Mortal Kombat 1 restartuje příběh. Pokračování brutální bojovky je oznámené rovnou s datem vydání

Po prvotním úniku tady máme oficiální odhalení. Pokračování brutální bojovky se bude jmenovat Mortal Kombat 1. Chystá se pro PC, PlayStation 5, Xbox Series S|X a Nintendo Switch a vydání máme očekávat 19. září. Studio NetherRealm rovnou s první trailerem láká na zítřejší spuštění předobjednávek, díky kterým do soupisky bojovníků dostanete navíc Shang Tsunga. Pokud si hru předobjednáte na PlayStationu nebo Xboxu, budete se navíc moci zapojit do betaverze, která proběhne v srpnu. 

Jak už zaznělo v titulku, Mortal Kombat 1 představí znovu celou dějovou linii tohoto univerza. Ohnivý bůh Liu Kang zařídil jeho znovuzrození, které má pro tuto značku znamenat novou éru s novým bojovým systémem, herními módy a samozřejmě s fatalitami. Naposledy byl příběh znovu uveden s dílem bez číslovky z roku 2011. Tentokrát nás čeká zase úplně něco jiného, a i postavy, které dobře známe, se nám představí v nové podobě. 

Z traileru na nás slova Liu Kanga působí tak, že bychom si měli sami určovat, jakým směrem se bude příběh ubírat. Dost možná budeme moci děj ovlivňovat svými rozhodnutími, ale to je zatím jen naše spekulace. Už je ale jisté, že se na scéně kromě výše jmenovaných objeví také Kitana s Mileenou a Sub-Zero se Scorpionem. Kromě stálic si ale určitě vývojáři připravili i nějaké nováčky. Pokud se další úniky z neoficiálních zdrojů nepletou, měli bychom pořádnou ukázku ze hry vidět na některé z nadcházejících prezentací. Dost možná už na PlayStation Showcase příští týden.

Zdroj: Mortal Kombat

Váš názor Další článek: The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom má za víkend na kontě přes 10 milionů prodaných kopií

Témata článku: , , , , , , , , ,