Modifikační koutek – přetexturujte si Oblivion

Lepší grafika v důsledku detailnějších textur v Oblivionu, prodloužený zážitek z Neverwinter Nights nebo telekinetické síly v Half-Life 2. Tohle všechno a ještě více vás čeká v dalším díle modifikačního koutku, do něhož byly nyní zahrnuty jak RPG, tak i FPS hry.
Modifikační koutek – přetexturujte si Oblivion

Oblivion - Qarl`s Texture Pack 3

Qarl`s Texture Pack 3 je šikovný a velice rozsáhlý balík všemožných textur, které svojí kvalitou v mnoha ohledech předčí ty původní. Hra díky implementaci modifiakce nabírá na zcela novém rozměru, prostředí vypadá uvěřitelněji, avšak zároveň se dostavuje nemalá daň v podobě vysokých HW nároků. Každopádně, pokud vlastíte starší verzi modifikace Oscuro’s Oblivion Overhaul (OOO), neměli byste s třetí verzí Texture Packu váhat ani na vteřinu. Nutností se nicméně zároveň stává rychlejší připojení k internetu v důsledku celkové velikosti módu sahající k 2 GB.

  

Download: Qarl`s Texture Pack 3 (2GB)
Související odkazy: Homepage


Neverwinter Nights - Shadowlords v1.0

Modifikace Shadowlords přidává do původní hry Neverwinter Nights řadu podstatných novinek, mezi nimiž vyčnívá především rozšíření příběhu o pět nových částí. Dále stojí za pozornost spousta postav, nepřátel, objektů a jiných nezbytností, které ocení každý pravý fanda této slavné RPG záležitosti. Zpracování po všech stránkách vyčnívá na jinými fandovskými příspěvky, přitom je i potěšující celkové velikost paklu – zhruba 7.5 MB.

Neverwinter Nights Neverwinter Nights Neverwinter Nights

Download: Shadowlords v1.0 (7.6MB)


Doom3 - Gravity Gun

Že Half-Life 2 trumfnul Dooma 3 především díky gravitační zbrani, není žádnou novinkou. Nicméně s modifikací Gravity Gun budete moci také okusit kouzlo hrátek s předměty umístěnými všude kolem. Pravda, datadisk Ressurection of Evil sice už dávno přinesl prakticky totožnou vychytávku, možná i lépe zakomponovanou do hry, nicméně nemajitelé zmínéného rozšíření právě nabízený mód jistě uvítají.

  

Download: Gravity Gun (2.8MB)
Související odkazy: Homepage


Half-Life 2 – Eclipse

Ovládáte telekinezi? Pokud ne, nevadí – za pomoci rozšiřujícího balíčku Eclipse se této tajemné síly zmocníte, protože se musíte dostat až k samotnému konci, ke kýženému portálu. Eclipse modifikace přitom dýchá svojí zvláštní atmosférou připomínající titul Lineage. Zkrátka zkuste a uvidíte. Třeba vás zaujme a zabaví víc, než jiné mody pro Half-Life 2 válející se všude kolem. Grafické zpracování je příjemné, postavu vidíte z pohledu třetí osoby a narazíte na řadu dalších úprav týkajících se této celkové konverze.

  

Download: Eclipse (228MB)


Far Cry: Enhanced Realism Mod v 2.21

Enhanced Realism Mod je nástupcem Pure Realism Módu, a nutno dodat, že důstojným. Přináší přitom do původní hry nespočet inovací týkajících se zbraní a jejich režimů ke střílení, grafiky, textur a skinů, realističnosti ba i fyzikálního modelu. Kompletní výčet by nezabral málo místa, proto můžete mrknout na přiložený readme soubor, v němž je zahrnuto vše podstatné.

Download: Enhanced Realism Mod (7.19 MB)

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: co hrát na cestách?

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: c…

Hrajete rádi na mobilním telefonu? Nechte si od nás doporučit několik kousků pro letošní rok.

17.  4.  2018 | | 8 N/A
4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřitelným smyslem pro detail

4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřit…

Far Cry 5 nás v mnohém příjemně překvapil, především ale nabídl nádherné pískoviště na hraní. A nic to nepodpořit tak, jako 4K rozlišení.

11.  4.  2018 | | 18 N/A
Cosplay: Když se z holek stávají vysněné krásky z videoher

Cosplay: Když se z holek stávají vysně…

Svět videoher se již dávno vymanil ze svého virtuálního rámce a čím dál tím více se prolíná s naším reálným životem a to v mnoha ohledech. Je ve vzájemném propojení s literaturou, filmovou či hudební tvorbou a ovlivňuje též intersociální vztahy. Jedním z pozoruhodných fenoménů v tomto ohledu je stále populárnější cosplay.

21.  4.  2018 | | 36 N/A
God of War: severská výprava (recenze)

God of War: severská výprava (recenze)

Populární rubač bohů se vrací, aby nám dokázal, že neztratil nic ze svého lesku. Jak dopadl Kratos nové generace?

20.  4.  2018 | | 32 N/A
Herní agenda: dubnová nálož pecek

Herní agenda: dubnová nálož pecek

Březen nás navnadil na začínající jarní sezónu plnou skvělých titulů a duben pokračuje ve stejném duchu. Opět se nám na herním trhu objevila různorodá sorta her, mezi kterými si jistě dokážete vybrat ať už hrajete na jakékoliv platformě.

18.  4.  2018 | | 2 N/A
Cyberpunk 2077 na ostro: frakce, hrdinové a pestrý svět

Cyberpunk 2077 na ostro: frakce, hrdin…

Kromě pěkného CG filmečku jsme stále z Cyberpunku 2077 neviděli vůbec nic. S přibližující se E3 se ale začaly objevovat opravdu zajímavé informace. Co všechno o megalomanském projektu víme?

22.  4.  2018 | | 7 N/A
Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, trvalo to necelý měsíc

Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, t…

Ubisoft si své hry snaží hlídat, hackeři jsou ale neúprostní.

16.  4.  2018 | | 11 N/A
Battle Royale napříč hrami: kde všude najdete masové boje?

Battle Royale napříč hrami: kde všude …

Trend jménem Battle Royale stále pokračuje a vypadá to, že herní svět jen tak neopustí. Hry v tomto žánru mají neuvěřitelné množství hráčů a snad ještě více jich ho sleduje na platformách Twitch a Youtube. Na této vlně se snaží svézt téměř každý a my se podíváme, co se nám to tady vyrojilo.

20.  4.  2018 | | 5 N/A