Modifikační koutek: FarCry s mimozemšťany

Konec je písečným plážím, neúprosného slunce a všudypřítomných teroristických aktivit. S totální konverzí First Contact pro Far Cry se ocitnete na planetě plné mimozemšťanů. Avšak nejedná se o jedinou kompletní předělávku, i pro hráče Half-Life 2 nebo stařičkého Dooma 2 jsme si přichystali zajímavé kousky.
Modifikační koutek: FarCry s mimozemšťany

FarCry - First Contact: PlanetFall

Sedm studentů z univerzity Salford se rozhodlo pustit do ambiciózního projektu, jenž si bral za cíl naprosto předělat původní tropickou akci FarCry. Namísto písečných pláží s rozkvetlými palmami se ocitnete na planetě obklopené mimozemskými tvorby – první kontakt s nimi přitom nebude zrovna nejpříjemnější. Nejedná se ale o bezduchou akci, nýbrž o opravdu povedené dílo s vlastním příběhem v čele s doktorkou Lucií. Z původní hry toho každopádně příliš nezůstalo, First Contact: PlanetFall tedy určitě doporučuji vyzkoušet.

Download: First Contact: PlanetFall (407 MB)
Homepage: http://www.myspace.com/sharkinacube

Half-Life 2 – Hypercube: Source 2.0

Snad každý alespoň slyšel o slavné trilogii scifi thrillerů Kostka (The Cube). Modifikace pojmenovaná po jednom z nich přitom nabízí stejnou porci akce ve stísněných prostorech, kde na hráče čeká nespočet zrádných pastí. K jejich překonání v mnoha případech nebude potřebné ani tolik násilí, jako spíše rozumné uvažování, ostatně podívejte se také na přiložené video, nebo si Hypercube rovnou zkuste. Jedná se o povedený kousek, byť svým provedením nesahá k úplné špičce.
 

Download: Hypercube (8 MB)
Homepage: http://www.cubedude89.com/hypercube.html

Homeworld 2 – CMM v.3

Vesmírná strategie Homeworld 2 je dodnes mezi hráči opravdu oblíbená, přitom balíček úprav nazvaný jako CMM 3 zasahuje především do multiplayerové složky hry. Přidává do ni řadu aspektů, a to především ze singleplayeru, v důsledku se ale dá hovořit téměř až o datadisku, nežli klasické modifikaci. Pakliže jste majiteli původní hry, neměli byste si CMM 3 nechat ujít.

  

Download: CMM v.3 (8.9 MB)
Homepage: http://www.cmm.hwaccess.net/news.php


Quake 4 - Weapons of Destruction

Weapons of Destruction je modifikace dotýkající se především zbraňového arzenálů v Quake 4. Ne náhodou proto ve hře přibyly nové kousky, jako například ostřelovací puška, obávaná tarasnice nebo podivný kousek se jménem Jump Blaster. Weapons of Destruction však stále není kompletně hotov a autoři pracují i na začlenění některých aspektů z druhého dílu Quake. Inu, ukáže až čas, co vše se tvůrců podaří vgenerovat do hry.

  

Download: Weapons of Destruction (11.45 MB)


Doom 2: Batman DOOM

Název mluví za vše. Batman DOOM je totální konverze pro stařičkého Dooma 2, která nejenže přináší dvacet pět nových úrovní, ale také devět zbraní, spousty nevídaných kreatur a opomenuta nebyla ani hudba. Právě nabízená modifikace patří ke klenotům ve své kategorii, všichni hráči ze staré školy jistě podobný kousek uvítají. Předělána byla většina grafiky, setkáte se i s novými funkcemi a kdovíjakými ještě dalšími vylepšováky. Je toho zkrátka hodně...

 

Download: Doom 2: Batman DOOM
Homepage: http://www.doomworld.com/batman/main.shtml

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Herní projekt AQP City: když chcete GTA bez GTA

Herní projekt AQP City: když chcete GT…

Grand Theft Auto porodilo nespočet klonů, více i méně úspěšných. AQP ale vypadá jako zcela nový level.

7.  1.  2018 |
8 největších herních zklamání roku 2017

8 největších herních zklamání roku 201…

Minulý rok přinesl hromadu skvělých her, bohužel však také mnoho zklamání. Těchto osm nás zamrzelo nejvíc.

9.  1.  2018 | | 9 N/A
10 největších herních překvapení roku 2017

10 největších herních překvapení roku …

Každý rok nás něčím zklame, zároveň však mnoha věcmi příjemně překvapí. Rok 2017 byl pro herní svět plný překvapení.

11.  1.  2018 | | 3 N/A
Hry roku 2018: pecky, na které se vyplatí zaostřit

Hry roku 2018: pecky, na které se vypl…

Musíte uznat, že minulý rok byl po herní stránce opravdu nabitý. Rok 2018 by ale snad mohl ten loňský ještě předčit. Některé z očekávaných pecek jsme pro vás vybrali, abyste se s námi měli na co těšit.

včera |
Nové hry i na slabém počítači: Vyzkoušejte zdarma Geforce Now pro PC

Nové hry i na slabém počítači: Vyzkouš…

Společnost Nvidia představuje konečně i na PC službu GeForce Now, která vám dovolí hrát i ty nejnovější hry na slabších počítačích.

8.  1.  2018 | | 3 N/A
Playstation 4 v roce 2018: nejočekávanější hry platformy

Playstation 4 v roce 2018: nejočekávan…

Sice jste si u nás nedávno mohli přečíst o očekávaných hrách, tím ale ani zdaleka nekončíme. Letošní rok toho totiž přinese mnohem více než by se mohlo zdát. Začneme s tím, co se v tomto roce dostane na konzoli Playstation 4.

6.  1.  2018 |
DAKAR 18 budou pouštní závody v otevřeném světě pro PC, PS4 a Xbox One

DAKAR 18 budou pouštní závody v otevře…

Pokud jste fandové světového závodu Dakar a rallye vám také není cizí, rozhodně zaostřete na připravovaný projekt.

12.  1.  2018 | | 4 N/A
6 tipů na originální sci-fi pařby, u kterých se nebudete nudit

6 tipů na originální sci-fi pařby, u k…

Sci-fi žánr se opět vrací do formy, a to takovým tempem, že zombie nákazu zahnal do kouta. Jaké vesmírné pecky nás potěšily během posledních pár let?

10.  1.  2018 |