Modifikační koutek – jen to nejlepší

Přestože je kvalitních modifikací jako šafránu, tentokrát se jich sešlo překvapivě hodně. Rotoscope Cartoon Shader pro Dooma 3 zaujme svojí netradiční grafikou, Copperhead: Retaliation u Dungeon Siege sci-fi příběhem, za zmínku stojí také módy pro FreeSpace 2 nebo Titan Quest. Je toho zkrátka hodně.
Modifikační koutek – jen to nejlepší

Doom 3 - Rotoscope Cartoon Shader

Modifikace Rotoscope Cartoon Shader nabízí pohled na Dooma 3 ve zcela nových barvách. Pakliže již máte dost ultra-realistické grafiky, jistě uvítáte příjemnou změnu laděnou do ručních kreseb. Za použití speciálního „šrafovacího“ efektu je totiž v případě této herní úpravy Doom 3 takřka k nerozeznání. Ostatně, podívejte se na přiložené video, kde jsou představeny jednotlivé varianty zakomponované v módu.

Download: Rotoscope Cartoon Shader (1,83 MB)
Homepage: http://dungeondoom.d3files.com/rotoscope/


Dungeon Siege – Copperhead: Retaliation
 
Do škatulky totálních konverzí se bezesporu může zařadit i modifikace Copperhead: Retaliation pro první díl Dungeon Siege. Co nabízí? Především prostředí laděná do sci-fi hávu, ruku v ruce se sedmnácti novými střelnými zbraněmi, kompletně předělanými modely postav, upravenými texturami a podobně. Změny se rovněž dotknuly terénu a budov, zvuků i hudby... zkrátka všeho. Přitom velikost celého paklu sahá k necelým 80 MB, takže stahovat mohou i majitelé pomalejšího připojení.

  

Download: Copperhead: Retaliation (79 MB)
Homepage: http://www.planetcopperhead.com/


Freespace 2 - BSG: Beyond the Red Line

Velice podařená modifikace pro Freespace 2, která do hry přináší nemálo novinek v podobě nového příběhu, lodí, zbraní, všelijakých „blikajících“ efektů a dalších věcí. Je asi zbytečné cokoliv dále popisovat, nejlepší bude se podívat na přiložené video,

Download: BSG: Beyond the Red Line (380 MB)
Homepage: http://www.game-warden.com/bsg/

Titan Quest - Frozen World

Frozen World je malá, avšak o to více podařená modifikace, která do jisté míry zbavuje Titan Quest své linearity. Jinými slovy se ocitnete v prakticky volném světě  (autoři bohužel neupřesnili, jak moc to s kýženou svobodou myslí vážně :o), a k tomu obdařeném zbrusu novým „zmrzlým“ scénářem, s řadou dalších úprav. Majitelé původní hry by si neměli Frozen World nechat ujít. K dispozici jsou zároveň dvě verze – anglická a německá.

  

Download: Frozen World (33 MB)


HOMAM 5 - Legends of the Ancients: Fires from the North

 
LOTA je první část nové modifikace pro HOMAM 5. Její celek je rozdělen do jakýchsi knih, přičemž ta první s podtitulem Fires from the North nabízí šest map ve vlastní kampani plné bojů s novými nepřáteli. Nutno nicméně podotknout, že je třeba vlastnit základní hru s datadiskem a patchem 2.1. Po rozbalení archivu zároveň nezapomeňte zkopírovat všechny soubory s příponou .h5m do adresáře "Maps" a složku "Lota" do složky "music" (převzato z heroes-centrum.com).

Download: Legends of the Ancients: Fires from the North

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 5 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 6 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
V Minecraftu postavíte cokoliv, podívejte se na Paříž z 19. století

V Minecraftu postavíte cokoliv, podíve…

Minecraft nás svými možnostmi nepřestává překvapovat. Nejzajímavější projekty jsou však stále ty, které simulují reálná města.

17.  7.  2018 | | 8 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A