Modifikační koutek – být volný jako pták

Zahoďte své povinnosti, vykašlete se na scénáristy a nezachraňujte ani svět. Buďte volní, stejně jako za využití Unleashed modifikace pro titul S.T.A.L.K.E.R. Zato v případě Half-Life 2 si můžete příběh o pár hodin prodloužit díky vylepšováku s názvem Coastline to Atmosphere.
Modifikační koutek – být volný jako pták

Half-Life 2 - Coastline to Atmosphere

Coastline to Atmosphere pokračuje v příběhu Half-Life 2, v němž jste se ocitli v nesnázích po velké explozi. Nakonec se vás však ujali lidé a snad jen díky nim jste se vyléčili z nemalých zranění, abyste se následně za necelé tři měsíce mohli vydat na další strastiplnou cestu. Tato modifikace zrovna nepatří mezi menší kousky a zejména díky svému příběhu a vyprávění spadá k jedněm z těch kvalitnějších kousků. Propracovaný je rovněž level design a spousta dalších drobností.

  

Download: Coastline to Atmosphere (199 MB)
Související informace: Homepage


S.T.A.L.K.E.R. – Unleashed Mod 0.3

Příběh? Zbytečnost. Alespoň takhle smýšleli autoři Unleashed modifikace pro FPS hru S.T.A.L.K.E.R. Namísto svázanosti s dějem naprosto otevřeli dvířka volnosti, díky níž se nyní můžete stát opravdovým stalkerem. Chodit kamkoliv, dělat cokoliv. Nicméně pouhopouhé odebrání příběhu by asi nestačilo na kvalitní modifikaci, proto jistě přivítáte obohacené dialogy, mnohá nová skrytá místa, pospolu s monstry a navýšenou obtížností. Zatím se však nejedná o kompletní verzi, stále se na modu pracuje a přibývají nová vylepšení. Přesto ale rozhodně stojí za vyzkoušení. Život v Černobylu právě začíná.

  

Download: Unleashed Mod 0.3 (2.41 MB)


Arma: Armed Assault - Generic United States SF units

Generic United States SF units je zajímavý addon pro Arma: Armed Assault (thx to Str), který nahrazuje původní jednotky ve hře za zcela nové, a to speciální (SF, CIA...). Díky tomu se setkáte jak s – do jisté míry – klasickými vojáky v trojbarevném oblečení, jež bez větších problémů splynou s krajinou, tak i do civilu oděnými chlápky. Inu, přiložené obrázky mluví za vše, přitom ani velikost celého paklu není největší.

   

Download: Generic United States SF units (38 MB)
Související informace: Homepage


Sim City 4 – SimMars (beta)

Přestože není SimMars ani zdaleka dokončenou modifikací (a kdo ví, zda-li někdy vůbec bude), mnozí fanoušci simáckých her rádi zamění nudný pozemský život za atraktivní a neotřelé prostředí Marsu. Změny doznala především grafická stránka pospolu s hudbou, případně i zvuky. Nicméně stále ještě není vše tak, jak by mělo být. Ostatně, bude asi nejlepší, abyste si SimMars vyzkoušeli sami, balík dosahuje k necelým padesáti megabajtům.

undefined

Download: SimMars (50 MB)
Související informace: Homepage


Baldur`s Gate II - Lord of the Rings

Na Baldur`s Gate se nedá zapomenout, stejně tak na druhý díl mnozí hráči rádi vzpomínají. Tak proč si ve smrští „supmoderních“ her nezkusit něco staršího? S příchodem fenoménu Pán Prstenů se objevila vcelku zajímavá modifikace, která přímo do Baldur`s Gate II vnáší všemožné postavy a předměty známé ze světa LOTRu. jedná se o malý mód, přesto však zajímavý.

Download: Lord of the Rings (20 kB)

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: co hrát na cestách?

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: c…

Hrajete rádi na mobilním telefonu? Nechte si od nás doporučit několik kousků pro letošní rok.

17.  4.  2018 | | 8 N/A
4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřitelným smyslem pro detail

4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřit…

Far Cry 5 nás v mnohém příjemně překvapil, především ale nabídl nádherné pískoviště na hraní. A nic to nepodpořit tak, jako 4K rozlišení.

11.  4.  2018 | | 18 N/A
Cosplay: Když se z holek stávají vysněné krásky z videoher

Cosplay: Když se z holek stávají vysně…

Svět videoher se již dávno vymanil ze svého virtuálního rámce a čím dál tím více se prolíná s naším reálným životem a to v mnoha ohledech. Je ve vzájemném propojení s literaturou, filmovou či hudební tvorbou a ovlivňuje též intersociální vztahy. Jedním z pozoruhodných fenoménů v tomto ohledu je stále populárnější cosplay.

21.  4.  2018 | | 36 N/A
God of War: severská výprava (recenze)

God of War: severská výprava (recenze)

Populární rubač bohů se vrací, aby nám dokázal, že neztratil nic ze svého lesku. Jak dopadl Kratos nové generace?

20.  4.  2018 | | 32 N/A
Herní agenda: dubnová nálož pecek

Herní agenda: dubnová nálož pecek

Březen nás navnadil na začínající jarní sezónu plnou skvělých titulů a duben pokračuje ve stejném duchu. Opět se nám na herním trhu objevila různorodá sorta her, mezi kterými si jistě dokážete vybrat ať už hrajete na jakékoliv platformě.

18.  4.  2018 | | 2 N/A
Cyberpunk 2077 na ostro: frakce, hrdinové a pestrý svět

Cyberpunk 2077 na ostro: frakce, hrdin…

Kromě pěkného CG filmečku jsme stále z Cyberpunku 2077 neviděli vůbec nic. S přibližující se E3 se ale začaly objevovat opravdu zajímavé informace. Co všechno o megalomanském projektu víme?

22.  4.  2018 | | 7 N/A
Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, trvalo to necelý měsíc

Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, t…

Ubisoft si své hry snaží hlídat, hackeři jsou ale neúprostní.

16.  4.  2018 | | 11 N/A
Battle Royale napříč hrami: kde všude najdete masové boje?

Battle Royale napříč hrami: kde všude …

Trend jménem Battle Royale stále pokračuje a vypadá to, že herní svět jen tak neopustí. Hry v tomto žánru mají neuvěřitelné množství hráčů a snad ještě více jich ho sleduje na platformách Twitch a Youtube. Na této vlně se snaží svézt téměř každý a my se podíváme, co se nám to tady vyrojilo.

20.  4.  2018 | | 5 N/A