Mortal Kombat: Shaolini se vrací

Hlavně starší hráči si pamatují sérii bojovek Mortal Kombat, ke které nyní Paradox Development vyvíjí pokračování.

Mortal Kombat Shaolin Monks však bude spíš takovou odbočkou série, protože navazuje na příběh z druhého dílu, o kterém jsme vás informovali a jenž je mnohými fanoušky považován za nejzdařilejší. Hlavním rysem by měla být hra za bojovníky Liu Kanga a Kung Laa. Hráči budou mít možnost bojovat nejen sami proti sobě, ale protože v principu hra bude spíše podobná sérii Prince of Persia, bude dvojice postupovat stále po příběhové linii. Po cestě ochránce dobra samozřejmě překvapí nejeden nepřítel, ale i různé pasti a úkoly.

  

Staří znalci série zajásají nad různými známými rysy, kterými by měla být hra i přes řadu změn prošpikována. Není tak zvláštní potkat klasické protivníky a spolubojovníky, se kterými jste bojovali již dříve. Autoři údajně zahrnuli i některé slavné bugy, takže se bude jistě hledat řada spojitostí.

Hru bude možné hrát ve dvou hráčích kooperativně a v některých misích se k vám přidají ještě další postavy. Klasicky bude možno ovládat pouze hrdiny strany dobra, nejspíš jen někoho z oné slavné dvojice. Ostatní budou jen pomáhat, ale je možné, že se autoři rozhodnou zařadit klasický soubojový režim.

  

Download (70 MB, videorozhovor): Doupě

Doupě komentuje: Pokračování série bude spíše změnou žánru, protože se nebude jednat o klasické souboje jeden na jednoho, ale sérii mnoha bitev s velkým množstvím protivníků. Možnost ovládat dvojici bojovníků zase připomíná stařičké arkády a nejspíše nabídne mnoho hodin zábavy ve více hráčích.

Informace o hře (Mortal Kombat Shaolin Monks)
Platforma: PS2, Xbox
Žánr: bojovka
Výrobce hry: Paradox Developement (
http://www.px.com/)
Vydavatel hry: Midway (
http://www.midway.com/)
Homepage hry:
http://games.teamxbox.com/xbox/1043/Mortal-Kombat-Shaolin-Monks/
Předpokládané datum vydání: 19. 9. 2005

Zdroj: Gamespot


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |