Modifikační koutek – ve víru létajících kulek

Není pochyb o tom, že další díl Modifikačního koutku ovládly FPS hry. Počínaje pekelným Doomem3, přes ultrarealistický S.T.A.L.K.E.R., a konče stařičkým Medal of Honorem. Na své si ovšem přijdou i majitelé třetího dílu Warcraftu nebo Command & Conquer 3: Tiberium Wars.
Modifikační koutek – ve víru létajících kulek

Doom 3 - The Ultimate Mod

Doom 3 spadá mezi hry, které modaři s oblibou vyhledávají a provádí na něm všemožné pokusy. Úprava The Ultimate toto tvrzení jen potvrzuje. Rozhodně by se totiž nedala zařadit do škatulky malých projektů, neboť nabízí nespočet nových věcí. Počínaje zbraněmi, mezi kterými triumfuje plamenomet, přes různé vylepšováky včele s nočním viděním, a konče například detailnějšími texturami či upravenými zvuků. Změn je zkrátka hodně.

  

Download: The Ultimate Mod (125 MB)
Homepage: http://pixels.ontheweb.nl/


S.T.A.L.K.E.R. – MAX Mod

MAX Mod jistě uvítají všichni ti, co si rádi dopřávají hardcorovější akci. Celkově totiž ve S.T.A.L.K.E.R.ovi zvyšuje laťku obtížnosti, přidává na realističnosti, dochází také ke zvýšení účinnosti zbraní a opomenuta nebyla ani monstra. Rovněž podražila většina věcí v obchodech a zranění, která v bójích utržíte, se nedají vyléčit pouhými obvazy. Změn je podstatně více, proto doporučuji pročíst přiložený readme soubor.

   

Download: MAX Mod (22.27 MB)


Medal of Honor – Vietnam

Stařičký Medal of Honor se za dobu své existence dočkal několika solidních modifikací. Pakliže přitom spadáte do řad nostalgicky vzpomínajících hráčů, jistě nepohrdnete velkou konverzí původní hry s podtitulem Vietnam, která vás vhodí do víru bojů v jihovýchodní Asii. K dispozici je šest nových map s dvaceti zbraněmi, dále čtrnáct rozlišných druhů vojáků, dokonce i přibyl herní mód Hold The Flag. Vietnam proto rozhodně nespadá mezi malé modifikace, nicméně v poměru obsahu a velikosti je přibližných 100 MB opravdu příjemných.

  

Download: Vietnam (93.8 MB)


Warcraft 3 –  The War of Corruption Campaign

Jak již možná tušíte z názvu, The War of Corruption Campaign je soubor nových map zaobalených do vlastního příběhu s řadou zajímavých novinek. Po internetu koluje spousta podobných kampaní a The War of Corruption určitě patří mezi ty kvalitnější. Vlastníte-li původní hru, neměli byste si nechat tento balík ujít.

   

Download: The War of Corruption Campaign (57.4 MB)


Command & Conquer 3: Tiberium Wars - World builder
 
Kromě nespočtu všemožných modifikací se v modifikačním koutku budete tu a tam setkávat také s nástroji, které slouží přímo či nepřímo pro jejich tvorbu. World builder přitom sice není žádnou novinkou, avšak bylo by hříchem zde neuveřejnit nástroj pro tvorbu vlastních map do Command & Conquer 3: Tiberium Wars. Nechť popustíte uzdu své fantazii...

   

Download: World builder (7.7 MB)

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A