Modifikační koutek - S.T.A.L.K.E.R., GTA, Half-Life 2 a další

Pilotní díl pravidelného článku s názvem Modifikační koutek je konečně tady. Prohrabali jsme se všemožnými modifikacemi pro všemožné hry a výsledek? Můžete se přesvědčit sami – snaha byla ve vybrání zajímavých kousků pro populární tituly. A jejich první várka čeká pouze na vás.
Modifikační koutek - S.T.A.L.K.E.R., GTA, Half-Life 2 a další

GTA: San Andreas - Trasnfender Overhaul

GTA: San Andreas nabízí velkou škálu interakcí a za pomoci právě nabízeného malinkatého módu si budete moci tunit i svoje auto. Možností, jak vlastní fáro upravit, je mnoho – nechybí spoilery, křídla, litá kola, i obměna barvy. Dokonce si budete moci zvednout či snížit přední a zadní nápravu, upravit výfuk nebo obdařit svého plechového miláčka nitrem. Vzhledem k velikosti modifikace, která činí pouhých 20 kB, je Trasnfender Overhaul povinností pro všechny majitele této hry.

  

Download: Trasnfender Overhaul (20kB)
Související odkazy: Forum

Half-Life 2 - Substance Singleplayer Mod (v1.2)

Přestože je modifikace pro Half-Life 2 s názvem Substance venku již nějaký ten pátek, řadí se mezi jedny z těch (nej)povedenějších. Upravuje zvuky ve hře, přidává na adrenalinu v akcích, k dispozici jsou také nové skiny zbraní i jiných objektů. Taktéž nebyl opomenut teamplay, jenž podle všeho dává ponaučení původní verzi. Horší je to akorát s velikostí, která postupně pomalu narůstá – autoři stále upravují všelijaké bugy, přidávají do hry nové věci a podobně. Verze 1.2 dosahuje ke zhruba 130 MB (je možné ji upgradovat na v1.22).

  

Download: Substance Singleplayer Mod v1.2 (130 MB)
Související odkazy: Homepage

S.T.A.L.K.E.R. - Monsters mod

S.T.A.L.K.E.R. je venku poměrně krátce, přesto jsou k mání již první módy. Za jeden z těch zajímavějších by se přitom dal označit Monsters mod. Jedná se o přibližně pětimegový soubor čtyř staronových monster. Proč staronových? Protože byly nakonec tyto kreatury vystřihnuty z původní hry a autoři je – snad z žalu - před nedávnem uvolnili samostatně do světa. Setkáte se tedy se třemi novými druhy zombí (jeden je obzvláště malý) a jednou zmutovanou kočičí šelmou.

Download: Monsters mod (5.4 MB)


Medieval 2: Total War - Lands to Conquer 2.1

ModiLands to Conquer 2.1 se snaží vylepšit hratelnost a celkovou rovnováhu v Medieval 2: Total War snad po všech stránkách. Úprav doznaly ceny v nákupu, vylepšena byla AI, změny se dotkly i obtížnosti, vzájemné vyváženosti jednotek a přidány byly do hry také nové mapy. Vzhledem k poměrně velkým úpravám přitom modifikace není kdovíjak velká, neboť sotva přesahuje 20 MB. Všem příznivcům tedy určitě Lands to Conquer doporučuji.

Download: Lands to Conquer (20.3 MB)

LOTR: BFME 2 the Rise of the Witchking – The Battle for Numenor Mod

Pokud se řadíte mezí příznivce Pána Prstenů a hráli jste výtečnou strategii Battle for Middle Earth 2, určitě byste neměli minout modifikaci The Battle for Numenor Mod. Jejím hlavním tahákem je zcela nový národ, jenž vám po nainstalování přibude ve hře. Numenorové, jak se nazývají, jsou obdařeni takřka zcela vlastními jednotkami, mezi nimiž nechybí například ani (mini) hrdina, Strážce z Menetermu. Samozřejmostí jsou i upravené budovy a spousty jinýc vychytávek, Zkuste a uvidíte.

  

Download: Battle for Numenor (6.8 MB)
Související odkazy: Homepage

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřitelným smyslem pro detail

4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřit…

Far Cry 5 nás v mnohém příjemně překvapil, především ale nabídl nádherné pískoviště na hraní. A nic to nepodpořit tak, jako 4K rozlišení.

11.  4.  2018 | | 18 N/A
7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: co hrát na cestách?

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: c…

Hrajete rádi na mobilním telefonu? Nechte si od nás doporučit několik kousků pro letošní rok.

17.  4.  2018 | | 8 N/A
God of War: severská výprava (recenze)

God of War: severská výprava (recenze)

Populární rubač bohů se vrací, aby nám dokázal, že neztratil nic ze svého lesku. Jak dopadl Kratos nové generace?

včera | | 27 N/A
Herní agenda: dubnová nálož pecek

Herní agenda: dubnová nálož pecek

Březen nás navnadil na začínající jarní sezónu plnou skvělých titulů a duben pokračuje ve stejném duchu. Opět se nám na herním trhu objevila různorodá sorta her, mezi kterými si jistě dokážete vybrat ať už hrajete na jakékoliv platformě.

18.  4.  2018 | | 2 N/A
PUBG: na mobilu lepší, než byste čekali (mobilní recenze)

PUBG: na mobilu lepší, než byste čekal…

Žánr Battle Royale prožívá v této době rozkvět, a to tak velký, že mimo PC a konzolí zasáhl také mobilní telefony. Zatímco Fortnite je zatím jen pro vyvolené, PUBG jsme se začali blíže věnovat a opravdu se to povedlo.

8.  4.  2018 | | 3 N/A
Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, trvalo to necelý měsíc

Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, t…

Ubisoft si své hry snaží hlídat, hackeři jsou ale neúprostní.

16.  4.  2018 | | 11 N/A
Viděli jsme budoucnost: Na Playstation přijdou úžasné hry pro VR

Viděli jsme budoucnost: Na Playstation…

V Londýně se konala akce věnovaná budoucnosti platformy Playstation VR. Dostali jsme exkluzivní možnost nahlédnout, co Sony v oblasti virtuální reality chystá.

12.  4.  2018 | | 18 N/A
Podívejte se na skvělý dokument ze zákulisí Kingdom Come: Deliverance

Podívejte se na skvělý dokument ze zák…

Tohle se klukům neskutečně povedlo!

8.  4.  2018 |