Modifikační koutek – letem světem, mafiánem

Do kolonky nejúspěšnějších českých, ne-li rovnou světových her patří bezesporu Mafia. Ne nadarmo proto existuje několik opravdu povedených modifikací, mezi které bezesporu patří i takzvaný Cold Mod. Na své si nicméně přijdou také majitelé taktické akce Battlestations: Midway či GTA: Vice City.
Modifikační koutek – letem světem, mafiánem

Mafia - The City of Lost Dreams (Cold Mod)

Cold Mod je poměrně ambiciózní modifikace, která vnáší do původní hry nové interiéry budov, pět dalších misí, obchod s oblečením, dokonce novou hudbu v gramofonech a další věci. Za jeho použití budete rovněž moci ukládat hru u každé telefonní budky, takže je zřejmě nejlepší čas na oprášení krabice originálky, která se vám asi, stejně jako mně, doteď válela na polici. Velikost tohoto kousku mimo jiné dosahuje pouze k necelým sedmnácti megabajtům, takže určitě stojí za vyzkoušení.

Download: Cold Mod v1.1 (16.5 MB)


Battlestations: Midway - Mission Pack

Tento Misson Pack přidává do hry celkem pět nových bojových strojů, mezi které se řadí například japonský letoun Nakijima J1N1 Gekko, válečná loď USS Iowa nebo IJN Shimakaze, toliko obávaný torpédoborec v druhé světové válce. Do přídavného balíčku byla zahrnuta i multiplayerová mapa odehrávající se na Filipínách, přibyla taktéž singleplayerová mise, takže pokud vlastníte oblíbenou taktickou akci Battlestations: Midway, rozhodně si právě nabízený mission pack nenechte ujít.

  

Download: Mission Pack (178 MB)


Fallout 2 - EPA Mod 1.1

EPA Modifikace je určena pro druhý díl Falloutam, přičemž do radioaktivitou zamořeného světa vnáší především takzvané bonusové EPA laboratoře – jak mimo jiné vyplývá z názvu. Oproti mnohým jiným módům se ovšem setkáte spíše s řešením nových questů, nežli s tupými souboji tváří v tvář s krvežíznivými bestiemi. Využity jsou i grafické prvky z Fallout Tactics, horší však je velká nedoladěnost projektu způsobující například občasné padání hry a podobně. Rovněž není doporučeno EPA Mod instalovat na počeštěnou verzi hry, nebo ho kombinovat s jinými modifikacemi.

  

Download: EPA Mod 1.1 (2.2 MB)


GTA: Vice City – Nude Patch

Léto se pomalu blíží, tak proč si s nostalgií nezavzpomínat na časy strávené ve Vice City i letos? Především s patchem (nebo chcete-li modifikací) nazvaným jako Nude se určitě nudit nebudete, ba naopak – spoře oděné dívky, případně jejich zcela nahá těla, čekají pouze na vás. Budete se cítit, jako v ráji – nuda pláže nikdy nebyly lákavější!

Download: Nude Patch (933 kB)
Související odkazy: FansiteHalf-Life 2 - Socialist Tension

Socialist Tension je malá modifikace pro Half-Life 2, která do hry přináší hlavně nové mapy. Jejich počet sice není nejvyšší, přesto se ale jedná o příjemné zpestření. Vydáte se totiž do City 17, kde musíte zabít doktora Breena. Ovšem cesta k němu nebude ani zdaleka jednoduchá.

  

Download: Socialist Tension (5.2 MB)


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 5 N/A
V Minecraftu postavíte cokoliv, podívejte se na Paříž z 19. století

V Minecraftu postavíte cokoliv, podíve…

Minecraft nás svými možnostmi nepřestává překvapovat. Nejzajímavější projekty jsou však stále ty, které simulují reálná města.

17.  7.  2018 | | 8 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
Hity letošního podzimu: co hrát po letní pauze?

Hity letošního podzimu: co hrát po let…

Momentálně se nacházíme v období, kdy nevychází žádné velké hry a všichni se připravujeme na ten šťavnatý podzim. Letos toho bude opravdu hodně, a proto jsme vybrali to nejlepší, co si pro nás tentokrát herní firmy připravili.

16.  7.  2018 |