Modifikační koutek – Sin City v Černobylu

Utkvěl vám v paměti snímek Sin City? A jste zároveň fandové světa S.T.A.L.K.E.R.? Pak určitě nesmíte přehlédnout zajímavou modifikaci s názvem Nuclear Snow. Za pozornost však určitě stojí i multiplayerový mód Iron Grip: The Oppression pro HL2, či druhý bonus pack k City Life.
Modifikační koutek – Sin City v Černobylu

S.T.A.L.K.E.R.- Nuclear Snow

Nuclear Snow si neklade za cíl měnit obsahovou stránku hry, nepřináší nová vozidla, zbraně, ani neupravuje okolní prostředí. Nic takového. Tedy možná až na poslední zmíněný bod. Ale jen po stránce grafické, neboť vzorem této modifikace se stal slavný snímek Sin City, jenž se celkově promítnul na grafickém ztvárnění právě Nuclear Snow. Šedé odstíny okolního prostředí „ozdobené“ rudavými skvrnami krve za silného světla reflektorů naprosto mění pohled na svět kolem Černobylu. Ruku v ruce s poupraveným počasím se vám do rukou dostává nadmíru lákavý a v mnoha ohledech podařený kousek. Stahujte!

  

Download: S.T.A.L.K.E.R.- Nuclear Snow (351 MB)


Half-Life 2 - Iron Grip: The Oppression

Iron Grip: The Oppression se řadí do velké škatulky totálních multiplayerových konverzí Half-Life 2. Nedisponuje ale jen kompletně přepracovaným prostředím společně s upravenou  pointou celé akce. Nabízí pohled na bojovou vřavu z pohledu obyčejného stratéga i klasického pěšáka. Můžete přitom hrát za stranu Rahmos, i jejich nepřátele Resistance – každý se dívá na svět z „jiného“ úhlu. Zkuste a uvidíte sami.

Download: Iron Grip: The Oppression FULL Client 1.32 (289 MB)
Homepage: http://www.isotx.com/index.php?view=3542


Half-Life: Residual Point

O tom, že první díl Half-Life stále není mrtvý, svědčí i nový mód od korejských tvůrců s názvem Residual Point. Chtěl to snad samotný osud, že jste jako doktor Jack Sohn uvízli při teleportu z napadené základny v jiné dimenzi. A v ní posléze strávili pár krátkých dlouhých chvil. Začátek je vpravdě zajímavý, avšak zdaleka ne poslední co se (ne)příjemných překvapení týče.

  

Download: Residual Point (97.75 MB)


City Life - bonus pack 2

Druhý bonus pack pro budovatelskou strategii City Life uvítají především samotní modaři. Nabízí totiž zdrojové kódy/soubory jednotlivých budov ve hře, s jejichž pomocí je může takřka každý dle libosti modifikovat a upravit k obrazu svému. Balíček o velikosti 193 MB přitom jistě mluví za vše... Máte-li tedy původní hru, určitě tento přídavný pack nepřehlédněte.

    

Download: CL Bonus pack (193 MB)


Doom 3 – Crypt Map

Že nejde o plnohodnotnou modifikaci, nýbrž jen mapu? Nevadí! Crypt je totiž opravdovým klenotem mezi volně šiřitelnými levely, skýtá nejedno překvapení společně s mnoha zrádnými místy.  Koneckonců se tento kousek nechal inspirovat jednou úrovní z Return to Castle Wolfenstein. Nečekejte tedy procházku růžovým sadem, kde na jejím konci vytrvalé pospává svůdná princezna.. Čeká tam něco jiného. A dám ruku do ohně, že to zrovna nebudete chtít políbit. I když...

 Doom 3 Doom 3 Doom 3

Download: Crypt Map (5.5 MB)


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráč Soulcaliburu VI zaskočil internet ještěrem s gigantickým přirozením

Hráč Soulcaliburu VI zaskočil internet…

Kreativita některých lidí při editaci vlastních postav nezná mezí. U Soulcaliburu se to ale trošku zvrhlo.

20.  10.  2018 | | 2 N/A
Je potřeba mít hardware nové generace, říká Sony o Playstation 5

Je potřeba mít hardware nové generace,…

Společnost Sony potvrdila, že již pracuje na další generaci herního hardwaru.

10.  10.  2018 | | 24 N/A
10 tipů na skvělé deskovky, které můžete hrát o samotě

10 tipů na skvělé deskovky, které může…

Co dělat v případě, že máte chuť zahrát si nějakou deskovku, ale zrovna nemáte po ruce žádné kamarády? Směle se můžete pustit do některé z her, které obsahují solitérní mód. A že se nejedná jen takovou z nouze ctnost, ale plnohodnotnou zábavu!

22.  10.  2018 | | 5 N/A
Sony dnes startuje program odměn pro členy PS Plus

Sony dnes startuje program odměn pro č…

Ten rozšiřuje řadu výhod pro členy PS Plus o další skvělé slevy a nabídky od našich lokálních partnerů.

14.  10.  2018 |
7 tipů na bláznivé hry, které překvapí i zabaví

7 tipů na bláznivé hry, které překvapí…

Což takhle dát si oddych? Což takhle zahrát si něco trochu méně seriózního?

10.  10.  2018 | | 2 N/A