Modifikační koutek – není FlatOut 2 jako FlatOut 2

Community Mod pro FlatOut 2 by bylo možná lepší nazvat neoficiálním datadiskem. Tolik novinek po stránce automobilů, tratí, závodních módů a grafických úprav byste stěží jinde hledali. Za pozornost nicméně stojí také nové tratě pro Trackmania Sunrise nebo velká modifikace pro Max Payne 2.
Modifikační koutek – není FlatOut 2 jako FlatOut 2

FlatOut 2 - Community Mod
 
Do světa byla vypuštěna obrovská modifikace pro demoliční pecku FlatOut 2. Chcete nová auta, závodní módy, tratě a spousty dalších vychytávek? Není problém! Stačí si stáhnout Community Mod – v jeho seznamu je zahrnuto celkem 135 automobilů, 13 nových a 35 obrácených tratí. Nechybí ani textury, skiny pro hráče, minimapa a nespočet dalších úprav. Nicméně mějte na paměti, že modifikace dosahuje k velikosti 800 MB, čili majitelé pomalejšího připojení budou holt muset být trpěliví. Na myšlenku, že byste nestahovali vůbec, raději ihned zapomeňte.

  

Download: Community Mod (800 MB)
Homepage: http://www.flatoutjoint.com/


Trackmania Sunrise – nové závodní tratě

Že už vás omrzely staré závodní trasy? V tom případě jistě uvítáte velký balík závodních tratí, který obsahuje celkem 29 propracovaných kousků. Na svoji obsáhlost je přitom 230 kB opravdu malých, čili patříte-li mezi majitele této hry, neměli byste si právě nabízený pack nechat ujít.

  

Download: Map Pack (230 kB)


Max Payne 2 - 7th Serpent

7th Serpent je modifikace pro střílečku Max Payne 2 á la Matrix, která vhodí hráče do světa korupce zmítaného pomstychtivostí. Hlavní postavou ale nyní nebude Max Payne, nýbrž Damon Pryce. Změn se ovšem nedočkal pouze hlavní hrdina, 7th Serpent je totiž velkou modifikací s vlastním příběhem, novým prostředím, ne-li rovnou zbraněmi. A pozor – čeká na vás i tank.

 

Download: 7th Serpent (159 MB)
Homepage: http://www.7thserpent.com/

Painkiller - PK++

Pakliže holdujete multiplayerovým kláním a zároveň vlastníte Painkillera, modifikace PK++ by pro vás mohla znamenat příjemné zpestření. Do hry nevnáší žádné revoluční novinky, avšak přidává a upravuje věci jinak běžné pro všechny multiplayerové střílečky. Noví „boti“, úprava herní fyziky, přidané zvuky hráčů a další věci tvoří prim PK++.

  

Download: PK++ (15.7 MB)
Homepage: http://www.pkeuro.com/

HOMAM 5 - New creatures mod

New creatures mod je menší, přesto povedená „modifikace“, která v původní hře mění některé jednotky a nahrazuje je novými. Například z Golema se nyní stal Demolisher, z upíra takzvaný Soul Drinke a z Čarodějky stínu doslova Zlý duch. Nejedná se ale o herní úpravu jako takovou, nýbrž o tři na sobě nezávislé addony – v odkaze je naleznete všechny, stačí si pak jen vybrat.

  


Download: New creatures mod (130 kB)


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 16 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |