Modifikační koutek – být volný jako pták

Zahoďte své povinnosti, vykašlete se na scénáristy a nezachraňujte ani svět. Buďte volní, stejně jako za využití Unleashed modifikace pro titul S.T.A.L.K.E.R. Zato v případě Half-Life 2 si můžete příběh o pár hodin prodloužit díky vylepšováku s názvem Coastline to Atmosphere.
Modifikační koutek – být volný jako pták

Half-Life 2 - Coastline to Atmosphere

Coastline to Atmosphere pokračuje v příběhu Half-Life 2, v němž jste se ocitli v nesnázích po velké explozi. Nakonec se vás však ujali lidé a snad jen díky nim jste se vyléčili z nemalých zranění, abyste se následně za necelé tři měsíce mohli vydat na další strastiplnou cestu. Tato modifikace zrovna nepatří mezi menší kousky a zejména díky svému příběhu a vyprávění spadá k jedněm z těch kvalitnějších kousků. Propracovaný je rovněž level design a spousta dalších drobností.

  

Download: Coastline to Atmosphere (199 MB)
Související informace: Homepage


S.T.A.L.K.E.R. – Unleashed Mod 0.3

Příběh? Zbytečnost. Alespoň takhle smýšleli autoři Unleashed modifikace pro FPS hru S.T.A.L.K.E.R. Namísto svázanosti s dějem naprosto otevřeli dvířka volnosti, díky níž se nyní můžete stát opravdovým stalkerem. Chodit kamkoliv, dělat cokoliv. Nicméně pouhopouhé odebrání příběhu by asi nestačilo na kvalitní modifikaci, proto jistě přivítáte obohacené dialogy, mnohá nová skrytá místa, pospolu s monstry a navýšenou obtížností. Zatím se však nejedná o kompletní verzi, stále se na modu pracuje a přibývají nová vylepšení. Přesto ale rozhodně stojí za vyzkoušení. Život v Černobylu právě začíná.

  

Download: Unleashed Mod 0.3 (2.41 MB)


Arma: Armed Assault - Generic United States SF units

Generic United States SF units je zajímavý addon pro Arma: Armed Assault (thx to Str), který nahrazuje původní jednotky ve hře za zcela nové, a to speciální (SF, CIA...). Díky tomu se setkáte jak s – do jisté míry – klasickými vojáky v trojbarevném oblečení, jež bez větších problémů splynou s krajinou, tak i do civilu oděnými chlápky. Inu, přiložené obrázky mluví za vše, přitom ani velikost celého paklu není největší.

   

Download: Generic United States SF units (38 MB)
Související informace: Homepage


Sim City 4 – SimMars (beta)

Přestože není SimMars ani zdaleka dokončenou modifikací (a kdo ví, zda-li někdy vůbec bude), mnozí fanoušci simáckých her rádi zamění nudný pozemský život za atraktivní a neotřelé prostředí Marsu. Změny doznala především grafická stránka pospolu s hudbou, případně i zvuky. Nicméně stále ještě není vše tak, jak by mělo být. Ostatně, bude asi nejlepší, abyste si SimMars vyzkoušeli sami, balík dosahuje k necelým padesáti megabajtům.

undefined

Download: SimMars (50 MB)
Související informace: Homepage


Baldur`s Gate II - Lord of the Rings

Na Baldur`s Gate se nedá zapomenout, stejně tak na druhý díl mnozí hráči rádi vzpomínají. Tak proč si ve smrští „supmoderních“ her nezkusit něco staršího? S příchodem fenoménu Pán Prstenů se objevila vcelku zajímavá modifikace, která přímo do Baldur`s Gate II vnáší všemožné postavy a předměty známé ze světa LOTRu. jedná se o malý mód, přesto však zajímavý.

Download: Lord of the Rings (20 kB)

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

včera | | 16 N/A
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Microsoft oficiálně: Xbox Series X bude za 499 dolarů, Series S za 299 dolarů

Microsoft oficiálně: Xbox Series X bude za 499 dol…

Tak to máme černé na bílém.

8.  9.  2020 | | 3 N/A