Modifikační koutek – realismus ve S.T.A.L.K.E.R. a nuda v The Sims 2

Realita je krutá, přesto se jí snaží snad každá druhá hra dosáhnout po všech možných i nemožných směrech. V případě titulu S.T.A.L.K.E.R. nechybělo málo, ovšem jak se říká – ještě není všem dnům konec. Svitla totiž naděje v podobě realisticky laděné modifikace. A propos, umocněného realismu se nyní dočkáte i u The Sims 2. Bez cenzury.
Modifikační koutek – realismus ve S.T.A.L.K.E.R. a nuda v The Sims 2

S.T.A.L.K.E.R. - Realism Mod 0.9.9.2 multilanguage custom

S.T.A.L.K.E.R. je na světlu světa sotva pár týdnů a už se může chlubit mnohými opravdu povedenými modifikacemi. Snad jednou z nejzajímavějších je Realism mod, jenž kompletně upravuje důležité prvky hry ku prospěchu realističnosti. Změn doznala síla zbraní, budete se také více potýkat s hladem, který se mimo jiné značně projeví na schopnosti mířit. Opomenut nicméně nebyl ani obchod. V něm doznaly ceny svého navýšení, obchodníci nyní vlastní více užitečného zboží a vykupujíc cena taktéž nezůstala bez povšimnutí. Výčet těchto informací je jen špičkou pomyslného ledovce, tudíž mrkněte třeba na domovskou stránku, konkrétně do sekce Features.

Download: Realism Mod 0.9.9.2 (4.9 MB) ; Realism MOD Sound ADDON (81 MB)
Související informace: Homepage

Doom 3 - Ninja Tournament

Konec je supermoderním zbraním, dost již bylo survival hororu. Ujměte se katany a rozsekejte nepřítele z očí do očí, s mečem proti všem nestvůrám. Ninja Tournament je modifikace nabízející neotřelý zážitek z legendární střílečky, která se orientuje pouze na šarvátky s pořádným ostřím. Přitom je zaměřena jak na singleplayerovou část hry, tak i její multiplayerovou složku.

 

Download: Ninja Tournament (23 MB)

The Sims 2 - Nude patch

Jedná se sice o trochu neseriózní utilitku (:o) – poznámka autora), ovšem když už je na světě, přehlížet bychom ji neměli (samozřejmě). Už podle názvu je jasné, co se hrou The Sims 2 provede. Ne, nezbaví vaše simíky nudy, ani nezbaví nudy vašeho psa nebo kočku. Budete se spíše moci dívat na jejich obnažená těla. Simíků, ne psů a koček...

Poznámka – pro plnou funkčnost nainstalujte oba patche – jeden odstraňuje cenzuru v podobě čtverečků a druhý domodelovává těla simíků.

Download: Nude patch 1 (0.12 kB) a Nude patch 2 (0,13 MB)
Související informace: Fansite

Battlefield 2142 - Clan Mod v2.10

Jak informuje fan stránka battlefield2142.herniweb.cz, před několika dny byla uvolněna nová verze poměrně oblíbené modifikace Clan Mod pro Battlefield 2142. Verze 2.10 upravuje samozřejmě a především chyby té předchozí, případně přidává menší novinky. Jejich výčet naleznete například na této stránce, takže se tam mrkněte.

   

Download: Clan Mod v2.10 (46.46 MB)
Související informace: Homepage

Earth 2160 – SuperStorm

SuperStorm je oproti mnoha jiným modifikacím výjimečná v jedné věci – je oficiální a na starost ji mají samotní tvůrci hry. Přitom vzhledem ke své „maličkosti“ přináší poměrně hodně výrazných změn týkajících se počasí a jeho ovlivňování, zdrojů a jejich trvanlivosti (zaručena je nyní až šestnáctkrát větší trvanlivost) a odstraněny byl taktéž efekt zvaný Fog of War. Pakl nemá ani jeden megabajt, proto by všichni majitelé neměli se stažením – pokud tak již za dobu vydání módu neučinili – váhat.

   

Download: SuperStorm (0.7 MB)
Související informace: Homepage


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 16 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |