Modifikační koutek – přetexturujte si Oblivion

Lepší grafika v důsledku detailnějších textur v Oblivionu, prodloužený zážitek z Neverwinter Nights nebo telekinetické síly v Half-Life 2. Tohle všechno a ještě více vás čeká v dalším díle modifikačního koutku, do něhož byly nyní zahrnuty jak RPG, tak i FPS hry.
Modifikační koutek – přetexturujte si Oblivion

Oblivion - Qarl`s Texture Pack 3

Qarl`s Texture Pack 3 je šikovný a velice rozsáhlý balík všemožných textur, které svojí kvalitou v mnoha ohledech předčí ty původní. Hra díky implementaci modifiakce nabírá na zcela novém rozměru, prostředí vypadá uvěřitelněji, avšak zároveň se dostavuje nemalá daň v podobě vysokých HW nároků. Každopádně, pokud vlastíte starší verzi modifikace Oscuro’s Oblivion Overhaul (OOO), neměli byste s třetí verzí Texture Packu váhat ani na vteřinu. Nutností se nicméně zároveň stává rychlejší připojení k internetu v důsledku celkové velikosti módu sahající k 2 GB.

  

Download: Qarl`s Texture Pack 3 (2GB)
Související odkazy: Homepage


Neverwinter Nights - Shadowlords v1.0

Modifikace Shadowlords přidává do původní hry Neverwinter Nights řadu podstatných novinek, mezi nimiž vyčnívá především rozšíření příběhu o pět nových částí. Dále stojí za pozornost spousta postav, nepřátel, objektů a jiných nezbytností, které ocení každý pravý fanda této slavné RPG záležitosti. Zpracování po všech stránkách vyčnívá na jinými fandovskými příspěvky, přitom je i potěšující celkové velikost paklu – zhruba 7.5 MB.

Neverwinter Nights Neverwinter Nights Neverwinter Nights

Download: Shadowlords v1.0 (7.6MB)


Doom3 - Gravity Gun

Že Half-Life 2 trumfnul Dooma 3 především díky gravitační zbrani, není žádnou novinkou. Nicméně s modifikací Gravity Gun budete moci také okusit kouzlo hrátek s předměty umístěnými všude kolem. Pravda, datadisk Ressurection of Evil sice už dávno přinesl prakticky totožnou vychytávku, možná i lépe zakomponovanou do hry, nicméně nemajitelé zmínéného rozšíření právě nabízený mód jistě uvítají.

  

Download: Gravity Gun (2.8MB)
Související odkazy: Homepage


Half-Life 2 – Eclipse

Ovládáte telekinezi? Pokud ne, nevadí – za pomoci rozšiřujícího balíčku Eclipse se této tajemné síly zmocníte, protože se musíte dostat až k samotnému konci, ke kýženému portálu. Eclipse modifikace přitom dýchá svojí zvláštní atmosférou připomínající titul Lineage. Zkrátka zkuste a uvidíte. Třeba vás zaujme a zabaví víc, než jiné mody pro Half-Life 2 válející se všude kolem. Grafické zpracování je příjemné, postavu vidíte z pohledu třetí osoby a narazíte na řadu dalších úprav týkajících se této celkové konverze.

  

Download: Eclipse (228MB)


Far Cry: Enhanced Realism Mod v 2.21

Enhanced Realism Mod je nástupcem Pure Realism Módu, a nutno dodat, že důstojným. Přináší přitom do původní hry nespočet inovací týkajících se zbraní a jejich režimů ke střílení, grafiky, textur a skinů, realističnosti ba i fyzikálního modelu. Kompletní výčet by nezabral málo místa, proto můžete mrknout na přiložený readme soubor, v němž je zahrnuto vše podstatné.

Download: Enhanced Realism Mod (7.19 MB)

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

10 největších herních překvapení roku 2017

10 největších herních překvapení roku …

Každý rok nás něčím zklame, zároveň však mnoha věcmi příjemně překvapí. Rok 2017 byl pro herní svět plný překvapení.

11.  1.  2018 | | 3 N/A
PC v roce 2018: nejočekávanější herní pecky platformy

PC v roce 2018: nejočekávanější herní …

Je tady další várka her, kterým byste v letošním roce měli věnovat pozornost. Bude toho vycházet věru hodně. Zahrajeme si na piráty, upíry nebo třeba stavitele pravěkého parku. A co takhle to celé završit tandemovým útěkem z vězení?

22.  1.  2018 | | 8 N/A
Jak by vypadaly současné herní hity v minulém století? (galerie)

Jak by vypadaly současné herní hity v …

Napadlo vás někdy, jak by vlastně vypadaly současné hry, kdyby byly vytvořeny v dobách dávno minulých? My už odpověď známe!

16.  1.  2018 | | 6 N/A
8 největších herních zklamání roku 2017

8 největších herních zklamání roku 201…

Minulý rok přinesl hromadu skvělých her, bohužel však také mnoho zklamání. Těchto osm nás zamrzelo nejvíc.

9.  1.  2018 | | 9 N/A
Nejprodávanější hry roku 2017, které provětraly peněženky

Nejprodávanější hry roku 2017, které p…

Zajímá vás, které hry byly v loňském roce co do prodejnosti nejúspěšnější? My jsme to zjistili za vás.

15.  1.  2018 | | 3 N/A
DAKAR 18 budou pouštní závody v otevřeném světě pro PC, PS4 a Xbox One

DAKAR 18 budou pouštní závody v otevře…

Pokud jste fandové světového závodu Dakar a rallye vám také není cizí, rozhodně zaostřete na připravovaný projekt.

12.  1.  2018 | | 4 N/A
PlayerUnknown

PlayerUnknown's Battlegrounds: v jedno…

Když ze zkušeností v herní branži vycucáte geniálně jednoduchý koncept, občas to může fungovat. Občas až tak, že se z vašeho projektu stane nejhranější titul na světě. Skoro.

12.  1.  2018 | | 8 N/A
6 tipů na originální sci-fi pařby, u kterých se nebudete nudit

6 tipů na originální sci-fi pařby, u k…

Sci-fi žánr se opět vrací do formy, a to takovým tempem, že zombie nákazu zahnal do kouta. Jaké vesmírné pecky nás potěšily během posledních pár let?

10.  1.  2018 |