Modifikační koutek – nejsou všechno nepřátelé, do kterých se střílí

Operation Peacekeeper 2 pro Battlefield 2, Expanded Wars pro Zero Hour, Synergy pro Half-Life 2, Doomming 2 pro Doom 3 a nakonec i Buddhist Wars pro Half-Life 1. Tolik z výčtu modifikací, které zdobí nový díl Modifikačního koutku. Chcete si zpestřit hraní některého z právě jmenovaných titulů? Máte možnost.
Modifikační koutek – nejsou všechno nepřátelé, do kterých se střílí

Battlefield 2 - Operation Peacekeeper 2

Operation Peacekeeper 2 je válečná multiplayerová modifikace odehrávající se ve fiktivním konfliktu v Kosovu. Proti sobě povstanou dvě znepřátelené strany – německá Bundeswehr a srbská VSCG, přičemž oba národy se mohou pyšnit veskrze moderní technikou, nechybí samozřejmě ani nové mapy, zbraně a tak dále. Na konverzi se stále pracuje, autoři zároveň prosí hráče o jakoukoliv konstruktivní kritiku. Nuže, směle na bojiště.

  

Download: Operation Peacekeeper 2 (cca 80 MB)
Homepage: http://www.opkmod.com/


C&C: Generals: Zero Hour - Expanded Wars

Ve zkratce se dá říci, že Expanded Wars přináší především tři nové hratelné strany a devět generálů. Úprav doznal i systém vylepšování jednotek pospolu s dalšími drobnějšími inovacemi. Nutno nicméně podotknout, že  pro rozběhání Expanded Wars je nezbytné vlastnit datadisk pro původní hru, a to Zero Hour.

  

Download: Expanded Wars (372 MB)
Homepage: http://phantom139.proboards15.com/


Half-Life 2 – Synergy

Synergy je ryze multiplayerová záležitost, která se – jak sami autoři uvádějí – snaží o vnesení čerstvého závanu do kooperativní složky Half-Life 2 (DC Co-op 2, Dev Co-op a Tim-Coop). Podle indexu hodnocení, které dosáhlo k necelým devíti bodům, je přitom konverze očividně podařená. Zarytí multiplayeroví veteráni by tedy neměli s vyzkoušením Synergy dlouho otálet.

  

Download: Synergy (4.17 MB)
Homepage: http://synergymod.net/


Doom 3 - Doomming 2

Příjemným překvapením se v nedávné době stalo ohlášení čtvrtého pokračování legendární akce Doom. Sklaní příznivci si ovšem budou muset ještě nějaký ten pátek počkat – ostatně vývoj zatím ani pořádně nezapočal. Čekání si nicméně může každý zkrátit například konverzí Doomming, respektive jeho druhým dílem, který zasahuje zejména do vlastností zbraní – a to po všech směrech. Ukázkou budiž kupříkladu přiložené video.

Download: Doomming 2 (5.27 MB)


Half-Life 1 - Buddhist Wars

Hitler povstal z mrtvých a je připraven pomstít se buddhistům za veškeré předchozí pletky. Připojte se ke straně dobra a odražte jeho zákeřný útok v této modifikaci, určené pro první díl Half-Life. V Buddhist Wars vás čekají nová prostředí i. A přestože jde spíše o menší konverzi, rozhodně se to neprojevuje na její kvalitě. Právě naopak.

  

Download: Buddhist Wars (40 MB)

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: co hrát na cestách?

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: c…

Hrajete rádi na mobilním telefonu? Nechte si od nás doporučit několik kousků pro letošní rok.

17.  4.  2018 | | 8 N/A
4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřitelným smyslem pro detail

4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřit…

Far Cry 5 nás v mnohém příjemně překvapil, především ale nabídl nádherné pískoviště na hraní. A nic to nepodpořit tak, jako 4K rozlišení.

11.  4.  2018 | | 18 N/A
Cosplay: Když se z holek stávají vysněné krásky z videoher

Cosplay: Když se z holek stávají vysně…

Svět videoher se již dávno vymanil ze svého virtuálního rámce a čím dál tím více se prolíná s naším reálným životem a to v mnoha ohledech. Je ve vzájemném propojení s literaturou, filmovou či hudební tvorbou a ovlivňuje též intersociální vztahy. Jedním z pozoruhodných fenoménů v tomto ohledu je stále populárnější cosplay.

21.  4.  2018 | | 36 N/A
God of War: severská výprava (recenze)

God of War: severská výprava (recenze)

Populární rubač bohů se vrací, aby nám dokázal, že neztratil nic ze svého lesku. Jak dopadl Kratos nové generace?

20.  4.  2018 | | 32 N/A
Herní agenda: dubnová nálož pecek

Herní agenda: dubnová nálož pecek

Březen nás navnadil na začínající jarní sezónu plnou skvělých titulů a duben pokračuje ve stejném duchu. Opět se nám na herním trhu objevila různorodá sorta her, mezi kterými si jistě dokážete vybrat ať už hrajete na jakékoliv platformě.

18.  4.  2018 | | 2 N/A
Cyberpunk 2077 na ostro: frakce, hrdinové a pestrý svět

Cyberpunk 2077 na ostro: frakce, hrdin…

Kromě pěkného CG filmečku jsme stále z Cyberpunku 2077 neviděli vůbec nic. S přibližující se E3 se ale začaly objevovat opravdu zajímavé informace. Co všechno o megalomanském projektu víme?

22.  4.  2018 | | 7 N/A
Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, trvalo to necelý měsíc

Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, t…

Ubisoft si své hry snaží hlídat, hackeři jsou ale neúprostní.

16.  4.  2018 | | 11 N/A
Battle Royale napříč hrami: kde všude najdete masové boje?

Battle Royale napříč hrami: kde všude …

Trend jménem Battle Royale stále pokračuje a vypadá to, že herní svět jen tak neopustí. Hry v tomto žánru mají neuvěřitelné množství hráčů a snad ještě více jich ho sleduje na platformách Twitch a Youtube. Na této vlně se snaží svézt téměř každý a my se podíváme, co se nám to tady vyrojilo.

20.  4.  2018 | | 5 N/A