Modifikační koutek – válečná vřava ve Vietcong 2 a Arma: AA

Není snadné vyobrazit válku v pravých barvách, a možná proto Vietcong 2 neudělal ve světě takovou díru, jak se předpokládalo. Nicméně s příchodem jisté modifikace určené pro tuto hru laťka kvality stoupla o pár stupínku výše, což ostatně zabodovalo také u Arma: Armed Assault. Více se dozvíte v novém díle pravidelníku věnujícího se módařské scéně.
Modifikační koutek – válečná vřava ve Vietcong 2 a Arma: AA

Vietcong 2: Tour of Teamrespawn Mod 1.20 (Realistic mod)

Vietcong 2 po svém vydání sice hráčské publikum nestrhnul ze židlí, nicméně i přesto se na modařské scéně objevilo pár zajímavých kousků, mezi něž rozhodně patří právě nabízený Tour of Teamrespawn. Do hry vnáší nespočet úprav týkajících se zbraní, prostředí, nových objektů a dalších inovací, jež celkově umocňují realismus a o několik stupínku zvedají laťku kvality Vietcongu 2.

 

Download: Tour of Teamrespawn Mod 1.20 (10.52 MB)

Arma: Armed Assault - NIM Dynamic Weather 1.7

Na velikosti nezáleží. Nevěříte? Pak si nainstalujte modifikace NIM Dynamic Weather 1.7 pro Arma: Armed Assault a rázem uvidíte, co vám ze tohoto válečného titulu udělá. Do značné míry totiž zefektivní přírodní živly a celkově i okolní prostředí. Snad bude nejlepší, abyste se podívali na přiložené obrázky.

 

Download: NIM Dynamic Weather 1.7 (3 MB)

Half-Life 2 – Dystopia

Svět už dávno neřídí lidé, vlády se zmocnily počítače spojené celosvětovou sítí Cyberspace. Ne každému se ale podobný systém vlády líbí, ne každý se s ním shoduje. Útoků na tuto síť neustále přibývá a vy si můžete vybrat, zda-li chcete bojovat proti hackerům, nebo vstoupit do jejich řad. Multiplayerová modifikace Dystopia vás vrhne do perfektně zpracovaného světa s více jak desítkou nových zbraní, vozidel a systémem zdokonalování postav, za vyzkoušení proto rozhodně stojí.

  

Download: Dystopia klient 1.0 (516 MB)
Související odkazy:
Homepage

HOMaM5 - Dragon mod

Dragon mod je menší, avšak přesto velice pěkný mód, který si bere pod drobnohled draky v pátém díle Heroes of Might & Magic. Obměny se dočkal kupříkladu Zelený šupinatec, jenž je nyní daleko zelenější (chudák), smaragdový drak byl s pár úpravami přejmenován na Zlatého draka, Hlubinný drak nyní doznal rudých odstínů a potemněl do jisté míry rovněž Černý dráček. Nutno zároveň dodat, že Dragon mod se skládá ze dvou části – jedna upravuje Hvozd, druhá Kobky.

  

Download: Dragon mod – Hvozd (643kB);  Dragon mod – Kobka (1 MB)
Související odkazy:
Fansite

C&C3: Tiberium Wars – SkuDef

C&C3: Tiberium Wars patří bezesporu mezi kvalitní strategie, ovšem mnozí hráči titulu vytýkali naprostou absenci stavění ochranných zdí pro svoje základny. Pracně vybudované impérium se mohlo v mžiku oka setkat se smrtící hrozbou, aniž by jí cokoliv pevného bránilo v proniknutí. Těmto dnům je ovšem konec – do světa byla vypuštěna modifikace SkuDef umožňující stavění zdiva kdekoliv na mapě. Pro bližší informace mrkněte do tohoto fóra.

  

Download: Tiberium Wars – SkuDef (390.5 kB)
Související odkazy:
Forum

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: co hrát na cestách?

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: c…

Hrajete rádi na mobilním telefonu? Nechte si od nás doporučit několik kousků pro letošní rok.

17.  4.  2018 | | 8 N/A
4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřitelným smyslem pro detail

4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřit…

Far Cry 5 nás v mnohém příjemně překvapil, především ale nabídl nádherné pískoviště na hraní. A nic to nepodpořit tak, jako 4K rozlišení.

11.  4.  2018 | | 18 N/A
Cosplay: Když se z holek stávají vysněné krásky z videoher

Cosplay: Když se z holek stávají vysně…

Svět videoher se již dávno vymanil ze svého virtuálního rámce a čím dál tím více se prolíná s naším reálným životem a to v mnoha ohledech. Je ve vzájemném propojení s literaturou, filmovou či hudební tvorbou a ovlivňuje též intersociální vztahy. Jedním z pozoruhodných fenoménů v tomto ohledu je stále populárnější cosplay.

21.  4.  2018 | | 36 N/A
God of War: severská výprava (recenze)

God of War: severská výprava (recenze)

Populární rubač bohů se vrací, aby nám dokázal, že neztratil nic ze svého lesku. Jak dopadl Kratos nové generace?

20.  4.  2018 | | 32 N/A
Herní agenda: dubnová nálož pecek

Herní agenda: dubnová nálož pecek

Březen nás navnadil na začínající jarní sezónu plnou skvělých titulů a duben pokračuje ve stejném duchu. Opět se nám na herním trhu objevila různorodá sorta her, mezi kterými si jistě dokážete vybrat ať už hrajete na jakékoliv platformě.

18.  4.  2018 | | 2 N/A
Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, trvalo to necelý měsíc

Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, t…

Ubisoft si své hry snaží hlídat, hackeři jsou ale neúprostní.

16.  4.  2018 | | 11 N/A
GTA 5 je nejvýdělečnějším produktem zábavního průmyslu na světě

GTA 5 je nejvýdělečnějším produktem zá…

Po mnoha letech na předních příčkách herních žebříčků je Grand Theft Auto 5 oficiálně nejlepší.

9.  4.  2018 | | 3 N/A
Battle Royale napříč hrami: kde všude najdete masové boje?

Battle Royale napříč hrami: kde všude …

Trend jménem Battle Royale stále pokračuje a vypadá to, že herní svět jen tak neopustí. Hry v tomto žánru mají neuvěřitelné množství hráčů a snad ještě více jich ho sleduje na platformách Twitch a Youtube. Na této vlně se snaží svézt téměř každý a my se podíváme, co se nám to tady vyrojilo.

20.  4.  2018 | | 5 N/A