Modifikační koutek – letem světem, mafiánem

Do kolonky nejúspěšnějších českých, ne-li rovnou světových her patří bezesporu Mafia. Ne nadarmo proto existuje několik opravdu povedených modifikací, mezi které bezesporu patří i takzvaný Cold Mod. Na své si nicméně přijdou také majitelé taktické akce Battlestations: Midway či GTA: Vice City.
Modifikační koutek – letem světem, mafiánem

Mafia - The City of Lost Dreams (Cold Mod)

Cold Mod je poměrně ambiciózní modifikace, která vnáší do původní hry nové interiéry budov, pět dalších misí, obchod s oblečením, dokonce novou hudbu v gramofonech a další věci. Za jeho použití budete rovněž moci ukládat hru u každé telefonní budky, takže je zřejmě nejlepší čas na oprášení krabice originálky, která se vám asi, stejně jako mně, doteď válela na polici. Velikost tohoto kousku mimo jiné dosahuje pouze k necelým sedmnácti megabajtům, takže určitě stojí za vyzkoušení.

Download: Cold Mod v1.1 (16.5 MB)


Battlestations: Midway - Mission Pack

Tento Misson Pack přidává do hry celkem pět nových bojových strojů, mezi které se řadí například japonský letoun Nakijima J1N1 Gekko, válečná loď USS Iowa nebo IJN Shimakaze, toliko obávaný torpédoborec v druhé světové válce. Do přídavného balíčku byla zahrnuta i multiplayerová mapa odehrávající se na Filipínách, přibyla taktéž singleplayerová mise, takže pokud vlastníte oblíbenou taktickou akci Battlestations: Midway, rozhodně si právě nabízený mission pack nenechte ujít.

  

Download: Mission Pack (178 MB)


Fallout 2 - EPA Mod 1.1

EPA Modifikace je určena pro druhý díl Falloutam, přičemž do radioaktivitou zamořeného světa vnáší především takzvané bonusové EPA laboratoře – jak mimo jiné vyplývá z názvu. Oproti mnohým jiným módům se ovšem setkáte spíše s řešením nových questů, nežli s tupými souboji tváří v tvář s krvežíznivými bestiemi. Využity jsou i grafické prvky z Fallout Tactics, horší však je velká nedoladěnost projektu způsobující například občasné padání hry a podobně. Rovněž není doporučeno EPA Mod instalovat na počeštěnou verzi hry, nebo ho kombinovat s jinými modifikacemi.

  

Download: EPA Mod 1.1 (2.2 MB)


GTA: Vice City – Nude Patch

Léto se pomalu blíží, tak proč si s nostalgií nezavzpomínat na časy strávené ve Vice City i letos? Především s patchem (nebo chcete-li modifikací) nazvaným jako Nude se určitě nudit nebudete, ba naopak – spoře oděné dívky, případně jejich zcela nahá těla, čekají pouze na vás. Budete se cítit, jako v ráji – nuda pláže nikdy nebyly lákavější!

Download: Nude Patch (933 kB)
Související odkazy: FansiteHalf-Life 2 - Socialist Tension

Socialist Tension je malá modifikace pro Half-Life 2, která do hry přináší hlavně nové mapy. Jejich počet sice není nejvyšší, přesto se ale jedná o příjemné zpestření. Vydáte se totiž do City 17, kde musíte zabít doktora Breena. Ovšem cesta k němu nebude ani zdaleka jednoduchá.

  

Download: Socialist Tension (5.2 MB)

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

8 největších herních zklamání roku 2017

8 největších herních zklamání roku 201…

Minulý rok přinesl hromadu skvělých her, bohužel však také mnoho zklamání. Těchto osm nás zamrzelo nejvíc.

9.  1.  2018 | | 9 N/A
10 největších herních překvapení roku 2017

10 největších herních překvapení roku …

Každý rok nás něčím zklame, zároveň však mnoha věcmi příjemně překvapí. Rok 2017 byl pro herní svět plný překvapení.

11.  1.  2018 | | 3 N/A
PC v roce 2018: nejočekávanější herní pecky platformy

PC v roce 2018: nejočekávanější herní …

Je tady další várka her, kterým byste v letošním roce měli věnovat pozornost. Bude toho vycházet věru hodně. Zahrajeme si na piráty, upíry nebo třeba stavitele pravěkého parku. A co takhle to celé završit tandemovým útěkem z vězení?

včera | | 8 N/A
Jak by vypadaly současné herní hity v minulém století? (galerie)

Jak by vypadaly současné herní hity v …

Napadlo vás někdy, jak by vlastně vypadaly současné hry, kdyby byly vytvořeny v dobách dávno minulých? My už odpověď známe!

16.  1.  2018 | | 6 N/A
Nejprodávanější hry roku 2017, které provětraly peněženky

Nejprodávanější hry roku 2017, které p…

Zajímá vás, které hry byly v loňském roce co do prodejnosti nejúspěšnější? My jsme to zjistili za vás.

15.  1.  2018 | | 3 N/A
DAKAR 18 budou pouštní závody v otevřeném světě pro PC, PS4 a Xbox One

DAKAR 18 budou pouštní závody v otevře…

Pokud jste fandové světového závodu Dakar a rallye vám také není cizí, rozhodně zaostřete na připravovaný projekt.

12.  1.  2018 | | 4 N/A
PlayerUnknown

PlayerUnknown's Battlegrounds: v jedno…

Když ze zkušeností v herní branži vycucáte geniálně jednoduchý koncept, občas to může fungovat. Občas až tak, že se z vašeho projektu stane nejhranější titul na světě. Skoro.

12.  1.  2018 | | 8 N/A
6 tipů na originální sci-fi pařby, u kterých se nebudete nudit

6 tipů na originální sci-fi pařby, u k…

Sci-fi žánr se opět vrací do formy, a to takovým tempem, že zombie nákazu zahnal do kouta. Jaké vesmírné pecky nás potěšily během posledních pár let?

10.  1.  2018 |