Modifikační koutek – přetexturujte si Oblivion

Lepší grafika v důsledku detailnějších textur v Oblivionu, prodloužený zážitek z Neverwinter Nights nebo telekinetické síly v Half-Life 2. Tohle všechno a ještě více vás čeká v dalším díle modifikačního koutku, do něhož byly nyní zahrnuty jak RPG, tak i FPS hry.
Modifikační koutek – přetexturujte si Oblivion

Oblivion - Qarl`s Texture Pack 3

Qarl`s Texture Pack 3 je šikovný a velice rozsáhlý balík všemožných textur, které svojí kvalitou v mnoha ohledech předčí ty původní. Hra díky implementaci modifiakce nabírá na zcela novém rozměru, prostředí vypadá uvěřitelněji, avšak zároveň se dostavuje nemalá daň v podobě vysokých HW nároků. Každopádně, pokud vlastíte starší verzi modifikace Oscuro’s Oblivion Overhaul (OOO), neměli byste s třetí verzí Texture Packu váhat ani na vteřinu. Nutností se nicméně zároveň stává rychlejší připojení k internetu v důsledku celkové velikosti módu sahající k 2 GB.

  

Download: Qarl`s Texture Pack 3 (2GB)
Související odkazy: Homepage


Neverwinter Nights - Shadowlords v1.0

Modifikace Shadowlords přidává do původní hry Neverwinter Nights řadu podstatných novinek, mezi nimiž vyčnívá především rozšíření příběhu o pět nových částí. Dále stojí za pozornost spousta postav, nepřátel, objektů a jiných nezbytností, které ocení každý pravý fanda této slavné RPG záležitosti. Zpracování po všech stránkách vyčnívá na jinými fandovskými příspěvky, přitom je i potěšující celkové velikost paklu – zhruba 7.5 MB.

Neverwinter Nights Neverwinter Nights Neverwinter Nights

Download: Shadowlords v1.0 (7.6MB)


Doom3 - Gravity Gun

Že Half-Life 2 trumfnul Dooma 3 především díky gravitační zbrani, není žádnou novinkou. Nicméně s modifikací Gravity Gun budete moci také okusit kouzlo hrátek s předměty umístěnými všude kolem. Pravda, datadisk Ressurection of Evil sice už dávno přinesl prakticky totožnou vychytávku, možná i lépe zakomponovanou do hry, nicméně nemajitelé zmínéného rozšíření právě nabízený mód jistě uvítají.

  

Download: Gravity Gun (2.8MB)
Související odkazy: Homepage


Half-Life 2 – Eclipse

Ovládáte telekinezi? Pokud ne, nevadí – za pomoci rozšiřujícího balíčku Eclipse se této tajemné síly zmocníte, protože se musíte dostat až k samotnému konci, ke kýženému portálu. Eclipse modifikace přitom dýchá svojí zvláštní atmosférou připomínající titul Lineage. Zkrátka zkuste a uvidíte. Třeba vás zaujme a zabaví víc, než jiné mody pro Half-Life 2 válející se všude kolem. Grafické zpracování je příjemné, postavu vidíte z pohledu třetí osoby a narazíte na řadu dalších úprav týkajících se této celkové konverze.

  

Download: Eclipse (228MB)


Far Cry: Enhanced Realism Mod v 2.21

Enhanced Realism Mod je nástupcem Pure Realism Módu, a nutno dodat, že důstojným. Přináší přitom do původní hry nespočet inovací týkajících se zbraní a jejich režimů ke střílení, grafiky, textur a skinů, realističnosti ba i fyzikálního modelu. Kompletní výčet by nezabral málo místa, proto můžete mrknout na přiložený readme soubor, v němž je zahrnuto vše podstatné.

Download: Enhanced Realism Mod (7.19 MB)


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil a tycoonovka zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

25.  9.  2020 | | 4 N/A
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recenze

Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recen…

Jedna z nejkultovnějších českých her se vrací v současné generaci. Je to vítané, nebo zbytečné překvapení?

24.  9.  2020 | | 17 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |