Modifikační koutek – život na lodi

Představte si, že nemůžete nikomu věřit, nevíte, kdo se vás chystá právě zabít a dokonce ani nevíte, kdo je opravdovým člověkem a kdo jen náhražkou v podobě umělé inteligence. Dokážete živé protivníky odhalit a zneškodnit? Zkuste podařenou modifikaci The Ship pro Half-Life.
Modifikační koutek – život na lodi

Medal of Honor Airborne - HER Airborne 2.3

Velice příjemná modifikace s názvem HER Airborne zasahuje do více či méně podstatných aspektů Medal of Honor Airborne. Ty se přitom dotýkají zejména multiplayeru – zaručena je stoprocentní kompatibilita s vyhrazenými servery, umístění konverzačního pole se rovněž změnilo, přidány/upraveny byly i klávesové zkratky F1, F2, F3 a slibovány jsou také další menší změny, například v záložkách zpráv. Potěší vyvážené zbraně, máte nyní srovnatelné zdraví s nepřáteli, přežijete taktéž střelbu do noh, rukou a tak dále. Je toho zkrátka hodně.

Download: HER Airborne (1.26 MB)
Homepage: http://www.her.hajas.org/


Half-Life 2 - Deathmatch Deluxe

Jak uvádí sám autor, Deathmatch Deluxe má především doladit a celkově zlepšit multiplayerovou složku Half-Life 2 po stránce Deathmatch. Ruku v ruce s vyžadovanými boty si tak můžete vyzkoušet hru ve více hráčích, nicméně hodí se určitě také upozornit, že mezi osazenstvem Deathmatch Deluxe nesklidil zrovna dvakrát velké ovace. Zkuste si ale udělat obrázek sami. Více informací naleznete v přiloženém souboru ReadMe.txt.

   

Download: Deathmatch Deluxe (33.19 MB)


C&C: Tiberium Wars – TradeMod

TradeMod je již pár týdnů stará modifikace, která se dotýká zejména obchodního centra a nových jednotek s ním spjatých. Nutno ale dodat, že jde o konverzi, s níž operuje pouze hráč, nikoliv tedy umělá inteligence protivníka. Výhody, které z TradeMod plynou, tedy budete moci využívat pouze vy. Více v přiloženém souboru Readme.txt.

  

Download: TradeMod (0.06 MB)


Half-Life 1 - The Ship

Představte si, že nemůžete nikomu věřit, nevíte, kdo se vás chystá právě zabít a dokonce ani nevíte, kdo je opravdovým člověkem a kdo jen náhražkou v podobě umělé inteligence. Ale dokážete ty opravdové, lidské hráče, najít? Spoléhat se můžete jen na vlastní zbraň a uvážení. Zároveň se o sebe musíte starat – spát, nakupovat, prát a nezapomenout se dívat s železnou pravidelností před rameno – tam někde totiž může být hráč, který vás hledá! PS: modifikace je opravdu podařená!

Download: The Ship (N/A)
Homepage: http://www.theshiponline.com/


BattleField 1942 - WWII Reality

BattleField 1942 je dost možná stále jedna z nejzábavnějších – a především pro multiplayer určených - akčních her, která však nedostala do vínku zrovna realistické chování zbraní, vozidel, plavidel, letadel a čehokoliv dalšího. O nápravu se ovšem snaží konverze WWII Reality prakticky po všech směrech.

Download: WWII Reality (0.5 MB)
Homepage: http://forums.pilot51.com/viewtopic.php?t=99

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Herní projekt AQP City: když chcete GTA bez GTA

Herní projekt AQP City: když chcete GT…

Grand Theft Auto porodilo nespočet klonů, více i méně úspěšných. AQP ale vypadá jako zcela nový level.

7.  1.  2018 |
8 největších herních zklamání roku 2017

8 největších herních zklamání roku 201…

Minulý rok přinesl hromadu skvělých her, bohužel však také mnoho zklamání. Těchto osm nás zamrzelo nejvíc.

9.  1.  2018 | | 9 N/A
10 největších herních překvapení roku 2017

10 největších herních překvapení roku …

Každý rok nás něčím zklame, zároveň však mnoha věcmi příjemně překvapí. Rok 2017 byl pro herní svět plný překvapení.

11.  1.  2018 | | 3 N/A
Hry roku 2018: pecky, na které se vyplatí zaostřit

Hry roku 2018: pecky, na které se vypl…

Musíte uznat, že minulý rok byl po herní stránce opravdu nabitý. Rok 2018 by ale snad mohl ten loňský ještě předčit. Některé z očekávaných pecek jsme pro vás vybrali, abyste se s námi měli na co těšit.

dnes |
Nové hry i na slabém počítači: Vyzkoušejte zdarma Geforce Now pro PC

Nové hry i na slabém počítači: Vyzkouš…

Společnost Nvidia představuje konečně i na PC službu GeForce Now, která vám dovolí hrát i ty nejnovější hry na slabších počítačích.

8.  1.  2018 | | 3 N/A
Playstation 4 v roce 2018: nejočekávanější hry platformy

Playstation 4 v roce 2018: nejočekávan…

Sice jste si u nás nedávno mohli přečíst o očekávaných hrách, tím ale ani zdaleka nekončíme. Letošní rok toho totiž přinese mnohem více než by se mohlo zdát. Začneme s tím, co se v tomto roce dostane na konzoli Playstation 4.

6.  1.  2018 |
DAKAR 18 budou pouštní závody v otevřeném světě pro PC, PS4 a Xbox One

DAKAR 18 budou pouštní závody v otevře…

Pokud jste fandové světového závodu Dakar a rallye vám také není cizí, rozhodně zaostřete na připravovaný projekt.

12.  1.  2018 | | 4 N/A
6 tipů na originální sci-fi pařby, u kterých se nebudete nudit

6 tipů na originální sci-fi pařby, u k…

Sci-fi žánr se opět vrací do formy, a to takovým tempem, že zombie nákazu zahnal do kouta. Jaké vesmírné pecky nás potěšily během posledních pár let?

10.  1.  2018 |