Modifikační koutek – Na plný plyn v Černobylu

Už vás nebabí chodit pěšky ve hře S.T.A.L.K.E.R.? V tom případě byste si neměli nechat ujít modifikaci vnášející do světa Stalkerů vozidla. Pozornost jsme nicméně věnovali i strategickým titulům, mezi něž se řadí například Rome a Medieval Total War.
Modifikační koutek – Na plný plyn v Černobylu

S.T.A.L.K.E.R. – Transport Mod
 
Že se měla v původní hře S.T.A.L.K.E.R. nacházet vozidla, snad ani není třeba připomínat. Jejich absence nepotěšila mnohé hráče, nicméně s příchodem Transport Modifikace svitla malá naděje na lepší zítřky. Přidává totiž do hry několik pojizdných a plně funkčních strojů v podobě džípů, traktorů nebo obrněných vozidel. Ještě před samotným spuštěním nicméně doporučuji přečíst soubor readme týkající se ovládání všech vehiklů, protože bude třeba jeho překonfigurování v položce nastavení. A co se instalace týče, soubor rozbalte do adresáře Stalkera a během hraní do konzoly napište „bind turn_engine kT“.

  

Download: Transport Mod (3.9 MB)

Rome: Total War - China: Total War Tsin Empire Invasion (Three Kingdoms Mod)

Ve zkratce řečená China modifikace by se dala považovat spíše za neoficiální datadisk, jenž do hry vnáší zcela nový národ. Ano, jak již z názvu vyplývá, jedná se o čínskou říši zaujímající ve hře poměrně silné postavení. Po nainstalování se setkáte i s novým intrem společně s doprovodnými loadingovými obrázky a podobně. Nejedná se přitom o projekt kdovíjak velký – sotva sahá k padesáti megabajtům, takže pokud jste majiteli původní hry, rozhodně stojí za vyzkoušení.

  

Download: China: Total War Tsin Empire Invasion (47.1 MB)


Scratches - Director’s Cut update
 
Příznivci hororové adventury Scratches jistě uvítají rozsáhlý Director’s Cut update kompletně upravující grafický kabátek hry pospolu s hudebním doprovodem. K mání je i vyšší rozlišení, jímž nepohrdnou především majitelé větších monitorů a silnějších grafických karet. A jako třešničkou na dortu je zbrusu nová kapitola prodlužující herní dobu a umocňující zážitek ze hry. Horší to je akorát s velikostí, nicméně pokud disponujete dostatečně rychlým připojením, určitě tento balíček nepřehlédněte.

  

Download: Director’s Cut update (497 MB)

Unreal Tournament 2003: Epic Bonus Pack One
 
Unreal Tournament 2003 je sice starší FSPkou, ale dodnes ji hraje stále spousta lidí. A pokud se řadíte zrovna mezi ně, můžete okusit modifikaci Epic Bonus Pack One přinášející několik nových herních módů, deset map nebo kupříkladu hudebního manažera. Velikost paklu je však o něco větší, nicméně po stránce kvality se nejedná o nic špatného. Zkuste a uvidíte.

 

Download: Epic Bonus Pack One (149 MB)

Medieval 2: Total War - Ragnum Dei All Factions (v 1.7)

Velice malá patch-modifikace upravující především tahový režim a hratelné frakce. Za pomoci  Ragnum Dei All Factions se stanou hratelnými Aztékové, Mongolové, Timuridové a papežský stát.

  

Download: Ragnum Dei All Factions (54 kB)

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Herní projekt AQP City: když chcete GTA bez GTA

Herní projekt AQP City: když chcete GT…

Grand Theft Auto porodilo nespočet klonů, více i méně úspěšných. AQP ale vypadá jako zcela nový level.

18.  1.  2018 |
8 největších herních zklamání roku 2017

8 největších herních zklamání roku 201…

Minulý rok přinesl hromadu skvělých her, bohužel však také mnoho zklamání. Těchto osm nás zamrzelo nejvíc.

9.  1.  2018 | | 9 N/A
10 největších herních překvapení roku 2017

10 největších herních překvapení roku …

Každý rok nás něčím zklame, zároveň však mnoha věcmi příjemně překvapí. Rok 2017 byl pro herní svět plný překvapení.

11.  1.  2018 | | 3 N/A
Hry roku 2018: pecky, na které se vyplatí zaostřit

Hry roku 2018: pecky, na které se vypl…

Musíte uznat, že minulý rok byl po herní stránce opravdu nabitý. Rok 2018 by ale snad mohl ten loňský ještě předčit. Některé z očekávaných pecek jsme pro vás vybrali, abyste se s námi měli na co těšit.

17.  1.  2018 |
PC v roce 2018: nejočekávanější herní pecky platformy

PC v roce 2018: nejočekávanější herní …

Je tady další várka her, kterým byste v letošním roce měli věnovat pozornost. Bude toho vycházet věru hodně. Zahrajeme si na piráty, upíry nebo třeba stavitele pravěkého parku. A co takhle to celé završit tandemovým útěkem z vězení?

13.  1.  2018 | | 7 N/A
Nové hry i na slabém počítači: Vyzkoušejte zdarma Geforce Now pro PC

Nové hry i na slabém počítači: Vyzkouš…

Společnost Nvidia představuje konečně i na PC službu GeForce Now, která vám dovolí hrát i ty nejnovější hry na slabších počítačích.

8.  1.  2018 | | 3 N/A
Playstation 4 v roce 2018: nejočekávanější hry platformy

Playstation 4 v roce 2018: nejočekávan…

Sice jste si u nás nedávno mohli přečíst o očekávaných hrách, tím ale ani zdaleka nekončíme. Letošní rok toho totiž přinese mnohem více než by se mohlo zdát. Začneme s tím, co se v tomto roce dostane na konzoli Playstation 4.

6.  1.  2018 |
Nejprodávanější hry roku 2017, které provětraly peněženky

Nejprodávanější hry roku 2017, které p…

Zajímá vás, které hry byly v loňském roce co do prodejnosti nejúspěšnější? My jsme to zjistili za vás.

15.  1.  2018 | | 3 N/A