Modifikační koutek – nejsou všechno nepřátelé, do kterých se střílí

Operation Peacekeeper 2 pro Battlefield 2, Expanded Wars pro Zero Hour, Synergy pro Half-Life 2, Doomming 2 pro Doom 3 a nakonec i Buddhist Wars pro Half-Life 1. Tolik z výčtu modifikací, které zdobí nový díl Modifikačního koutku. Chcete si zpestřit hraní některého z právě jmenovaných titulů? Máte možnost.
Modifikační koutek – nejsou všechno nepřátelé, do kterých se střílí

Battlefield 2 - Operation Peacekeeper 2

Operation Peacekeeper 2 je válečná multiplayerová modifikace odehrávající se ve fiktivním konfliktu v Kosovu. Proti sobě povstanou dvě znepřátelené strany – německá Bundeswehr a srbská VSCG, přičemž oba národy se mohou pyšnit veskrze moderní technikou, nechybí samozřejmě ani nové mapy, zbraně a tak dále. Na konverzi se stále pracuje, autoři zároveň prosí hráče o jakoukoliv konstruktivní kritiku. Nuže, směle na bojiště.

  

Download: Operation Peacekeeper 2 (cca 80 MB)
Homepage: http://www.opkmod.com/


C&C: Generals: Zero Hour - Expanded Wars

Ve zkratce se dá říci, že Expanded Wars přináší především tři nové hratelné strany a devět generálů. Úprav doznal i systém vylepšování jednotek pospolu s dalšími drobnějšími inovacemi. Nutno nicméně podotknout, že  pro rozběhání Expanded Wars je nezbytné vlastnit datadisk pro původní hru, a to Zero Hour.

  

Download: Expanded Wars (372 MB)
Homepage: http://phantom139.proboards15.com/


Half-Life 2 – Synergy

Synergy je ryze multiplayerová záležitost, která se – jak sami autoři uvádějí – snaží o vnesení čerstvého závanu do kooperativní složky Half-Life 2 (DC Co-op 2, Dev Co-op a Tim-Coop). Podle indexu hodnocení, které dosáhlo k necelým devíti bodům, je přitom konverze očividně podařená. Zarytí multiplayeroví veteráni by tedy neměli s vyzkoušením Synergy dlouho otálet.

  

Download: Synergy (4.17 MB)
Homepage: http://synergymod.net/


Doom 3 - Doomming 2

Příjemným překvapením se v nedávné době stalo ohlášení čtvrtého pokračování legendární akce Doom. Sklaní příznivci si ovšem budou muset ještě nějaký ten pátek počkat – ostatně vývoj zatím ani pořádně nezapočal. Čekání si nicméně může každý zkrátit například konverzí Doomming, respektive jeho druhým dílem, který zasahuje zejména do vlastností zbraní – a to po všech směrech. Ukázkou budiž kupříkladu přiložené video.

Download: Doomming 2 (5.27 MB)


Half-Life 1 - Buddhist Wars

Hitler povstal z mrtvých a je připraven pomstít se buddhistům za veškeré předchozí pletky. Připojte se ke straně dobra a odražte jeho zákeřný útok v této modifikaci, určené pro první díl Half-Life. V Buddhist Wars vás čekají nová prostředí i. A přestože jde spíše o menší konverzi, rozhodně se to neprojevuje na její kvalitě. Právě naopak.

  

Download: Buddhist Wars (40 MB)

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A