Modifikační koutek – není FlatOut 2 jako FlatOut 2

Community Mod pro FlatOut 2 by bylo možná lepší nazvat neoficiálním datadiskem. Tolik novinek po stránce automobilů, tratí, závodních módů a grafických úprav byste stěží jinde hledali. Za pozornost nicméně stojí také nové tratě pro Trackmania Sunrise nebo velká modifikace pro Max Payne 2.
Modifikační koutek – není FlatOut 2 jako FlatOut 2

FlatOut 2 - Community Mod
 
Do světa byla vypuštěna obrovská modifikace pro demoliční pecku FlatOut 2. Chcete nová auta, závodní módy, tratě a spousty dalších vychytávek? Není problém! Stačí si stáhnout Community Mod – v jeho seznamu je zahrnuto celkem 135 automobilů, 13 nových a 35 obrácených tratí. Nechybí ani textury, skiny pro hráče, minimapa a nespočet dalších úprav. Nicméně mějte na paměti, že modifikace dosahuje k velikosti 800 MB, čili majitelé pomalejšího připojení budou holt muset být trpěliví. Na myšlenku, že byste nestahovali vůbec, raději ihned zapomeňte.

  

Download: Community Mod (800 MB)
Homepage: http://www.flatoutjoint.com/


Trackmania Sunrise – nové závodní tratě

Že už vás omrzely staré závodní trasy? V tom případě jistě uvítáte velký balík závodních tratí, který obsahuje celkem 29 propracovaných kousků. Na svoji obsáhlost je přitom 230 kB opravdu malých, čili patříte-li mezi majitele této hry, neměli byste si právě nabízený pack nechat ujít.

  

Download: Map Pack (230 kB)


Max Payne 2 - 7th Serpent

7th Serpent je modifikace pro střílečku Max Payne 2 á la Matrix, která vhodí hráče do světa korupce zmítaného pomstychtivostí. Hlavní postavou ale nyní nebude Max Payne, nýbrž Damon Pryce. Změn se ovšem nedočkal pouze hlavní hrdina, 7th Serpent je totiž velkou modifikací s vlastním příběhem, novým prostředím, ne-li rovnou zbraněmi. A pozor – čeká na vás i tank.

 

Download: 7th Serpent (159 MB)
Homepage: http://www.7thserpent.com/

Painkiller - PK++

Pakliže holdujete multiplayerovým kláním a zároveň vlastníte Painkillera, modifikace PK++ by pro vás mohla znamenat příjemné zpestření. Do hry nevnáší žádné revoluční novinky, avšak přidává a upravuje věci jinak běžné pro všechny multiplayerové střílečky. Noví „boti“, úprava herní fyziky, přidané zvuky hráčů a další věci tvoří prim PK++.

  

Download: PK++ (15.7 MB)
Homepage: http://www.pkeuro.com/

HOMAM 5 - New creatures mod

New creatures mod je menší, přesto povedená „modifikace“, která v původní hře mění některé jednotky a nahrazuje je novými. Například z Golema se nyní stal Demolisher, z upíra takzvaný Soul Drinke a z Čarodějky stínu doslova Zlý duch. Nejedná se ale o herní úpravu jako takovou, nýbrž o tři na sobě nezávislé addony – v odkaze je naleznete všechny, stačí si pak jen vybrat.

  


Download: New creatures mod (130 kB)

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

10 tipů, jak se stát hrdinou v Kingdom Come: Deliverance

10 tipů, jak se stát hrdinou v Kingdom…

České RPG Kingdom Come: Deliverance je zejména z hlediska zvládnutí mechanismů velmi náročnou hrou. Pokud jste hru ještě nepřeprali, možná vám pomohou naše tipy.

8.  3.  2018 | | 17 N/A
LEGENDY: Před 25 lety přišel DOOM a ukázal střílečkám jasný směr

LEGENDY: Před 25 lety přišel DOOM a uk…

Hra DOOM vznikla v roce 1993 a byla to první plnohodnotná 3D střílečka s omezeným třetím rozměrem • Šlo o největší vizuální skok, který se v herním průmyslu kdy povedl • Ze hry se postupně odvodila celá nová kategorie počítačových her.

14.  3.  2018 | | 29 N/A
Playstation 5: datum vydání, výkon a vše, co víme o příští herní konzoli

Playstation 5: datum vydání, výkon a v…

Playstation 5 ještě možná neukázal ani palec u nohy, to ale neznamená, že o nim nic nevíme. Pojďme se podívat na to, co je známo.

včera | | 63 N/A
Burnout Paradise Remastered: zahraj tu naši (recenze)

Burnout Paradise Remastered: zahraj tu…

Pro někoho dosud nepřekonaný, pro jiné revoluční a adrenalinový. Burnout se vrací a my žhavíme motory.

17.  3.  2018 | | 7 N/A
Spekulace: K vývojářům třetí strany už míří dev kity konzole PS5

Spekulace: K vývojářům třetí strany už…

Spekulace o nadcházející konzoli PS5 se opět začínají rojit. Kdy se ji dočkáme?

8.  3.  2018 | | 10 N/A
8 tipů na karetní hry, které kralují svému žánru

8 tipů na karetní hry, které kralují s…

Když se řekne karetní hra, většině lidí se vybaví klasické hry se skutečnými kartami. V digitálním světě ale má tento žánr už také docela početné zastoupení. Pojďme se podívat na ty, které nesmí chybět žádnému milovníkovi karet.

12.  3.  2018 | | 1 N/A
Strategie z alternativní historie Iron Harvest v nových záběrech

Strategie z alternativní historie Iron…

Máte rádi druhou světovou, a přesto byste rádi příchuť mechů? Iron Harvest vám to umožní.

12.  3.  2018 | | 2 N/A
Shadow of the Tomb Raider oficiálně, odhalení se dočkáme v dubnu

Shadow of the Tomb Raider oficiálně, o…

Po včerejším slibu to tu máme oficiálně. Nový Tomb Raider míří na trh a zahrajeme si už v září.

15.  3.  2018 | | 7 N/A