Modifikační koutek – zaostřeno na UT 2004, C&C 3 i Diablo 2

V Half-Life 2 se dá dělat leccos – důkazem tomu je i perfektní Garry`s Mod, který dává naprosto nový rozměr hraní této akční pecky. Neopomněli jsme ale ani UT 2004, v jehož případě stojí za pozornost doslova vzducho-pirátská modifikace Air Buccaneers. A pro všechny poutníky světa Diabla 2 jsme vybrali zpestření s názvem Median. Více se dozvíte v následujícím článku.
Modifikační koutek – zaostřeno na UT 2004, C&C 3 i Diablo 2

Half-Life 2: Garry`s Mod (v9.0b)

Garry`s Mod je zřejmě jedna z nejznámějších a zároveň nejúspěšnějších modifikací pro Half-Life 2. Umožňuje totiž dělat takřka cokoliv. Můžete využívat fyzikálního modelu k sestavování naprosto jakýchkoliv strojů ve stylu Da Vinciho, zpřístupňuje veškeré předměty nacházející se ve hře a dokonce lze měnit parametry chování samotné fyziky. Do verze 9.0 je Garry`s Mod nabízen zcela zdarma, ovšem kvůli jeho nepochybným kvalitám ho autoři od desátého dílu začali prodávat přes Steam (rozdíl je mezi nimi mimo jiné markantní). Pro spuštění potřebujete Half-Life 2 a Counter-Strike: Source.

  

Download: Garry`s Mod (24,12 MB)
Související odkazy:
Homepage

Unreal Tournament 2004: Air Buccaneers

Air Buccaneers je výtečná modifikace pro Unreal Tournament 2004, které kompletně přeměňuje principy hraní a přidává do hry devět zbrusu nových map. Jejím hlavním lákadlem jsou vzducholodě inspirované pirátskými souboji na moři. Každý má na palubě svoje poslání a vzhledem ke zvláštnímu pojetí celého módu, novým zvukům i vlastní hudbě si Air Buccaneers vysloužil veliký úspěch mezi fanoušky  titulu UT 2004. Zkuste – třeba nebudete litovat.

  

Download: Air Buccaneers (244 MB)
Související odkazy:
Homepage


Command & Conquer 3: World Builder

Zamilovali jste si Command & Conquer 3? V tom případě jistě uvítáte vylepšovák World Builder umožňující vytvářet vlastní mapy a scénáře, jež lze použít i při online hraní. K tomu snad není třeba cokoliv dodávat – pakl má přitom něco málo přes 7 MB, takže ho vřele doporučuji všem fandům.

  

Download: World Builder (7.7 MB)

Jagged Alliance 2: Night Ops

Jagged Alliance 2 lidé stále hrají, tak proč si utržené zážitky ještě nezpestřit? Night Ops je modifikace od ruských fanoušků, jenž s sebou přináší na osmdesát všemožných změn. Týkají se například herního prostředí, nových questů, oblečení nepřátel a dalších věcí, přičemž velikost archivu je na poměr novinek vnesených do hry relativně malý - 26 MB.

 

Download: Night Ops (26 MB)
Související odkazy:
Homepage

Diablo 2 – Median 2008 (1.52)

Median je jedna z největších modifikací pro RPG Diablo 2, která do ní přináší nespočet novinek. Po jejím nainstalování přibude ve hře více jak sedmdesát nových skillů, objeví se jiná kouzla a velkých změn dozná strom vývoje postav. Poupraveny byly i profese, mezi něž spadá zejména Templář, za zmínku také stojí vyvážení všech obtížností, poupravení monster a dalších aspektů. Pro bližší informace mrkněte na tuto stránku, kde se dozvíte řadu podrobností o vydaných verzích.

  

Download: Median 2008 (26,10 MB)
Související odkazy:
Fansite

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Herní projekt AQP City: když chcete GTA bez GTA

Herní projekt AQP City: když chcete GT…

Grand Theft Auto porodilo nespočet klonů, více i méně úspěšných. AQP ale vypadá jako zcela nový level.

7.  1.  2018 |
8 největších herních zklamání roku 2017

8 největších herních zklamání roku 201…

Minulý rok přinesl hromadu skvělých her, bohužel však také mnoho zklamání. Těchto osm nás zamrzelo nejvíc.

9.  1.  2018 | | 9 N/A
10 největších herních překvapení roku 2017

10 největších herních překvapení roku …

Každý rok nás něčím zklame, zároveň však mnoha věcmi příjemně překvapí. Rok 2017 byl pro herní svět plný překvapení.

11.  1.  2018 | | 3 N/A
Hry roku 2018: pecky, na které se vyplatí zaostřit

Hry roku 2018: pecky, na které se vypl…

Musíte uznat, že minulý rok byl po herní stránce opravdu nabitý. Rok 2018 by ale snad mohl ten loňský ještě předčit. Některé z očekávaných pecek jsme pro vás vybrali, abyste se s námi měli na co těšit.

včera |
Nové hry i na slabém počítači: Vyzkoušejte zdarma Geforce Now pro PC

Nové hry i na slabém počítači: Vyzkouš…

Společnost Nvidia představuje konečně i na PC službu GeForce Now, která vám dovolí hrát i ty nejnovější hry na slabších počítačích.

8.  1.  2018 | | 3 N/A
Playstation 4 v roce 2018: nejočekávanější hry platformy

Playstation 4 v roce 2018: nejočekávan…

Sice jste si u nás nedávno mohli přečíst o očekávaných hrách, tím ale ani zdaleka nekončíme. Letošní rok toho totiž přinese mnohem více než by se mohlo zdát. Začneme s tím, co se v tomto roce dostane na konzoli Playstation 4.

6.  1.  2018 |
DAKAR 18 budou pouštní závody v otevřeném světě pro PC, PS4 a Xbox One

DAKAR 18 budou pouštní závody v otevře…

Pokud jste fandové světového závodu Dakar a rallye vám také není cizí, rozhodně zaostřete na připravovaný projekt.

12.  1.  2018 | | 4 N/A
6 tipů na originální sci-fi pařby, u kterých se nebudete nudit

6 tipů na originální sci-fi pařby, u k…

Sci-fi žánr se opět vrací do formy, a to takovým tempem, že zombie nákazu zahnal do kouta. Jaké vesmírné pecky nás potěšily během posledních pár let?

10.  1.  2018 |