Modifikační koutek – být volný jako pták

Zahoďte své povinnosti, vykašlete se na scénáristy a nezachraňujte ani svět. Buďte volní, stejně jako za využití Unleashed modifikace pro titul S.T.A.L.K.E.R. Zato v případě Half-Life 2 si můžete příběh o pár hodin prodloužit díky vylepšováku s názvem Coastline to Atmosphere.
Modifikační koutek – být volný jako pták

Half-Life 2 - Coastline to Atmosphere

Coastline to Atmosphere pokračuje v příběhu Half-Life 2, v němž jste se ocitli v nesnázích po velké explozi. Nakonec se vás však ujali lidé a snad jen díky nim jste se vyléčili z nemalých zranění, abyste se následně za necelé tři měsíce mohli vydat na další strastiplnou cestu. Tato modifikace zrovna nepatří mezi menší kousky a zejména díky svému příběhu a vyprávění spadá k jedněm z těch kvalitnějších kousků. Propracovaný je rovněž level design a spousta dalších drobností.

  

Download: Coastline to Atmosphere (199 MB)
Související informace: Homepage


S.T.A.L.K.E.R. – Unleashed Mod 0.3

Příběh? Zbytečnost. Alespoň takhle smýšleli autoři Unleashed modifikace pro FPS hru S.T.A.L.K.E.R. Namísto svázanosti s dějem naprosto otevřeli dvířka volnosti, díky níž se nyní můžete stát opravdovým stalkerem. Chodit kamkoliv, dělat cokoliv. Nicméně pouhopouhé odebrání příběhu by asi nestačilo na kvalitní modifikaci, proto jistě přivítáte obohacené dialogy, mnohá nová skrytá místa, pospolu s monstry a navýšenou obtížností. Zatím se však nejedná o kompletní verzi, stále se na modu pracuje a přibývají nová vylepšení. Přesto ale rozhodně stojí za vyzkoušení. Život v Černobylu právě začíná.

  

Download: Unleashed Mod 0.3 (2.41 MB)


Arma: Armed Assault - Generic United States SF units

Generic United States SF units je zajímavý addon pro Arma: Armed Assault (thx to Str), který nahrazuje původní jednotky ve hře za zcela nové, a to speciální (SF, CIA...). Díky tomu se setkáte jak s – do jisté míry – klasickými vojáky v trojbarevném oblečení, jež bez větších problémů splynou s krajinou, tak i do civilu oděnými chlápky. Inu, přiložené obrázky mluví za vše, přitom ani velikost celého paklu není největší.

   

Download: Generic United States SF units (38 MB)
Související informace: Homepage


Sim City 4 – SimMars (beta)

Přestože není SimMars ani zdaleka dokončenou modifikací (a kdo ví, zda-li někdy vůbec bude), mnozí fanoušci simáckých her rádi zamění nudný pozemský život za atraktivní a neotřelé prostředí Marsu. Změny doznala především grafická stránka pospolu s hudbou, případně i zvuky. Nicméně stále ještě není vše tak, jak by mělo být. Ostatně, bude asi nejlepší, abyste si SimMars vyzkoušeli sami, balík dosahuje k necelým padesáti megabajtům.

undefined

Download: SimMars (50 MB)
Související informace: Homepage


Baldur`s Gate II - Lord of the Rings

Na Baldur`s Gate se nedá zapomenout, stejně tak na druhý díl mnozí hráči rádi vzpomínají. Tak proč si ve smrští „supmoderních“ her nezkusit něco staršího? S příchodem fenoménu Pán Prstenů se objevila vcelku zajímavá modifikace, která přímo do Baldur`s Gate II vnáší všemožné postavy a předměty známé ze světa LOTRu. jedná se o malý mód, přesto však zajímavý.

Download: Lord of the Rings (20 kB)

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

8 největších herních zklamání roku 2017

8 největších herních zklamání roku 201…

Minulý rok přinesl hromadu skvělých her, bohužel však také mnoho zklamání. Těchto osm nás zamrzelo nejvíc.

9.  1.  2018 | | 9 N/A
10 největších herních překvapení roku 2017

10 největších herních překvapení roku …

Každý rok nás něčím zklame, zároveň však mnoha věcmi příjemně překvapí. Rok 2017 byl pro herní svět plný překvapení.

11.  1.  2018 | | 3 N/A
PC v roce 2018: nejočekávanější herní pecky platformy

PC v roce 2018: nejočekávanější herní …

Je tady další várka her, kterým byste v letošním roce měli věnovat pozornost. Bude toho vycházet věru hodně. Zahrajeme si na piráty, upíry nebo třeba stavitele pravěkého parku. A co takhle to celé završit tandemovým útěkem z vězení?

včera | | 8 N/A
Jak by vypadaly současné herní hity v minulém století? (galerie)

Jak by vypadaly současné herní hity v …

Napadlo vás někdy, jak by vlastně vypadaly současné hry, kdyby byly vytvořeny v dobách dávno minulých? My už odpověď známe!

16.  1.  2018 | | 6 N/A
Nejprodávanější hry roku 2017, které provětraly peněženky

Nejprodávanější hry roku 2017, které p…

Zajímá vás, které hry byly v loňském roce co do prodejnosti nejúspěšnější? My jsme to zjistili za vás.

15.  1.  2018 | | 3 N/A
DAKAR 18 budou pouštní závody v otevřeném světě pro PC, PS4 a Xbox One

DAKAR 18 budou pouštní závody v otevře…

Pokud jste fandové světového závodu Dakar a rallye vám také není cizí, rozhodně zaostřete na připravovaný projekt.

12.  1.  2018 | | 4 N/A
PlayerUnknown

PlayerUnknown's Battlegrounds: v jedno…

Když ze zkušeností v herní branži vycucáte geniálně jednoduchý koncept, občas to může fungovat. Občas až tak, že se z vašeho projektu stane nejhranější titul na světě. Skoro.

12.  1.  2018 | | 8 N/A
6 tipů na originální sci-fi pařby, u kterých se nebudete nudit

6 tipů na originální sci-fi pařby, u k…

Sci-fi žánr se opět vrací do formy, a to takovým tempem, že zombie nákazu zahnal do kouta. Jaké vesmírné pecky nás potěšily během posledních pár let?

10.  1.  2018 |