Modifikační koutek – není FlatOut 2 jako FlatOut 2

Community Mod pro FlatOut 2 by bylo možná lepší nazvat neoficiálním datadiskem. Tolik novinek po stránce automobilů, tratí, závodních módů a grafických úprav byste stěží jinde hledali. Za pozornost nicméně stojí také nové tratě pro Trackmania Sunrise nebo velká modifikace pro Max Payne 2.
Modifikační koutek – není FlatOut 2 jako FlatOut 2

FlatOut 2 - Community Mod
 
Do světa byla vypuštěna obrovská modifikace pro demoliční pecku FlatOut 2. Chcete nová auta, závodní módy, tratě a spousty dalších vychytávek? Není problém! Stačí si stáhnout Community Mod – v jeho seznamu je zahrnuto celkem 135 automobilů, 13 nových a 35 obrácených tratí. Nechybí ani textury, skiny pro hráče, minimapa a nespočet dalších úprav. Nicméně mějte na paměti, že modifikace dosahuje k velikosti 800 MB, čili majitelé pomalejšího připojení budou holt muset být trpěliví. Na myšlenku, že byste nestahovali vůbec, raději ihned zapomeňte.

  

Download: Community Mod (800 MB)
Homepage: http://www.flatoutjoint.com/


Trackmania Sunrise – nové závodní tratě

Že už vás omrzely staré závodní trasy? V tom případě jistě uvítáte velký balík závodních tratí, který obsahuje celkem 29 propracovaných kousků. Na svoji obsáhlost je přitom 230 kB opravdu malých, čili patříte-li mezi majitele této hry, neměli byste si právě nabízený pack nechat ujít.

  

Download: Map Pack (230 kB)


Max Payne 2 - 7th Serpent

7th Serpent je modifikace pro střílečku Max Payne 2 á la Matrix, která vhodí hráče do světa korupce zmítaného pomstychtivostí. Hlavní postavou ale nyní nebude Max Payne, nýbrž Damon Pryce. Změn se ovšem nedočkal pouze hlavní hrdina, 7th Serpent je totiž velkou modifikací s vlastním příběhem, novým prostředím, ne-li rovnou zbraněmi. A pozor – čeká na vás i tank.

 

Download: 7th Serpent (159 MB)
Homepage: http://www.7thserpent.com/

Painkiller - PK++

Pakliže holdujete multiplayerovým kláním a zároveň vlastníte Painkillera, modifikace PK++ by pro vás mohla znamenat příjemné zpestření. Do hry nevnáší žádné revoluční novinky, avšak přidává a upravuje věci jinak běžné pro všechny multiplayerové střílečky. Noví „boti“, úprava herní fyziky, přidané zvuky hráčů a další věci tvoří prim PK++.

  

Download: PK++ (15.7 MB)
Homepage: http://www.pkeuro.com/

HOMAM 5 - New creatures mod

New creatures mod je menší, přesto povedená „modifikace“, která v původní hře mění některé jednotky a nahrazuje je novými. Například z Golema se nyní stal Demolisher, z upíra takzvaný Soul Drinke a z Čarodějky stínu doslova Zlý duch. Nejedná se ale o herní úpravu jako takovou, nýbrž o tři na sobě nezávislé addony – v odkaze je naleznete všechny, stačí si pak jen vybrat.

  


Download: New creatures mod (130 kB)

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy E3 2018: je na co se těšit

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy…

Výstava E3 není jen o odhalení a novinkách. Také jsme se dočkali tuny nových obrázků z očekávaných her.

včera | | 2 N/A
Nejžhavější trailery a videa z výstavy E3 2018: vše v pohybu

Nejžhavější trailery a videa z výstavy…

Obrazovou galerii máme za sebou, teď jsou na řadě ty nejlepší trailery. A že jich bylo.

17.  6.  2018 | | 1 N/A
E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii za střídání ročních období

E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat …

Na konferenci Microsoftu snad nesmí nikdy chybět Forza. Nová Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii a nabídne čtyři roční období.

13.  6.  2018 | | 2 N/A
Battlefield V se chlubí novým trailerem a slibuje režim Battle Royale

Battlefield V se chlubí novým trailere…

9.  6.  2018 | | 2 N/A
Cyberpunk 2077: E3 dojmy z nejambicióznějšího RPG dneška

Cyberpunk 2077: E3 dojmy z nejambicióz…

Největší herní svátek roku sice už pomalu končí, ale pro nás je to teprve začátek. Postupně vám přineseme informace o valné většině představených her. Přednost mají samozřejmě ty větší tituly, a proto se dnes podíváme na Cyberpunk 2077 od CD Projekt RED.

16.  6.  2018 | | 2 N/A
Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzurovanou, účelnou nahotu

Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzur…

Tvůrci Cyberpunku 2077 potvrdili, že v jejich hře bude mimo jiné i nahota, kterou do ní umístili z dobrých důvodů a její cenzurování by uškodilo tomu, co chtějí sdělit.

18.  6.  2018 | | 9 N/A
Playstation 5 využije speciálně navržený grafický čip Navi od AMD

Playstation 5 využije speciálně navrže…

Playstation 5 se musí pochlubit celou řadou nejmodernějších technologií a díky Forbesu můžeme nahlédnout na pravděpodobný hardware o něco dříve.

15.  6.  2018 |
E3: Assassin

E3: Assassin's Creed Odyssey bude mít …

Ubisoft se po oznámení nového Assassin's Creed Odyssey s ničím moc nepáral a hráčům předhodil rovnou pět různých edic, z nichž nejdražší bude stát 240 euro.

12.  6.  2018 | | 9 N/A