rok nás něčím zklame, zároveň však mnoha věcmi příjemně překvapí. Rok 2017 byl pro herní svět plný překvapení.

11.  1.  2018 | | 3 N/A
PC v roce 2018: nejočekávanější herní pecky platformy

PC v roce 2018: nejočekávanější herní …

Je tady další várka her, kterým byste v letošním roce měli věnovat pozornost. Bude toho vycházet věru hodně. Zahrajeme si na piráty, upíry nebo třeba stavitele pravěkého parku. A co takhle to celé završit tandemovým útěkem z vězení?

13.  1.  2018 | | 7 N/A
Nové hry i na slabém počítači: Vyzkoušejte zdarma Geforce Now pro PC

Nové hry i na slabém počítači: Vyzkouš…

Společnost Nvidia představuje konečně i na PC službu GeForce Now, která vám dovolí hrát i ty nejnovější hry na slabších počítačích.

8.  1.  2018 | | 3 N/A
Nejprodávanější hry roku 2017, které provětraly peněženky

Nejprodávanější hry roku 2017, které p…

Zajímá vás, které hry byly v loňském roce co do prodejnosti nejúspěšnější? My jsme to zjistili za vás.

15.  1.  2018 | | 3 N/A
Hry roku 2018: pecky, na které se vyplatí zaostřit

Hry roku 2018: pecky, na které se vypl…

Musíte uznat, že minulý rok byl po herní stránce opravdu nabitý. Rok 2018 by ale snad mohl ten loňský ještě předčit. Některé z očekávaných pecek jsme pro vás vybrali, abyste se s námi měli na co těšit.

17.  1.  2018 |
DAKAR 18 budou pouštní závody v otevřeném světě pro PC, PS4 a Xbox One

DAKAR 18 budou pouštní závody v otevře…

Pokud jste fandové světového závodu Dakar a rallye vám také není cizí, rozhodně zaostřete na připravovaný projekt.

12.  1.  2018 | | 4 N/A