Modifikační koutek – válečná vřava ve Vietcong 2 a Arma: AA

Není snadné vyobrazit válku v pravých barvách, a možná proto Vietcong 2 neudělal ve světě takovou díru, jak se předpokládalo. Nicméně s příchodem jisté modifikace určené pro tuto hru laťka kvality stoupla o pár stupínku výše, což ostatně zabodovalo také u Arma: Armed Assault. Více se dozvíte v novém díle pravidelníku věnujícího se módařské scéně.
Modifikační koutek – válečná vřava ve Vietcong 2 a Arma: AA

Vietcong 2: Tour of Teamrespawn Mod 1.20 (Realistic mod)

Vietcong 2 po svém vydání sice hráčské publikum nestrhnul ze židlí, nicméně i přesto se na modařské scéně objevilo pár zajímavých kousků, mezi něž rozhodně patří právě nabízený Tour of Teamrespawn. Do hry vnáší nespočet úprav týkajících se zbraní, prostředí, nových objektů a dalších inovací, jež celkově umocňují realismus a o několik stupínku zvedají laťku kvality Vietcongu 2.

 

Download: Tour of Teamrespawn Mod 1.20 (10.52 MB)

Arma: Armed Assault - NIM Dynamic Weather 1.7

Na velikosti nezáleží. Nevěříte? Pak si nainstalujte modifikace NIM Dynamic Weather 1.7 pro Arma: Armed Assault a rázem uvidíte, co vám ze tohoto válečného titulu udělá. Do značné míry totiž zefektivní přírodní živly a celkově i okolní prostředí. Snad bude nejlepší, abyste se podívali na přiložené obrázky.

 

Download: NIM Dynamic Weather 1.7 (3 MB)

Half-Life 2 – Dystopia

Svět už dávno neřídí lidé, vlády se zmocnily počítače spojené celosvětovou sítí Cyberspace. Ne každému se ale podobný systém vlády líbí, ne každý se s ním shoduje. Útoků na tuto síť neustále přibývá a vy si můžete vybrat, zda-li chcete bojovat proti hackerům, nebo vstoupit do jejich řad. Multiplayerová modifikace Dystopia vás vrhne do perfektně zpracovaného světa s více jak desítkou nových zbraní, vozidel a systémem zdokonalování postav, za vyzkoušení proto rozhodně stojí.

  

Download: Dystopia klient 1.0 (516 MB)
Související odkazy:
Homepage

HOMaM5 - Dragon mod

Dragon mod je menší, avšak přesto velice pěkný mód, který si bere pod drobnohled draky v pátém díle Heroes of Might & Magic. Obměny se dočkal kupříkladu Zelený šupinatec, jenž je nyní daleko zelenější (chudák), smaragdový drak byl s pár úpravami přejmenován na Zlatého draka, Hlubinný drak nyní doznal rudých odstínů a potemněl do jisté míry rovněž Černý dráček. Nutno zároveň dodat, že Dragon mod se skládá ze dvou části – jedna upravuje Hvozd, druhá Kobky.

  

Download: Dragon mod – Hvozd (643kB);  Dragon mod – Kobka (1 MB)
Související odkazy:
Fansite

C&C3: Tiberium Wars – SkuDef

C&C3: Tiberium Wars patří bezesporu mezi kvalitní strategie, ovšem mnozí hráči titulu vytýkali naprostou absenci stavění ochranných zdí pro svoje základny. Pracně vybudované impérium se mohlo v mžiku oka setkat se smrtící hrozbou, aniž by jí cokoliv pevného bránilo v proniknutí. Těmto dnům je ovšem konec – do světa byla vypuštěna modifikace SkuDef umožňující stavění zdiva kdekoliv na mapě. Pro bližší informace mrkněte do tohoto fóra.

  

Download: Tiberium Wars – SkuDef (390.5 kB)
Související odkazy:
Forum

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

včera | | 4 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 5 N/A
Hrajeme Battlefield 5: zasněžená válečná vřava je pastvou pro oči

Hrajeme Battlefield 5: zasněžená váleč…

Ještě, než k vám dorazí naše plnohodnotné dojmy, se můžete podívat na osobní pohlednice našich vojáků z bitevní vřavy.

1.  7.  2018 | | 7 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A