Modifikační koutek – Sin City v Černobylu

Utkvěl vám v paměti snímek Sin City? A jste zároveň fandové světa S.T.A.L.K.E.R.? Pak určitě nesmíte přehlédnout zajímavou modifikaci s názvem Nuclear Snow. Za pozornost však určitě stojí i multiplayerový mód Iron Grip: The Oppression pro HL2, či druhý bonus pack k City Life.
Modifikační koutek – Sin City v Černobylu

S.T.A.L.K.E.R.- Nuclear Snow

Nuclear Snow si neklade za cíl měnit obsahovou stránku hry, nepřináší nová vozidla, zbraně, ani neupravuje okolní prostředí. Nic takového. Tedy možná až na poslední zmíněný bod. Ale jen po stránce grafické, neboť vzorem této modifikace se stal slavný snímek Sin City, jenž se celkově promítnul na grafickém ztvárnění právě Nuclear Snow. Šedé odstíny okolního prostředí „ozdobené“ rudavými skvrnami krve za silného světla reflektorů naprosto mění pohled na svět kolem Černobylu. Ruku v ruce s poupraveným počasím se vám do rukou dostává nadmíru lákavý a v mnoha ohledech podařený kousek. Stahujte!

  

Download: S.T.A.L.K.E.R.- Nuclear Snow (351 MB)


Half-Life 2 - Iron Grip: The Oppression

Iron Grip: The Oppression se řadí do velké škatulky totálních multiplayerových konverzí Half-Life 2. Nedisponuje ale jen kompletně přepracovaným prostředím společně s upravenou  pointou celé akce. Nabízí pohled na bojovou vřavu z pohledu obyčejného stratéga i klasického pěšáka. Můžete přitom hrát za stranu Rahmos, i jejich nepřátele Resistance – každý se dívá na svět z „jiného“ úhlu. Zkuste a uvidíte sami.

Download: Iron Grip: The Oppression FULL Client 1.32 (289 MB)
Homepage: http://www.isotx.com/index.php?view=3542


Half-Life: Residual Point

O tom, že první díl Half-Life stále není mrtvý, svědčí i nový mód od korejských tvůrců s názvem Residual Point. Chtěl to snad samotný osud, že jste jako doktor Jack Sohn uvízli při teleportu z napadené základny v jiné dimenzi. A v ní posléze strávili pár krátkých dlouhých chvil. Začátek je vpravdě zajímavý, avšak zdaleka ne poslední co se (ne)příjemných překvapení týče.

  

Download: Residual Point (97.75 MB)


City Life - bonus pack 2

Druhý bonus pack pro budovatelskou strategii City Life uvítají především samotní modaři. Nabízí totiž zdrojové kódy/soubory jednotlivých budov ve hře, s jejichž pomocí je může takřka každý dle libosti modifikovat a upravit k obrazu svému. Balíček o velikosti 193 MB přitom jistě mluví za vše... Máte-li tedy původní hru, určitě tento přídavný pack nepřehlédněte.

    

Download: CL Bonus pack (193 MB)


Doom 3 – Crypt Map

Že nejde o plnohodnotnou modifikaci, nýbrž jen mapu? Nevadí! Crypt je totiž opravdovým klenotem mezi volně šiřitelnými levely, skýtá nejedno překvapení společně s mnoha zrádnými místy.  Koneckonců se tento kousek nechal inspirovat jednou úrovní z Return to Castle Wolfenstein. Nečekejte tedy procházku růžovým sadem, kde na jejím konci vytrvalé pospává svůdná princezna.. Čeká tam něco jiného. A dám ruku do ohně, že to zrovna nebudete chtít políbit. I když...

 Doom 3 Doom 3 Doom 3

Download: Crypt Map (5.5 MB)


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 4 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 5 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
Nové obrázky ze závodů F1 2018 vás vezmou do víru dění

Nové obrázky ze závodů F1 2018 vás vez…

Další závody formulí od Codemasters se blíží a tvůrci nám uvolnili čerstvou várku obrázků.

3.  7.  2018 |