Modifikační koutek – Sin City v Černobylu

Utkvěl vám v paměti snímek Sin City? A jste zároveň fandové světa S.T.A.L.K.E.R.? Pak určitě nesmíte přehlédnout zajímavou modifikaci s názvem Nuclear Snow. Za pozornost však určitě stojí i multiplayerový mód Iron Grip: The Oppression pro HL2, či druhý bonus pack k City Life.
Modifikační koutek – Sin City v Černobylu

S.T.A.L.K.E.R.- Nuclear Snow

Nuclear Snow si neklade za cíl měnit obsahovou stránku hry, nepřináší nová vozidla, zbraně, ani neupravuje okolní prostředí. Nic takového. Tedy možná až na poslední zmíněný bod. Ale jen po stránce grafické, neboť vzorem této modifikace se stal slavný snímek Sin City, jenž se celkově promítnul na grafickém ztvárnění právě Nuclear Snow. Šedé odstíny okolního prostředí „ozdobené“ rudavými skvrnami krve za silného světla reflektorů naprosto mění pohled na svět kolem Černobylu. Ruku v ruce s poupraveným počasím se vám do rukou dostává nadmíru lákavý a v mnoha ohledech podařený kousek. Stahujte!

  

Download: S.T.A.L.K.E.R.- Nuclear Snow (351 MB)


Half-Life 2 - Iron Grip: The Oppression

Iron Grip: The Oppression se řadí do velké škatulky totálních multiplayerových konverzí Half-Life 2. Nedisponuje ale jen kompletně přepracovaným prostředím společně s upravenou  pointou celé akce. Nabízí pohled na bojovou vřavu z pohledu obyčejného stratéga i klasického pěšáka. Můžete přitom hrát za stranu Rahmos, i jejich nepřátele Resistance – každý se dívá na svět z „jiného“ úhlu. Zkuste a uvidíte sami.

Download: Iron Grip: The Oppression FULL Client 1.32 (289 MB)
Homepage: http://www.isotx.com/index.php?view=3542


Half-Life: Residual Point

O tom, že první díl Half-Life stále není mrtvý, svědčí i nový mód od korejských tvůrců s názvem Residual Point. Chtěl to snad samotný osud, že jste jako doktor Jack Sohn uvízli při teleportu z napadené základny v jiné dimenzi. A v ní posléze strávili pár krátkých dlouhých chvil. Začátek je vpravdě zajímavý, avšak zdaleka ne poslední co se (ne)příjemných překvapení týče.

  

Download: Residual Point (97.75 MB)


City Life - bonus pack 2

Druhý bonus pack pro budovatelskou strategii City Life uvítají především samotní modaři. Nabízí totiž zdrojové kódy/soubory jednotlivých budov ve hře, s jejichž pomocí je může takřka každý dle libosti modifikovat a upravit k obrazu svému. Balíček o velikosti 193 MB přitom jistě mluví za vše... Máte-li tedy původní hru, určitě tento přídavný pack nepřehlédněte.

    

Download: CL Bonus pack (193 MB)


Doom 3 – Crypt Map

Že nejde o plnohodnotnou modifikaci, nýbrž jen mapu? Nevadí! Crypt je totiž opravdovým klenotem mezi volně šiřitelnými levely, skýtá nejedno překvapení společně s mnoha zrádnými místy.  Koneckonců se tento kousek nechal inspirovat jednou úrovní z Return to Castle Wolfenstein. Nečekejte tedy procházku růžovým sadem, kde na jejím konci vytrvalé pospává svůdná princezna.. Čeká tam něco jiného. A dám ruku do ohně, že to zrovna nebudete chtít políbit. I když...

 Doom 3 Doom 3 Doom 3

Download: Crypt Map (5.5 MB)

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřitelným smyslem pro detail

4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřit…

Far Cry 5 nás v mnohém příjemně překvapil, především ale nabídl nádherné pískoviště na hraní. A nic to nepodpořit tak, jako 4K rozlišení.

11.  4.  2018 | | 18 N/A
7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: co hrát na cestách?

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: c…

Hrajete rádi na mobilním telefonu? Nechte si od nás doporučit několik kousků pro letošní rok.

17.  4.  2018 | | 8 N/A
God of War: severská výprava (recenze)

God of War: severská výprava (recenze)

Populární rubač bohů se vrací, aby nám dokázal, že neztratil nic ze svého lesku. Jak dopadl Kratos nové generace?

včera | | 27 N/A
Herní agenda: dubnová nálož pecek

Herní agenda: dubnová nálož pecek

Březen nás navnadil na začínající jarní sezónu plnou skvělých titulů a duben pokračuje ve stejném duchu. Opět se nám na herním trhu objevila různorodá sorta her, mezi kterými si jistě dokážete vybrat ať už hrajete na jakékoliv platformě.

18.  4.  2018 | | 2 N/A
PUBG: na mobilu lepší, než byste čekali (mobilní recenze)

PUBG: na mobilu lepší, než byste čekal…

Žánr Battle Royale prožívá v této době rozkvět, a to tak velký, že mimo PC a konzolí zasáhl také mobilní telefony. Zatímco Fortnite je zatím jen pro vyvolené, PUBG jsme se začali blíže věnovat a opravdu se to povedlo.

8.  4.  2018 | | 3 N/A
Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, trvalo to necelý měsíc

Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, t…

Ubisoft si své hry snaží hlídat, hackeři jsou ale neúprostní.

16.  4.  2018 | | 11 N/A
Viděli jsme budoucnost: Na Playstation přijdou úžasné hry pro VR

Viděli jsme budoucnost: Na Playstation…

V Londýně se konala akce věnovaná budoucnosti platformy Playstation VR. Dostali jsme exkluzivní možnost nahlédnout, co Sony v oblasti virtuální reality chystá.

12.  4.  2018 | | 18 N/A
Podívejte se na skvělý dokument ze zákulisí Kingdom Come: Deliverance

Podívejte se na skvělý dokument ze zák…

Tohle se klukům neskutečně povedlo!

8.  4.  2018 |