Modifikační koutek – letem světem, mafiánem

Do kolonky nejúspěšnějších českých, ne-li rovnou světových her patří bezesporu Mafia. Ne nadarmo proto existuje několik opravdu povedených modifikací, mezi které bezesporu patří i takzvaný Cold Mod. Na své si nicméně přijdou také majitelé taktické akce Battlestations: Midway či GTA: Vice City.
Modifikační koutek – letem světem, mafiánem

Mafia - The City of Lost Dreams (Cold Mod)

Cold Mod je poměrně ambiciózní modifikace, která vnáší do původní hry nové interiéry budov, pět dalších misí, obchod s oblečením, dokonce novou hudbu v gramofonech a další věci. Za jeho použití budete rovněž moci ukládat hru u každé telefonní budky, takže je zřejmě nejlepší čas na oprášení krabice originálky, která se vám asi, stejně jako mně, doteď válela na polici. Velikost tohoto kousku mimo jiné dosahuje pouze k necelým sedmnácti megabajtům, takže určitě stojí za vyzkoušení.

Download: Cold Mod v1.1 (16.5 MB)


Battlestations: Midway - Mission Pack

Tento Misson Pack přidává do hry celkem pět nových bojových strojů, mezi které se řadí například japonský letoun Nakijima J1N1 Gekko, válečná loď USS Iowa nebo IJN Shimakaze, toliko obávaný torpédoborec v druhé světové válce. Do přídavného balíčku byla zahrnuta i multiplayerová mapa odehrávající se na Filipínách, přibyla taktéž singleplayerová mise, takže pokud vlastníte oblíbenou taktickou akci Battlestations: Midway, rozhodně si právě nabízený mission pack nenechte ujít.

  

Download: Mission Pack (178 MB)


Fallout 2 - EPA Mod 1.1

EPA Modifikace je určena pro druhý díl Falloutam, přičemž do radioaktivitou zamořeného světa vnáší především takzvané bonusové EPA laboratoře – jak mimo jiné vyplývá z názvu. Oproti mnohým jiným módům se ovšem setkáte spíše s řešením nových questů, nežli s tupými souboji tváří v tvář s krvežíznivými bestiemi. Využity jsou i grafické prvky z Fallout Tactics, horší však je velká nedoladěnost projektu způsobující například občasné padání hry a podobně. Rovněž není doporučeno EPA Mod instalovat na počeštěnou verzi hry, nebo ho kombinovat s jinými modifikacemi.

  

Download: EPA Mod 1.1 (2.2 MB)


GTA: Vice City – Nude Patch

Léto se pomalu blíží, tak proč si s nostalgií nezavzpomínat na časy strávené ve Vice City i letos? Především s patchem (nebo chcete-li modifikací) nazvaným jako Nude se určitě nudit nebudete, ba naopak – spoře oděné dívky, případně jejich zcela nahá těla, čekají pouze na vás. Budete se cítit, jako v ráji – nuda pláže nikdy nebyly lákavější!

Download: Nude Patch (933 kB)
Související odkazy: FansiteHalf-Life 2 - Socialist Tension

Socialist Tension je malá modifikace pro Half-Life 2, která do hry přináší hlavně nové mapy. Jejich počet sice není nejvyšší, přesto se ale jedná o příjemné zpestření. Vydáte se totiž do City 17, kde musíte zabít doktora Breena. Ovšem cesta k němu nebude ani zdaleka jednoduchá.

  

Download: Socialist Tension (5.2 MB)

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: co hrát na cestách?

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: c…

Hrajete rádi na mobilním telefonu? Nechte si od nás doporučit několik kousků pro letošní rok.

17.  4.  2018 | | 8 N/A
Cosplay: Když se z holek stávají vysněné krásky z videoher

Cosplay: Když se z holek stávají vysně…

Svět videoher se již dávno vymanil ze svého virtuálního rámce a čím dál tím více se prolíná s naším reálným životem a to v mnoha ohledech. Je ve vzájemném propojení s literaturou, filmovou či hudební tvorbou a ovlivňuje též intersociální vztahy. Jedním z pozoruhodných fenoménů v tomto ohledu je stále populárnější cosplay.

21.  4.  2018 | | 36 N/A
Playstation 5: datum vydání, výkon a vše, co víme o příští herní konzoli

Playstation 5: datum vydání, výkon a v…

Playstation 5 ještě možná neukázal ani palec u nohy, to ale neznamená, že o nim nic nevíme. Pojďme se podívat na to, co je známo.

24.  4.  2018 | | 239 N/A
Cyberpunk 2077 na ostro: frakce, hrdinové a pestrý svět

Cyberpunk 2077 na ostro: frakce, hrdin…

Kromě pěkného CG filmečku jsme stále z Cyberpunku 2077 neviděli vůbec nic. S přibližující se E3 se ale začaly objevovat opravdu zajímavé informace. Co všechno o megalomanském projektu víme?

22.  4.  2018 | | 7 N/A
Herní agenda: dubnová nálož pecek

Herní agenda: dubnová nálož pecek

Březen nás navnadil na začínající jarní sezónu plnou skvělých titulů a duben pokračuje ve stejném duchu. Opět se nám na herním trhu objevila různorodá sorta her, mezi kterými si jistě dokážete vybrat ať už hrajete na jakékoliv platformě.

18.  4.  2018 | | 2 N/A
God of War: severská výprava (recenze)

God of War: severská výprava (recenze)

Populární rubač bohů se vrací, aby nám dokázal, že neztratil nic ze svého lesku. Jak dopadl Kratos nové generace?

20.  4.  2018 | | 32 N/A
Frostpunk: přežijete stoletou zimu? (recenze)

Frostpunk: přežijete stoletou zimu? (r…

Pokud celý svět upadne do šílené zimy, bude přežití lidstva viset na vlásku. Jste schopni zajistit lidem v ledovém městě šanci na život?

24.  4.  2018 |
Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, trvalo to necelý měsíc

Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, t…

Ubisoft si své hry snaží hlídat, hackeři jsou ale neúprostní.

16.  4.  2018 | | 11 N/A