Molyneuxe dnešní hry nudí

Jestli máte pocit, že je většina dnešních her neustále o tom samém, nejste sami. Podobně to vidí i Peter Molyneux, bývalý šéf Bullfrogu a současný šéf Lionhead Studios. Jak prozradil v rohovoru pro magazín Xbox World 360, připomíná mu dnešní produkce her stereotypní tvorbu akčních filmů v Hollywoodu.

"Miluji nové nápady a inovaci," řekl Molyneux. "Přemýšlím nad tím, jak to říct diplomatičtěji, ale jsem prostě trochu znuděný neustále se opakujícími věcmi ve videohrách. Přestože mám rád všechno to drama v moderních hrách, je na něm něco stereotypního."

"Tyhle hry jsou vlastně úplně stejné - jedná má zelenou paletu, druhá zase šedou; střílíte a dřepíte a potápíte se a všechno to prostě z určitého hlediska připománá rutinní produkci hollywoodských akčních filmů."

Trochu troufalá slova od muže, který má za sebou tři díly Fable. Navíc v současnosti pracuje na dalším. Přesto na jeho slovech něco je, nemyslíte?

Zdroj: CVG

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |