Modifikační koutek – přetexturujte si Oblivion

Lepší grafika v důsledku detailnějších textur v Oblivionu, prodloužený zážitek z Neverwinter Nights nebo telekinetické síly v Half-Life 2. Tohle všechno a ještě více vás čeká v dalším díle modifikačního koutku, do něhož byly nyní zahrnuty jak RPG, tak i FPS hry.
Modifikační koutek – přetexturujte si Oblivion

Oblivion - Qarl`s Texture Pack 3

Qarl`s Texture Pack 3 je šikovný a velice rozsáhlý balík všemožných textur, které svojí kvalitou v mnoha ohledech předčí ty původní. Hra díky implementaci modifiakce nabírá na zcela novém rozměru, prostředí vypadá uvěřitelněji, avšak zároveň se dostavuje nemalá daň v podobě vysokých HW nároků. Každopádně, pokud vlastíte starší verzi modifikace Oscuro’s Oblivion Overhaul (OOO), neměli byste s třetí verzí Texture Packu váhat ani na vteřinu. Nutností se nicméně zároveň stává rychlejší připojení k internetu v důsledku celkové velikosti módu sahající k 2 GB.

  

Download: Qarl`s Texture Pack 3 (2GB)
Související odkazy: Homepage


Neverwinter Nights - Shadowlords v1.0

Modifikace Shadowlords přidává do původní hry Neverwinter Nights řadu podstatných novinek, mezi nimiž vyčnívá především rozšíření příběhu o pět nových částí. Dále stojí za pozornost spousta postav, nepřátel, objektů a jiných nezbytností, které ocení každý pravý fanda této slavné RPG záležitosti. Zpracování po všech stránkách vyčnívá na jinými fandovskými příspěvky, přitom je i potěšující celkové velikost paklu – zhruba 7.5 MB.

Neverwinter Nights Neverwinter Nights Neverwinter Nights

Download: Shadowlords v1.0 (7.6MB)


Doom3 - Gravity Gun

Že Half-Life 2 trumfnul Dooma 3 především díky gravitační zbrani, není žádnou novinkou. Nicméně s modifikací Gravity Gun budete moci také okusit kouzlo hrátek s předměty umístěnými všude kolem. Pravda, datadisk Ressurection of Evil sice už dávno přinesl prakticky totožnou vychytávku, možná i lépe zakomponovanou do hry, nicméně nemajitelé zmínéného rozšíření právě nabízený mód jistě uvítají.

  

Download: Gravity Gun (2.8MB)
Související odkazy: Homepage


Half-Life 2 – Eclipse

Ovládáte telekinezi? Pokud ne, nevadí – za pomoci rozšiřujícího balíčku Eclipse se této tajemné síly zmocníte, protože se musíte dostat až k samotnému konci, ke kýženému portálu. Eclipse modifikace přitom dýchá svojí zvláštní atmosférou připomínající titul Lineage. Zkrátka zkuste a uvidíte. Třeba vás zaujme a zabaví víc, než jiné mody pro Half-Life 2 válející se všude kolem. Grafické zpracování je příjemné, postavu vidíte z pohledu třetí osoby a narazíte na řadu dalších úprav týkajících se této celkové konverze.

  

Download: Eclipse (228MB)


Far Cry: Enhanced Realism Mod v 2.21

Enhanced Realism Mod je nástupcem Pure Realism Módu, a nutno dodat, že důstojným. Přináší přitom do původní hry nespočet inovací týkajících se zbraní a jejich režimů ke střílení, grafiky, textur a skinů, realističnosti ba i fyzikálního modelu. Kompletní výčet by nezabral málo místa, proto můžete mrknout na přiložený readme soubor, v němž je zahrnuto vše podstatné.

Download: Enhanced Realism Mod (7.19 MB)


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 4 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 5 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
Nové obrázky ze závodů F1 2018 vás vezmou do víru dění

Nové obrázky ze závodů F1 2018 vás vez…

Další závody formulí od Codemasters se blíží a tvůrci nám uvolnili čerstvou várku obrázků.

3.  7.  2018 |