Modifikační koutek – život na lodi

Představte si, že nemůžete nikomu věřit, nevíte, kdo se vás chystá právě zabít a dokonce ani nevíte, kdo je opravdovým člověkem a kdo jen náhražkou v podobě umělé inteligence. Dokážete živé protivníky odhalit a zneškodnit? Zkuste podařenou modifikaci The Ship pro Half-Life.
Modifikační koutek – život na lodi

Medal of Honor Airborne - HER Airborne 2.3

Velice příjemná modifikace s názvem HER Airborne zasahuje do více či méně podstatných aspektů Medal of Honor Airborne. Ty se přitom dotýkají zejména multiplayeru – zaručena je stoprocentní kompatibilita s vyhrazenými servery, umístění konverzačního pole se rovněž změnilo, přidány/upraveny byly i klávesové zkratky F1, F2, F3 a slibovány jsou také další menší změny, například v záložkách zpráv. Potěší vyvážené zbraně, máte nyní srovnatelné zdraví s nepřáteli, přežijete taktéž střelbu do noh, rukou a tak dále. Je toho zkrátka hodně.

Download: HER Airborne (1.26 MB)
Homepage: http://www.her.hajas.org/


Half-Life 2 - Deathmatch Deluxe

Jak uvádí sám autor, Deathmatch Deluxe má především doladit a celkově zlepšit multiplayerovou složku Half-Life 2 po stránce Deathmatch. Ruku v ruce s vyžadovanými boty si tak můžete vyzkoušet hru ve více hráčích, nicméně hodí se určitě také upozornit, že mezi osazenstvem Deathmatch Deluxe nesklidil zrovna dvakrát velké ovace. Zkuste si ale udělat obrázek sami. Více informací naleznete v přiloženém souboru ReadMe.txt.

   

Download: Deathmatch Deluxe (33.19 MB)


C&C: Tiberium Wars – TradeMod

TradeMod je již pár týdnů stará modifikace, která se dotýká zejména obchodního centra a nových jednotek s ním spjatých. Nutno ale dodat, že jde o konverzi, s níž operuje pouze hráč, nikoliv tedy umělá inteligence protivníka. Výhody, které z TradeMod plynou, tedy budete moci využívat pouze vy. Více v přiloženém souboru Readme.txt.

  

Download: TradeMod (0.06 MB)


Half-Life 1 - The Ship

Představte si, že nemůžete nikomu věřit, nevíte, kdo se vás chystá právě zabít a dokonce ani nevíte, kdo je opravdovým člověkem a kdo jen náhražkou v podobě umělé inteligence. Ale dokážete ty opravdové, lidské hráče, najít? Spoléhat se můžete jen na vlastní zbraň a uvážení. Zároveň se o sebe musíte starat – spát, nakupovat, prát a nezapomenout se dívat s železnou pravidelností před rameno – tam někde totiž může být hráč, který vás hledá! PS: modifikace je opravdu podařená!

Download: The Ship (N/A)
Homepage: http://www.theshiponline.com/


BattleField 1942 - WWII Reality

BattleField 1942 je dost možná stále jedna z nejzábavnějších – a především pro multiplayer určených - akčních her, která však nedostala do vínku zrovna realistické chování zbraní, vozidel, plavidel, letadel a čehokoliv dalšího. O nápravu se ovšem snaží konverze WWII Reality prakticky po všech směrech.

Download: WWII Reality (0.5 MB)
Homepage: http://forums.pilot51.com/viewtopic.php?t=99

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

10 tipů, jak se stát hrdinou v Kingdom Come: Deliverance

10 tipů, jak se stát hrdinou v Kingdom…

České RPG Kingdom Come: Deliverance je zejména z hlediska zvládnutí mechanismů velmi náročnou hrou. Pokud jste hru ještě nepřeprali, možná vám pomohou naše tipy.

8.  3.  2018 | | 17 N/A
LEGENDY: Před 25 lety přišel DOOM a ukázal střílečkám jasný směr

LEGENDY: Před 25 lety přišel DOOM a uk…

Hra DOOM vznikla v roce 1993 a byla to první plnohodnotná 3D střílečka s omezeným třetím rozměrem • Šlo o největší vizuální skok, který se v herním průmyslu kdy povedl • Ze hry se postupně odvodila celá nová kategorie počítačových her.

14.  3.  2018 | | 29 N/A
Spekulace: K vývojářům třetí strany už míří dev kity konzole PS5

Spekulace: K vývojářům třetí strany už…

Spekulace o nadcházející konzoli PS5 se opět začínají rojit. Kdy se ji dočkáme?

8.  3.  2018 | | 10 N/A
Burnout Paradise Remastered: zahraj tu naši (recenze)

Burnout Paradise Remastered: zahraj tu…

Pro někoho dosud nepřekonaný, pro jiné revoluční a adrenalinový. Burnout se vrací a my žhavíme motory.

17.  3.  2018 | | 6 N/A
8 tipů na karetní hry, které kralují svému žánru

8 tipů na karetní hry, které kralují s…

Když se řekne karetní hra, většině lidí se vybaví klasické hry se skutečnými kartami. V digitálním světě ale má tento žánr už také docela početné zastoupení. Pojďme se podívat na ty, které nesmí chybět žádnému milovníkovi karet.

12.  3.  2018 | | 1 N/A
Strategie z alternativní historie Iron Harvest v nových záběrech

Strategie z alternativní historie Iron…

Máte rádi druhou světovou, a přesto byste rádi příchuť mechů? Iron Harvest vám to umožní.

12.  3.  2018 | | 1 N/A
Shadow of the Tomb Raider oficiálně, odhalení se dočkáme v dubnu

Shadow of the Tomb Raider oficiálně, o…

Po včerejším slibu to tu máme oficiálně. Nový Tomb Raider míří na trh a zahrajeme si už v září.

15.  3.  2018 | | 7 N/A
Valve jde opět do her, o Half-Life 3 se ale zatím nemluví

Valve jde opět do her, o Half-Life 3 s…

Kde je Half-Life 3, Team Fortress 3 a Portal 3? Valve dříve vydalo několik skvělých her, ale v poslední době není příliš aktivní. Údajně to chce konečně změnit.

10.  3.  2018 | | 2 N/A