Modifikační koutek – Na plný plyn v Černobylu

Už vás nebabí chodit pěšky ve hře S.T.A.L.K.E.R.? V tom případě byste si neměli nechat ujít modifikaci vnášející do světa Stalkerů vozidla. Pozornost jsme nicméně věnovali i strategickým titulům, mezi něž se řadí například Rome a Medieval Total War.
Modifikační koutek – Na plný plyn v Černobylu

S.T.A.L.K.E.R. – Transport Mod
 
Že se měla v původní hře S.T.A.L.K.E.R. nacházet vozidla, snad ani není třeba připomínat. Jejich absence nepotěšila mnohé hráče, nicméně s příchodem Transport Modifikace svitla malá naděje na lepší zítřky. Přidává totiž do hry několik pojizdných a plně funkčních strojů v podobě džípů, traktorů nebo obrněných vozidel. Ještě před samotným spuštěním nicméně doporučuji přečíst soubor readme týkající se ovládání všech vehiklů, protože bude třeba jeho překonfigurování v položce nastavení. A co se instalace týče, soubor rozbalte do adresáře Stalkera a během hraní do konzoly napište „bind turn_engine kT“.

  

Download: Transport Mod (3.9 MB)

Rome: Total War - China: Total War Tsin Empire Invasion (Three Kingdoms Mod)

Ve zkratce řečená China modifikace by se dala považovat spíše za neoficiální datadisk, jenž do hry vnáší zcela nový národ. Ano, jak již z názvu vyplývá, jedná se o čínskou říši zaujímající ve hře poměrně silné postavení. Po nainstalování se setkáte i s novým intrem společně s doprovodnými loadingovými obrázky a podobně. Nejedná se přitom o projekt kdovíjak velký – sotva sahá k padesáti megabajtům, takže pokud jste majiteli původní hry, rozhodně stojí za vyzkoušení.

  

Download: China: Total War Tsin Empire Invasion (47.1 MB)


Scratches - Director’s Cut update
 
Příznivci hororové adventury Scratches jistě uvítají rozsáhlý Director’s Cut update kompletně upravující grafický kabátek hry pospolu s hudebním doprovodem. K mání je i vyšší rozlišení, jímž nepohrdnou především majitelé větších monitorů a silnějších grafických karet. A jako třešničkou na dortu je zbrusu nová kapitola prodlužující herní dobu a umocňující zážitek ze hry. Horší to je akorát s velikostí, nicméně pokud disponujete dostatečně rychlým připojením, určitě tento balíček nepřehlédněte.

  

Download: Director’s Cut update (497 MB)

Unreal Tournament 2003: Epic Bonus Pack One
 
Unreal Tournament 2003 je sice starší FSPkou, ale dodnes ji hraje stále spousta lidí. A pokud se řadíte zrovna mezi ně, můžete okusit modifikaci Epic Bonus Pack One přinášející několik nových herních módů, deset map nebo kupříkladu hudebního manažera. Velikost paklu je však o něco větší, nicméně po stránce kvality se nejedná o nic špatného. Zkuste a uvidíte.

 

Download: Epic Bonus Pack One (149 MB)

Medieval 2: Total War - Ragnum Dei All Factions (v 1.7)

Velice malá patch-modifikace upravující především tahový režim a hratelné frakce. Za pomoci  Ragnum Dei All Factions se stanou hratelnými Aztékové, Mongolové, Timuridové a papežský stát.

  

Download: Ragnum Dei All Factions (54 kB)

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřitelným smyslem pro detail

4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřit…

Far Cry 5 nás v mnohém příjemně překvapil, především ale nabídl nádherné pískoviště na hraní. A nic to nepodpořit tak, jako 4K rozlišení.

11.  4.  2018 | | 18 N/A
7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: co hrát na cestách?

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: c…

Hrajete rádi na mobilním telefonu? Nechte si od nás doporučit několik kousků pro letošní rok.

17.  4.  2018 | | 8 N/A
God of War: severská výprava (recenze)

God of War: severská výprava (recenze)

Populární rubač bohů se vrací, aby nám dokázal, že neztratil nic ze svého lesku. Jak dopadl Kratos nové generace?

20.  4.  2018 | | 32 N/A
Herní agenda: dubnová nálož pecek

Herní agenda: dubnová nálož pecek

Březen nás navnadil na začínající jarní sezónu plnou skvělých titulů a duben pokračuje ve stejném duchu. Opět se nám na herním trhu objevila různorodá sorta her, mezi kterými si jistě dokážete vybrat ať už hrajete na jakékoliv platformě.

18.  4.  2018 | | 2 N/A
Cosplay: Když se z holek stávají vysněné krásky z videoher

Cosplay: Když se z holek stávají vysně…

Svět videoher se již dávno vymanil ze svého virtuálního rámce a čím dál tím více se prolíná s naším reálným životem a to v mnoha ohledech. Je ve vzájemném propojení s literaturou, filmovou či hudební tvorbou a ovlivňuje též intersociální vztahy. Jedním z pozoruhodných fenoménů v tomto ohledu je stále populárnější cosplay.

včera | | 36 N/A
PUBG: na mobilu lepší, než byste čekali (mobilní recenze)

PUBG: na mobilu lepší, než byste čekal…

Žánr Battle Royale prožívá v této době rozkvět, a to tak velký, že mimo PC a konzolí zasáhl také mobilní telefony. Zatímco Fortnite je zatím jen pro vyvolené, PUBG jsme se začali blíže věnovat a opravdu se to povedlo.

8.  4.  2018 | | 3 N/A
Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, trvalo to necelý měsíc

Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, t…

Ubisoft si své hry snaží hlídat, hackeři jsou ale neúprostní.

16.  4.  2018 | | 11 N/A
Podívejte se na skvělý dokument ze zákulisí Kingdom Come: Deliverance

Podívejte se na skvělý dokument ze zák…

Tohle se klukům neskutečně povedlo!

8.  4.  2018 |