Modifikační koutek – zaostřeno na UT 2004, C&C 3 i Diablo 2

V Half-Life 2 se dá dělat leccos – důkazem tomu je i perfektní Garry`s Mod, který dává naprosto nový rozměr hraní této akční pecky. Neopomněli jsme ale ani UT 2004, v jehož případě stojí za pozornost doslova vzducho-pirátská modifikace Air Buccaneers. A pro všechny poutníky světa Diabla 2 jsme vybrali zpestření s názvem Median. Více se dozvíte v následujícím článku.
Modifikační koutek – zaostřeno na UT 2004, C&C 3 i Diablo 2

Half-Life 2: Garry`s Mod (v9.0b)

Garry`s Mod je zřejmě jedna z nejznámějších a zároveň nejúspěšnějších modifikací pro Half-Life 2. Umožňuje totiž dělat takřka cokoliv. Můžete využívat fyzikálního modelu k sestavování naprosto jakýchkoliv strojů ve stylu Da Vinciho, zpřístupňuje veškeré předměty nacházející se ve hře a dokonce lze měnit parametry chování samotné fyziky. Do verze 9.0 je Garry`s Mod nabízen zcela zdarma, ovšem kvůli jeho nepochybným kvalitám ho autoři od desátého dílu začali prodávat přes Steam (rozdíl je mezi nimi mimo jiné markantní). Pro spuštění potřebujete Half-Life 2 a Counter-Strike: Source.

  

Download: Garry`s Mod (24,12 MB)
Související odkazy:
Homepage

Unreal Tournament 2004: Air Buccaneers

Air Buccaneers je výtečná modifikace pro Unreal Tournament 2004, které kompletně přeměňuje principy hraní a přidává do hry devět zbrusu nových map. Jejím hlavním lákadlem jsou vzducholodě inspirované pirátskými souboji na moři. Každý má na palubě svoje poslání a vzhledem ke zvláštnímu pojetí celého módu, novým zvukům i vlastní hudbě si Air Buccaneers vysloužil veliký úspěch mezi fanoušky  titulu UT 2004. Zkuste – třeba nebudete litovat.

  

Download: Air Buccaneers (244 MB)
Související odkazy:
Homepage


Command & Conquer 3: World Builder

Zamilovali jste si Command & Conquer 3? V tom případě jistě uvítáte vylepšovák World Builder umožňující vytvářet vlastní mapy a scénáře, jež lze použít i při online hraní. K tomu snad není třeba cokoliv dodávat – pakl má přitom něco málo přes 7 MB, takže ho vřele doporučuji všem fandům.

  

Download: World Builder (7.7 MB)

Jagged Alliance 2: Night Ops

Jagged Alliance 2 lidé stále hrají, tak proč si utržené zážitky ještě nezpestřit? Night Ops je modifikace od ruských fanoušků, jenž s sebou přináší na osmdesát všemožných změn. Týkají se například herního prostředí, nových questů, oblečení nepřátel a dalších věcí, přičemž velikost archivu je na poměr novinek vnesených do hry relativně malý - 26 MB.

 

Download: Night Ops (26 MB)
Související odkazy:
Homepage

Diablo 2 – Median 2008 (1.52)

Median je jedna z největších modifikací pro RPG Diablo 2, která do ní přináší nespočet novinek. Po jejím nainstalování přibude ve hře více jak sedmdesát nových skillů, objeví se jiná kouzla a velkých změn dozná strom vývoje postav. Poupraveny byly i profese, mezi něž spadá zejména Templář, za zmínku také stojí vyvážení všech obtížností, poupravení monster a dalších aspektů. Pro bližší informace mrkněte na tuto stránku, kde se dozvíte řadu podrobností o vydaných verzích.

  

Download: Median 2008 (26,10 MB)
Související odkazy:
Fansite

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

10 tipů, jak se stát hrdinou v Kingdom Come: Deliverance

10 tipů, jak se stát hrdinou v Kingdom…

České RPG Kingdom Come: Deliverance je zejména z hlediska zvládnutí mechanismů velmi náročnou hrou. Pokud jste hru ještě nepřeprali, možná vám pomohou naše tipy.

8.  3.  2018 | | 17 N/A
LEGENDY: Před 25 lety přišel DOOM a ukázal střílečkám jasný směr

LEGENDY: Před 25 lety přišel DOOM a uk…

Hra DOOM vznikla v roce 1993 a byla to první plnohodnotná 3D střílečka s omezeným třetím rozměrem • Šlo o největší vizuální skok, který se v herním průmyslu kdy povedl • Ze hry se postupně odvodila celá nová kategorie počítačových her.

14.  3.  2018 | | 29 N/A
Spekulace: K vývojářům třetí strany už míří dev kity konzole PS5

Spekulace: K vývojářům třetí strany už…

Spekulace o nadcházející konzoli PS5 se opět začínají rojit. Kdy se ji dočkáme?

8.  3.  2018 | | 10 N/A
Burnout Paradise Remastered: zahraj tu naši (recenze)

Burnout Paradise Remastered: zahraj tu…

Pro někoho dosud nepřekonaný, pro jiné revoluční a adrenalinový. Burnout se vrací a my žhavíme motory.

17.  3.  2018 | | 7 N/A
8 tipů na karetní hry, které kralují svému žánru

8 tipů na karetní hry, které kralují s…

Když se řekne karetní hra, většině lidí se vybaví klasické hry se skutečnými kartami. V digitálním světě ale má tento žánr už také docela početné zastoupení. Pojďme se podívat na ty, které nesmí chybět žádnému milovníkovi karet.

12.  3.  2018 | | 1 N/A
Strategie z alternativní historie Iron Harvest v nových záběrech

Strategie z alternativní historie Iron…

Máte rádi druhou světovou, a přesto byste rádi příchuť mechů? Iron Harvest vám to umožní.

12.  3.  2018 | | 2 N/A
Shadow of the Tomb Raider oficiálně, odhalení se dočkáme v dubnu

Shadow of the Tomb Raider oficiálně, o…

Po včerejším slibu to tu máme oficiálně. Nový Tomb Raider míří na trh a zahrajeme si už v září.

15.  3.  2018 | | 7 N/A
Valve jde opět do her, o Half-Life 3 se ale zatím nemluví

Valve jde opět do her, o Half-Life 3 s…

Kde je Half-Life 3, Team Fortress 3 a Portal 3? Valve dříve vydalo několik skvělých her, ale v poslední době není příliš aktivní. Údajně to chce konečně změnit.

10.  3.  2018 | | 2 N/A