Modifikační koutek – ve víru létajících kulek

Není pochyb o tom, že další díl Modifikačního koutku ovládly FPS hry. Počínaje pekelným Doomem3, přes ultrarealistický S.T.A.L.K.E.R., a konče stařičkým Medal of Honorem. Na své si ovšem přijdou i majitelé třetího dílu Warcraftu nebo Command & Conquer 3: Tiberium Wars.
Modifikační koutek – ve víru létajících kulek

Doom 3 - The Ultimate Mod

Doom 3 spadá mezi hry, které modaři s oblibou vyhledávají a provádí na něm všemožné pokusy. Úprava The Ultimate toto tvrzení jen potvrzuje. Rozhodně by se totiž nedala zařadit do škatulky malých projektů, neboť nabízí nespočet nových věcí. Počínaje zbraněmi, mezi kterými triumfuje plamenomet, přes různé vylepšováky včele s nočním viděním, a konče například detailnějšími texturami či upravenými zvuků. Změn je zkrátka hodně.

  

Download: The Ultimate Mod (125 MB)
Homepage: http://pixels.ontheweb.nl/


S.T.A.L.K.E.R. – MAX Mod

MAX Mod jistě uvítají všichni ti, co si rádi dopřávají hardcorovější akci. Celkově totiž ve S.T.A.L.K.E.R.ovi zvyšuje laťku obtížnosti, přidává na realističnosti, dochází také ke zvýšení účinnosti zbraní a opomenuta nebyla ani monstra. Rovněž podražila většina věcí v obchodech a zranění, která v bójích utržíte, se nedají vyléčit pouhými obvazy. Změn je podstatně více, proto doporučuji pročíst přiložený readme soubor.

   

Download: MAX Mod (22.27 MB)


Medal of Honor – Vietnam

Stařičký Medal of Honor se za dobu své existence dočkal několika solidních modifikací. Pakliže přitom spadáte do řad nostalgicky vzpomínajících hráčů, jistě nepohrdnete velkou konverzí původní hry s podtitulem Vietnam, která vás vhodí do víru bojů v jihovýchodní Asii. K dispozici je šest nových map s dvaceti zbraněmi, dále čtrnáct rozlišných druhů vojáků, dokonce i přibyl herní mód Hold The Flag. Vietnam proto rozhodně nespadá mezi malé modifikace, nicméně v poměru obsahu a velikosti je přibližných 100 MB opravdu příjemných.

  

Download: Vietnam (93.8 MB)


Warcraft 3 –  The War of Corruption Campaign

Jak již možná tušíte z názvu, The War of Corruption Campaign je soubor nových map zaobalených do vlastního příběhu s řadou zajímavých novinek. Po internetu koluje spousta podobných kampaní a The War of Corruption určitě patří mezi ty kvalitnější. Vlastníte-li původní hru, neměli byste si nechat tento balík ujít.

   

Download: The War of Corruption Campaign (57.4 MB)


Command & Conquer 3: Tiberium Wars - World builder
 
Kromě nespočtu všemožných modifikací se v modifikačním koutku budete tu a tam setkávat také s nástroji, které slouží přímo či nepřímo pro jejich tvorbu. World builder přitom sice není žádnou novinkou, avšak bylo by hříchem zde neuveřejnit nástroj pro tvorbu vlastních map do Command & Conquer 3: Tiberium Wars. Nechť popustíte uzdu své fantazii...

   

Download: World builder (7.7 MB)

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřitelným smyslem pro detail

4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřit…

Far Cry 5 nás v mnohém příjemně překvapil, především ale nabídl nádherné pískoviště na hraní. A nic to nepodpořit tak, jako 4K rozlišení.

11.  4.  2018 | | 18 N/A
7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: co hrát na cestách?

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: c…

Hrajete rádi na mobilním telefonu? Nechte si od nás doporučit několik kousků pro letošní rok.

17.  4.  2018 | | 8 N/A
Viděli jsme budoucnost: Na Playstation přijdou úžasné hry pro VR

Viděli jsme budoucnost: Na Playstation…

V Londýně se konala akce věnovaná budoucnosti platformy Playstation VR. Dostali jsme exkluzivní možnost nahlédnout, co Sony v oblasti virtuální reality chystá.

12.  4.  2018 | | 18 N/A
God of War: severská výprava (recenze)

God of War: severská výprava (recenze)

Populární rubač bohů se vrací, aby nám dokázal, že neztratil nic ze svého lesku. Jak dopadl Kratos nové generace?

12.  4.  2018 | | 22 N/A
PUBG: na mobilu lepší, než byste čekali (mobilní recenze)

PUBG: na mobilu lepší, než byste čekal…

Žánr Battle Royale prožívá v této době rozkvět, a to tak velký, že mimo PC a konzolí zasáhl také mobilní telefony. Zatímco Fortnite je zatím jen pro vyvolené, PUBG jsme se začali blíže věnovat a opravdu se to povedlo.

8.  4.  2018 | | 3 N/A
Podívejte se na skvělý dokument ze zákulisí Kingdom Come: Deliverance

Podívejte se na skvělý dokument ze zák…

Tohle se klukům neskutečně povedlo!

8.  4.  2018 |
Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, trvalo to necelý měsíc

Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, t…

Ubisoft si své hry snaží hlídat, hackeři jsou ale neúprostní.

16.  4.  2018 | | 11 N/A
Kde se vyvíjí ArmA: Podívejte se, jak to vypadá v Bohemia Interactive

Kde se vyvíjí ArmA: Podívejte se, jak …

V Bohemia Interactive pracují na nových hrách, ale také na technologiích, které bodu připravované hry využívat. A nejsou to jen technologie ryze softwarové, vytvořili si tu třeba i vlastní zařízení na fotogrammetrii.

4.  4.  2018 | | 1 N/A