Modifikační koutek – realismus ve S.T.A.L.K.E.R. a nuda v The Sims 2

Realita je krutá, přesto se jí snaží snad každá druhá hra dosáhnout po všech možných i nemožných směrech. V případě titulu S.T.A.L.K.E.R. nechybělo málo, ovšem jak se říká – ještě není všem dnům konec. Svitla totiž naděje v podobě realisticky laděné modifikace. A propos, umocněného realismu se nyní dočkáte i u The Sims 2. Bez cenzury.
Modifikační koutek – realismus ve S.T.A.L.K.E.R. a nuda v The Sims 2

S.T.A.L.K.E.R. - Realism Mod 0.9.9.2 multilanguage custom

S.T.A.L.K.E.R. je na světlu světa sotva pár týdnů a už se může chlubit mnohými opravdu povedenými modifikacemi. Snad jednou z nejzajímavějších je Realism mod, jenž kompletně upravuje důležité prvky hry ku prospěchu realističnosti. Změn doznala síla zbraní, budete se také více potýkat s hladem, který se mimo jiné značně projeví na schopnosti mířit. Opomenut nicméně nebyl ani obchod. V něm doznaly ceny svého navýšení, obchodníci nyní vlastní více užitečného zboží a vykupujíc cena taktéž nezůstala bez povšimnutí. Výčet těchto informací je jen špičkou pomyslného ledovce, tudíž mrkněte třeba na domovskou stránku, konkrétně do sekce Features.

Download: Realism Mod 0.9.9.2 (4.9 MB) ; Realism MOD Sound ADDON (81 MB)
Související informace: Homepage

Doom 3 - Ninja Tournament

Konec je supermoderním zbraním, dost již bylo survival hororu. Ujměte se katany a rozsekejte nepřítele z očí do očí, s mečem proti všem nestvůrám. Ninja Tournament je modifikace nabízející neotřelý zážitek z legendární střílečky, která se orientuje pouze na šarvátky s pořádným ostřím. Přitom je zaměřena jak na singleplayerovou část hry, tak i její multiplayerovou složku.

 

Download: Ninja Tournament (23 MB)

The Sims 2 - Nude patch

Jedná se sice o trochu neseriózní utilitku (:o) – poznámka autora), ovšem když už je na světě, přehlížet bychom ji neměli (samozřejmě). Už podle názvu je jasné, co se hrou The Sims 2 provede. Ne, nezbaví vaše simíky nudy, ani nezbaví nudy vašeho psa nebo kočku. Budete se spíše moci dívat na jejich obnažená těla. Simíků, ne psů a koček...

Poznámka – pro plnou funkčnost nainstalujte oba patche – jeden odstraňuje cenzuru v podobě čtverečků a druhý domodelovává těla simíků.

Download: Nude patch 1 (0.12 kB) a Nude patch 2 (0,13 MB)
Související informace: Fansite

Battlefield 2142 - Clan Mod v2.10

Jak informuje fan stránka battlefield2142.herniweb.cz, před několika dny byla uvolněna nová verze poměrně oblíbené modifikace Clan Mod pro Battlefield 2142. Verze 2.10 upravuje samozřejmě a především chyby té předchozí, případně přidává menší novinky. Jejich výčet naleznete například na této stránce, takže se tam mrkněte.

   

Download: Clan Mod v2.10 (46.46 MB)
Související informace: Homepage

Earth 2160 – SuperStorm

SuperStorm je oproti mnoha jiným modifikacím výjimečná v jedné věci – je oficiální a na starost ji mají samotní tvůrci hry. Přitom vzhledem ke své „maličkosti“ přináší poměrně hodně výrazných změn týkajících se počasí a jeho ovlivňování, zdrojů a jejich trvanlivosti (zaručena je nyní až šestnáctkrát větší trvanlivost) a odstraněny byl taktéž efekt zvaný Fog of War. Pakl nemá ani jeden megabajt, proto by všichni majitelé neměli se stažením – pokud tak již za dobu vydání módu neučinili – váhat.

   

Download: SuperStorm (0.7 MB)
Související informace: Homepage

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřitelným smyslem pro detail

4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřit…

Far Cry 5 nás v mnohém příjemně překvapil, především ale nabídl nádherné pískoviště na hraní. A nic to nepodpořit tak, jako 4K rozlišení.

11.  4.  2018 | | 18 N/A
7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: co hrát na cestách?

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: c…

Hrajete rádi na mobilním telefonu? Nechte si od nás doporučit několik kousků pro letošní rok.

17.  4.  2018 | | 8 N/A
God of War: severská výprava (recenze)

God of War: severská výprava (recenze)

Populární rubač bohů se vrací, aby nám dokázal, že neztratil nic ze svého lesku. Jak dopadl Kratos nové generace?

včera | | 28 N/A
Herní agenda: dubnová nálož pecek

Herní agenda: dubnová nálož pecek

Březen nás navnadil na začínající jarní sezónu plnou skvělých titulů a duben pokračuje ve stejném duchu. Opět se nám na herním trhu objevila různorodá sorta her, mezi kterými si jistě dokážete vybrat ať už hrajete na jakékoliv platformě.

18.  4.  2018 | | 2 N/A
PUBG: na mobilu lepší, než byste čekali (mobilní recenze)

PUBG: na mobilu lepší, než byste čekal…

Žánr Battle Royale prožívá v této době rozkvět, a to tak velký, že mimo PC a konzolí zasáhl také mobilní telefony. Zatímco Fortnite je zatím jen pro vyvolené, PUBG jsme se začali blíže věnovat a opravdu se to povedlo.

8.  4.  2018 | | 3 N/A
Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, trvalo to necelý měsíc

Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, t…

Ubisoft si své hry snaží hlídat, hackeři jsou ale neúprostní.

16.  4.  2018 | | 11 N/A
Viděli jsme budoucnost: Na Playstation přijdou úžasné hry pro VR

Viděli jsme budoucnost: Na Playstation…

V Londýně se konala akce věnovaná budoucnosti platformy Playstation VR. Dostali jsme exkluzivní možnost nahlédnout, co Sony v oblasti virtuální reality chystá.

12.  4.  2018 | | 18 N/A
Podívejte se na skvělý dokument ze zákulisí Kingdom Come: Deliverance

Podívejte se na skvělý dokument ze zák…

Tohle se klukům neskutečně povedlo!

8.  4.  2018 |