Mortal Shell vyjde už příští týden. Podívejte se na nový trailer

Nové hardcore RPG od Cold Symmetry odhaluje datum vydání. Nebudeme na něj muset čekat dlouho.

Mortal Shell přidává pár nových věcí do zaběhlého konceptu hardcore RPG. Po hratelné ukázce si získal nejednoho fanouška. Vývojáři nelení a s novým trailerem odhalují datum vydání - 15. srpna na Epic Store, PlayStation 4 a Xbox One. Pokud ho chcete mít v knihovně na Steamu, tak si budete muset rok počkat.

Nedávné betatestování bylo dosti úspěšné. Celkem se do něj zapojilo přes 350 000 hráčů, přičemž se jim podařilo umřít více než 350 000 000 krát. To byla ale jen malá ochutnávka. Obsahu hra bude mít mnohem víc. V novém traileru například můžete zahlédnout hned několik nových zbrojí. Vůbec poprvé se v něm také ukázaly zbraně na dálku. Ballistazooka střílí těžké železné projektily a nepřítele dokáže provrtat nebo ho připíchnout k okolnímu prostředí. 

Jelikož na Mortal Shell pracuje výrazně menší tým, než na ostatních hrách z tohoto žánru, tak v rámci délky se konkurenci nejspíš bude rovnat těžko. Nicméně pokud se mu podaří uspět, je tady slušná šance, že se příště dočkáme něčeho mnohem většího.

Váš názor Další článek: Fall Guys je vtipným pokusem o párty odnož žánru battle royale

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , ,