Mortal Shell bude novou nekompromisní souls-like akcí

Milovníci neúprosných akčních RPG si opět přijdou na své.

Mortal Shell se stává dalším z dlouhé řady RPG, která se pokusí navázat na slávu Dark Souls a žánru, který díky nim vznikl. Čeká nás všechno, co si fanoušci akčních hard core RPG na tomto žánru zamilovali. Hra bude mít nekompromisní bojový systém, ve kterém ale už z traileru můžeme hledat velmi originální prvky. Jak to bude s propracovaností RPG části hry zatím tvůrci neukázali, ale hra by prý měla nabídnout velmi hluboký systém vývoje postavy. Co ale na první pohled uchvátí je rozhodně grafické zpracování. 

Ve hře by se hodně mělo pracovat s vaší duší, která nejspíše nabídne několik velmi specifických mechanik a měla by umožnit například ovládnout těla mrtvých bojovníků. Každé s jiným stylem boje. Jak přesně taková mechanika bude fungovat ale nevíme. Konkrétních informací je zatím pomálu, ale přinejmenším rozhodně tuto novou pecku dáváme do hledáčku, protože z toho, co jsme viděli to vypadá fantasticky.

Dočkáme se ještě letos na PC, Xboxu One a PS4.  Hra projde i fází beta testingu, do kterého se později bude možné přihlásit.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

7.  9.  2020 | | 14 N/A
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: výběr toho nejlepšího na PS4 a Division zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: výběr toho nejlepšího …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

5.  9.  2020 |