Modifikační koutek – válečná vřava ve Vietcong 2 a Arma: AA

Není snadné vyobrazit válku v pravých barvách, a možná proto Vietcong 2 neudělal ve světě takovou díru, jak se předpokládalo. Nicméně s příchodem jisté modifikace určené pro tuto hru laťka kvality stoupla o pár stupínku výše, což ostatně zabodovalo také u Arma: Armed Assault. Více se dozvíte v novém díle pravidelníku věnujícího se módařské scéně.
Modifikační koutek – válečná vřava ve Vietcong 2 a Arma: AA

Vietcong 2: Tour of Teamrespawn Mod 1.20 (Realistic mod)

Vietcong 2 po svém vydání sice hráčské publikum nestrhnul ze židlí, nicméně i přesto se na modařské scéně objevilo pár zajímavých kousků, mezi něž rozhodně patří právě nabízený Tour of Teamrespawn. Do hry vnáší nespočet úprav týkajících se zbraní, prostředí, nových objektů a dalších inovací, jež celkově umocňují realismus a o několik stupínku zvedají laťku kvality Vietcongu 2.

 

Download: Tour of Teamrespawn Mod 1.20 (10.52 MB)

Arma: Armed Assault - NIM Dynamic Weather 1.7

Na velikosti nezáleží. Nevěříte? Pak si nainstalujte modifikace NIM Dynamic Weather 1.7 pro Arma: Armed Assault a rázem uvidíte, co vám ze tohoto válečného titulu udělá. Do značné míry totiž zefektivní přírodní živly a celkově i okolní prostředí. Snad bude nejlepší, abyste se podívali na přiložené obrázky.

 

Download: NIM Dynamic Weather 1.7 (3 MB)

Half-Life 2 – Dystopia

Svět už dávno neřídí lidé, vlády se zmocnily počítače spojené celosvětovou sítí Cyberspace. Ne každému se ale podobný systém vlády líbí, ne každý se s ním shoduje. Útoků na tuto síť neustále přibývá a vy si můžete vybrat, zda-li chcete bojovat proti hackerům, nebo vstoupit do jejich řad. Multiplayerová modifikace Dystopia vás vrhne do perfektně zpracovaného světa s více jak desítkou nových zbraní, vozidel a systémem zdokonalování postav, za vyzkoušení proto rozhodně stojí.

  

Download: Dystopia klient 1.0 (516 MB)
Související odkazy:
Homepage

HOMaM5 - Dragon mod

Dragon mod je menší, avšak přesto velice pěkný mód, který si bere pod drobnohled draky v pátém díle Heroes of Might & Magic. Obměny se dočkal kupříkladu Zelený šupinatec, jenž je nyní daleko zelenější (chudák), smaragdový drak byl s pár úpravami přejmenován na Zlatého draka, Hlubinný drak nyní doznal rudých odstínů a potemněl do jisté míry rovněž Černý dráček. Nutno zároveň dodat, že Dragon mod se skládá ze dvou části – jedna upravuje Hvozd, druhá Kobky.

  

Download: Dragon mod – Hvozd (643kB);  Dragon mod – Kobka (1 MB)
Související odkazy:
Fansite

C&C3: Tiberium Wars – SkuDef

C&C3: Tiberium Wars patří bezesporu mezi kvalitní strategie, ovšem mnozí hráči titulu vytýkali naprostou absenci stavění ochranných zdí pro svoje základny. Pracně vybudované impérium se mohlo v mžiku oka setkat se smrtící hrozbou, aniž by jí cokoliv pevného bránilo v proniknutí. Těmto dnům je ovšem konec – do světa byla vypuštěna modifikace SkuDef umožňující stavění zdiva kdekoliv na mapě. Pro bližší informace mrkněte do tohoto fóra.

  

Download: Tiberium Wars – SkuDef (390.5 kB)
Související odkazy:
Forum

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

7.  9.  2020 | | 14 N/A
Mafia je zpět a vypadá skvěle. Hra dostala vylepšenou grafiku i příběh

Mafia je zpět a vypadá skvěle. Hra dostala vylepše…

Legendární Mafia se vrací ve svém remaku, ale není to jen nový vizuál, co hra přinese. Vlastně působí úplně jinak, než jako ta hra, kterou jsme hráli před lety.

3.  9.  2020 | | 47 N/A
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: výběr toho nejlepšího na PS4 a Division zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: výběr toho nejlepšího …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

5.  9.  2020 |