Modifikační koutek – realismus ve S.T.A.L.K.E.R. a nuda v The Sims 2

Realita je krutá, přesto se jí snaží snad každá druhá hra dosáhnout po všech možných i nemožných směrech. V případě titulu S.T.A.L.K.E.R. nechybělo málo, ovšem jak se říká – ještě není všem dnům konec. Svitla totiž naděje v podobě realisticky laděné modifikace. A propos, umocněného realismu se nyní dočkáte i u The Sims 2. Bez cenzury.
Modifikační koutek – realismus ve S.T.A.L.K.E.R. a nuda v The Sims 2

S.T.A.L.K.E.R. - Realism Mod 0.9.9.2 multilanguage custom

S.T.A.L.K.E.R. je na světlu světa sotva pár týdnů a už se může chlubit mnohými opravdu povedenými modifikacemi. Snad jednou z nejzajímavějších je Realism mod, jenž kompletně upravuje důležité prvky hry ku prospěchu realističnosti. Změn doznala síla zbraní, budete se také více potýkat s hladem, který se mimo jiné značně projeví na schopnosti mířit. Opomenut nicméně nebyl ani obchod. V něm doznaly ceny svého navýšení, obchodníci nyní vlastní více užitečného zboží a vykupujíc cena taktéž nezůstala bez povšimnutí. Výčet těchto informací je jen špičkou pomyslného ledovce, tudíž mrkněte třeba na domovskou stránku, konkrétně do sekce Features.

Download: Realism Mod 0.9.9.2 (4.9 MB) ; Realism MOD Sound ADDON (81 MB)
Související informace: Homepage

Doom 3 - Ninja Tournament

Konec je supermoderním zbraním, dost již bylo survival hororu. Ujměte se katany a rozsekejte nepřítele z očí do očí, s mečem proti všem nestvůrám. Ninja Tournament je modifikace nabízející neotřelý zážitek z legendární střílečky, která se orientuje pouze na šarvátky s pořádným ostřím. Přitom je zaměřena jak na singleplayerovou část hry, tak i její multiplayerovou složku.

 

Download: Ninja Tournament (23 MB)

The Sims 2 - Nude patch

Jedná se sice o trochu neseriózní utilitku (:o) – poznámka autora), ovšem když už je na světě, přehlížet bychom ji neměli (samozřejmě). Už podle názvu je jasné, co se hrou The Sims 2 provede. Ne, nezbaví vaše simíky nudy, ani nezbaví nudy vašeho psa nebo kočku. Budete se spíše moci dívat na jejich obnažená těla. Simíků, ne psů a koček...

Poznámka – pro plnou funkčnost nainstalujte oba patche – jeden odstraňuje cenzuru v podobě čtverečků a druhý domodelovává těla simíků.

Download: Nude patch 1 (0.12 kB) a Nude patch 2 (0,13 MB)
Související informace: Fansite

Battlefield 2142 - Clan Mod v2.10

Jak informuje fan stránka battlefield2142.herniweb.cz, před několika dny byla uvolněna nová verze poměrně oblíbené modifikace Clan Mod pro Battlefield 2142. Verze 2.10 upravuje samozřejmě a především chyby té předchozí, případně přidává menší novinky. Jejich výčet naleznete například na této stránce, takže se tam mrkněte.

   

Download: Clan Mod v2.10 (46.46 MB)
Související informace: Homepage

Earth 2160 – SuperStorm

SuperStorm je oproti mnoha jiným modifikacím výjimečná v jedné věci – je oficiální a na starost ji mají samotní tvůrci hry. Přitom vzhledem ke své „maličkosti“ přináší poměrně hodně výrazných změn týkajících se počasí a jeho ovlivňování, zdrojů a jejich trvanlivosti (zaručena je nyní až šestnáctkrát větší trvanlivost) a odstraněny byl taktéž efekt zvaný Fog of War. Pakl nemá ani jeden megabajt, proto by všichni majitelé neměli se stažením – pokud tak již za dobu vydání módu neučinili – váhat.

   

Download: SuperStorm (0.7 MB)
Související informace: Homepage

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Herní projekt AQP City: když chcete GTA bez GTA

Herní projekt AQP City: když chcete GT…

Grand Theft Auto porodilo nespočet klonů, více i méně úspěšných. AQP ale vypadá jako zcela nový level.

18.  1.  2018 |
8 největších herních zklamání roku 2017

8 největších herních zklamání roku 201…

Minulý rok přinesl hromadu skvělých her, bohužel však také mnoho zklamání. Těchto osm nás zamrzelo nejvíc.

9.  1.  2018 | | 9 N/A
10 největších herních překvapení roku 2017

10 největších herních překvapení roku …

Každý rok nás něčím zklame, zároveň však mnoha věcmi příjemně překvapí. Rok 2017 byl pro herní svět plný překvapení.

11.  1.  2018 | | 3 N/A
Hry roku 2018: pecky, na které se vyplatí zaostřit

Hry roku 2018: pecky, na které se vypl…

Musíte uznat, že minulý rok byl po herní stránce opravdu nabitý. Rok 2018 by ale snad mohl ten loňský ještě předčit. Některé z očekávaných pecek jsme pro vás vybrali, abyste se s námi měli na co těšit.

17.  1.  2018 |
PC v roce 2018: nejočekávanější herní pecky platformy

PC v roce 2018: nejočekávanější herní …

Je tady další várka her, kterým byste v letošním roce měli věnovat pozornost. Bude toho vycházet věru hodně. Zahrajeme si na piráty, upíry nebo třeba stavitele pravěkého parku. A co takhle to celé završit tandemovým útěkem z vězení?

13.  1.  2018 | | 7 N/A
Nové hry i na slabém počítači: Vyzkoušejte zdarma Geforce Now pro PC

Nové hry i na slabém počítači: Vyzkouš…

Společnost Nvidia představuje konečně i na PC službu GeForce Now, která vám dovolí hrát i ty nejnovější hry na slabších počítačích.

8.  1.  2018 | | 3 N/A
Playstation 4 v roce 2018: nejočekávanější hry platformy

Playstation 4 v roce 2018: nejočekávan…

Sice jste si u nás nedávno mohli přečíst o očekávaných hrách, tím ale ani zdaleka nekončíme. Letošní rok toho totiž přinese mnohem více než by se mohlo zdát. Začneme s tím, co se v tomto roce dostane na konzoli Playstation 4.

6.  1.  2018 |
Nejprodávanější hry roku 2017, které provětraly peněženky

Nejprodávanější hry roku 2017, které p…

Zajímá vás, které hry byly v loňském roce co do prodejnosti nejúspěšnější? My jsme to zjistili za vás.

15.  1.  2018 | | 3 N/A