Modifikační koutek – jen to nejlepší

Přestože je kvalitních modifikací jako šafránu, tentokrát se jich sešlo překvapivě hodně. Rotoscope Cartoon Shader pro Dooma 3 zaujme svojí netradiční grafikou, Copperhead: Retaliation u Dungeon Siege sci-fi příběhem, za zmínku stojí také módy pro FreeSpace 2 nebo Titan Quest. Je toho zkrátka hodně.
Modifikační koutek – jen to nejlepší

Doom 3 - Rotoscope Cartoon Shader

Modifikace Rotoscope Cartoon Shader nabízí pohled na Dooma 3 ve zcela nových barvách. Pakliže již máte dost ultra-realistické grafiky, jistě uvítáte příjemnou změnu laděnou do ručních kreseb. Za použití speciálního „šrafovacího“ efektu je totiž v případě této herní úpravy Doom 3 takřka k nerozeznání. Ostatně, podívejte se na přiložené video, kde jsou představeny jednotlivé varianty zakomponované v módu.

Download: Rotoscope Cartoon Shader (1,83 MB)
Homepage: http://dungeondoom.d3files.com/rotoscope/


Dungeon Siege – Copperhead: Retaliation
 
Do škatulky totálních konverzí se bezesporu může zařadit i modifikace Copperhead: Retaliation pro první díl Dungeon Siege. Co nabízí? Především prostředí laděná do sci-fi hávu, ruku v ruce se sedmnácti novými střelnými zbraněmi, kompletně předělanými modely postav, upravenými texturami a podobně. Změny se rovněž dotknuly terénu a budov, zvuků i hudby... zkrátka všeho. Přitom velikost celého paklu sahá k necelým 80 MB, takže stahovat mohou i majitelé pomalejšího připojení.

  

Download: Copperhead: Retaliation (79 MB)
Homepage: http://www.planetcopperhead.com/


Freespace 2 - BSG: Beyond the Red Line

Velice podařená modifikace pro Freespace 2, která do hry přináší nemálo novinek v podobě nového příběhu, lodí, zbraní, všelijakých „blikajících“ efektů a dalších věcí. Je asi zbytečné cokoliv dále popisovat, nejlepší bude se podívat na přiložené video,

Download: BSG: Beyond the Red Line (380 MB)
Homepage: http://www.game-warden.com/bsg/

Titan Quest - Frozen World

Frozen World je malá, avšak o to více podařená modifikace, která do jisté míry zbavuje Titan Quest své linearity. Jinými slovy se ocitnete v prakticky volném světě  (autoři bohužel neupřesnili, jak moc to s kýženou svobodou myslí vážně :o), a k tomu obdařeném zbrusu novým „zmrzlým“ scénářem, s řadou dalších úprav. Majitelé původní hry by si neměli Frozen World nechat ujít. K dispozici jsou zároveň dvě verze – anglická a německá.

  

Download: Frozen World (33 MB)


HOMAM 5 - Legends of the Ancients: Fires from the North

 
LOTA je první část nové modifikace pro HOMAM 5. Její celek je rozdělen do jakýchsi knih, přičemž ta první s podtitulem Fires from the North nabízí šest map ve vlastní kampani plné bojů s novými nepřáteli. Nutno nicméně podotknout, že je třeba vlastnit základní hru s datadiskem a patchem 2.1. Po rozbalení archivu zároveň nezapomeňte zkopírovat všechny soubory s příponou .h5m do adresáře "Maps" a složku "Lota" do složky "music" (převzato z heroes-centrum.com).

Download: Legends of the Ancients: Fires from the North

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: co hrát na cestách?

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: c…

Hrajete rádi na mobilním telefonu? Nechte si od nás doporučit několik kousků pro letošní rok.

17.  4.  2018 | | 8 N/A
4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřitelným smyslem pro detail

4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřit…

Far Cry 5 nás v mnohém příjemně překvapil, především ale nabídl nádherné pískoviště na hraní. A nic to nepodpořit tak, jako 4K rozlišení.

11.  4.  2018 | | 18 N/A
Cosplay: Když se z holek stávají vysněné krásky z videoher

Cosplay: Když se z holek stávají vysně…

Svět videoher se již dávno vymanil ze svého virtuálního rámce a čím dál tím více se prolíná s naším reálným životem a to v mnoha ohledech. Je ve vzájemném propojení s literaturou, filmovou či hudební tvorbou a ovlivňuje též intersociální vztahy. Jedním z pozoruhodných fenoménů v tomto ohledu je stále populárnější cosplay.

21.  4.  2018 | | 36 N/A
God of War: severská výprava (recenze)

God of War: severská výprava (recenze)

Populární rubač bohů se vrací, aby nám dokázal, že neztratil nic ze svého lesku. Jak dopadl Kratos nové generace?

20.  4.  2018 | | 32 N/A
Playstation 5: datum vydání, výkon a vše, co víme o příští herní konzoli

Playstation 5: datum vydání, výkon a v…

Playstation 5 ještě možná neukázal ani palec u nohy, to ale neznamená, že o nim nic nevíme. Pojďme se podívat na to, co je známo.

24.  4.  2018 | | 239 N/A
Cyberpunk 2077 na ostro: frakce, hrdinové a pestrý svět

Cyberpunk 2077 na ostro: frakce, hrdin…

Kromě pěkného CG filmečku jsme stále z Cyberpunku 2077 neviděli vůbec nic. S přibližující se E3 se ale začaly objevovat opravdu zajímavé informace. Co všechno o megalomanském projektu víme?

22.  4.  2018 | | 7 N/A
Herní agenda: dubnová nálož pecek

Herní agenda: dubnová nálož pecek

Březen nás navnadil na začínající jarní sezónu plnou skvělých titulů a duben pokračuje ve stejném duchu. Opět se nám na herním trhu objevila různorodá sorta her, mezi kterými si jistě dokážete vybrat ať už hrajete na jakékoliv platformě.

18.  4.  2018 | | 2 N/A
Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, trvalo to necelý měsíc

Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, t…

Ubisoft si své hry snaží hlídat, hackeři jsou ale neúprostní.

16.  4.  2018 | | 11 N/A