Modifikační koutek – zaostřeno na UT 2004, C&C 3 i Diablo 2

V Half-Life 2 se dá dělat leccos – důkazem tomu je i perfektní Garry`s Mod, který dává naprosto nový rozměr hraní této akční pecky. Neopomněli jsme ale ani UT 2004, v jehož případě stojí za pozornost doslova vzducho-pirátská modifikace Air Buccaneers. A pro všechny poutníky světa Diabla 2 jsme vybrali zpestření s názvem Median. Více se dozvíte v následujícím článku.
Modifikační koutek – zaostřeno na UT 2004, C&C 3 i Diablo 2

Half-Life 2: Garry`s Mod (v9.0b)

Garry`s Mod je zřejmě jedna z nejznámějších a zároveň nejúspěšnějších modifikací pro Half-Life 2. Umožňuje totiž dělat takřka cokoliv. Můžete využívat fyzikálního modelu k sestavování naprosto jakýchkoliv strojů ve stylu Da Vinciho, zpřístupňuje veškeré předměty nacházející se ve hře a dokonce lze měnit parametry chování samotné fyziky. Do verze 9.0 je Garry`s Mod nabízen zcela zdarma, ovšem kvůli jeho nepochybným kvalitám ho autoři od desátého dílu začali prodávat přes Steam (rozdíl je mezi nimi mimo jiné markantní). Pro spuštění potřebujete Half-Life 2 a Counter-Strike: Source.

  

Download: Garry`s Mod (24,12 MB)
Související odkazy:
Homepage

Unreal Tournament 2004: Air Buccaneers

Air Buccaneers je výtečná modifikace pro Unreal Tournament 2004, které kompletně přeměňuje principy hraní a přidává do hry devět zbrusu nových map. Jejím hlavním lákadlem jsou vzducholodě inspirované pirátskými souboji na moři. Každý má na palubě svoje poslání a vzhledem ke zvláštnímu pojetí celého módu, novým zvukům i vlastní hudbě si Air Buccaneers vysloužil veliký úspěch mezi fanoušky  titulu UT 2004. Zkuste – třeba nebudete litovat.

  

Download: Air Buccaneers (244 MB)
Související odkazy:
Homepage


Command & Conquer 3: World Builder

Zamilovali jste si Command & Conquer 3? V tom případě jistě uvítáte vylepšovák World Builder umožňující vytvářet vlastní mapy a scénáře, jež lze použít i při online hraní. K tomu snad není třeba cokoliv dodávat – pakl má přitom něco málo přes 7 MB, takže ho vřele doporučuji všem fandům.

  

Download: World Builder (7.7 MB)

Jagged Alliance 2: Night Ops

Jagged Alliance 2 lidé stále hrají, tak proč si utržené zážitky ještě nezpestřit? Night Ops je modifikace od ruských fanoušků, jenž s sebou přináší na osmdesát všemožných změn. Týkají se například herního prostředí, nových questů, oblečení nepřátel a dalších věcí, přičemž velikost archivu je na poměr novinek vnesených do hry relativně malý - 26 MB.

 

Download: Night Ops (26 MB)
Související odkazy:
Homepage

Diablo 2 – Median 2008 (1.52)

Median je jedna z největších modifikací pro RPG Diablo 2, která do ní přináší nespočet novinek. Po jejím nainstalování přibude ve hře více jak sedmdesát nových skillů, objeví se jiná kouzla a velkých změn dozná strom vývoje postav. Poupraveny byly i profese, mezi něž spadá zejména Templář, za zmínku také stojí vyvážení všech obtížností, poupravení monster a dalších aspektů. Pro bližší informace mrkněte na tuto stránku, kde se dozvíte řadu podrobností o vydaných verzích.

  

Download: Median 2008 (26,10 MB)
Související odkazy:
Fansite

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil a tycoonovka zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

25.  9.  2020 | | 4 N/A
Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recenze

Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recen…

Jedna z nejkultovnějších českých her se vrací v současné generaci. Je to vítané, nebo zbytečné překvapení?

24.  9.  2020 | | 16 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |