Motocross Madness 2

Každá úspěšná hra se většinou dočká pokračování a v případě, že ji vydá firma specialisty na vydělávání peněz, můžete si na to dokonce vsadit. V případě Motocross Madness byste vyhráli, protože Microsoft víc než po roce od vydání prvního dílu přichází s Motocross Madness 2, ve kterém si opět na motorkách zařádíte ve vzduchu a zaryjete nosem v zemi
Motocross Madness 2
Není toho zas tolik, co by měly Spojené státy s naší malou republikou společného, ale když už budeme nějaké styčné body hledat, tak určitě narazíme na motokros. Rozježděné tratě, jedna „mulda“ za druhou, jezdci lítající na svých mašinách vzduchem a dopadající většinou sebejistě na zem – to je ta romantika prosycená vůní benzínu a nasáklá jako kombinézy závodníků bahnem a olejem. A to je také to, co oslovuje Američana stejně jako Čecha, a co nám chtějí tvůrci z Rainbow Studios zprostředkovat ještě víc a ještě lépe, než v MM s pořadovým číslem jedna. Očekávejte vše, co bylo v původní hře, k tomu pár nových herních módů (aby se neřeklo) a především ďábelskou grafiku. Už první díl byl po této stránce nadprůměrný, ale v druhém se počet možných polygonů tvořících jezdce a jejich stroje zvedl z 250. na rovných 1250, takže vše bude vypipláno až s fotorealistickou dokonalostí, díky níž možná mezi nánosy špíny zahlídnete i švy závodních kombinéz. Stejně tak by měl být do větších detailů propracován i terén, v jehož okolí autoři slibují až 100 000 nejrůznějších keřů a stromů, přičemž nesmíme zapomenout ještě na budovy a jiné objekty v blízkosti závodišť.

Grafika bude rozhodně jednou z nejsilnějších zbraní MM 2, ale fandům by asi jen tohle nestačilo, takže nebojte, ke stávajícím figurám přibyly i nějaké nové, z nichž nejslibněji zní ta s názvem Heart Attack (z mnoha možných překladů nabízím aspoň Útok na srdce, jinak ale Infarkt). Objeví se i nový herní mód, který je nazýván Pro Circuit a který není ničím jiným, než oblíbeným budováním kariéry, v níž se z obyčejného začínajícího závodníka pomocí výher a odměn bude moci vyšplhat až na samotný trůn krále všech motokrosařů. Kromě toho si užijete i módy jako Enduro Racing, kde budete muset zvládnout vzdálenost mezi dvěma checkpointy v co nejkratším čase, přičemž cestu si budete hledat sami, a nebo se třeba blýsknete před diváky těmi nejlepšími frajeřinkami ve vzduchu během Supercross soutěží. A pokud vám i tohle bude málo a všechny kopie skutečných umělých či přírodních tratí vás už budou nudit, upravíte si jízdní vlastnosti i vzhled své mašiny, navrhnete si vlastní trať v přidruženém editoru a užijete si na ní. Nicméně, pokud ani to nezabere, asi to skutečně není hra pro vás.

Ale než se do toho všeho pustíte, zkuste si všechny skoky, otočky a další fígle napřed v některé z lokací určených pro trénink, protože ještě něčím se bude druhý díl MM odlišovat od prvního. Tvrdostí. Lidé z Rainbow Studios prohlašují, že pokud by měli tuhle hru k něčemu přirovnat, byly by to animované grotesky o Kojotovi a ptáku Road Runnerovi. Kdo tuhle šílenost někdy viděl, tomu už teď běhá hrůzou mráz po zádech a přitom se zvrhle těší, jak si ještě v prvním čtvrtletí tohoto roku užije při hraní MM 2 všech těch krásných (s prominutím) držkopádů.

Meep meep…

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy E3 2018: je na co se těšit

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy…

Výstava E3 není jen o odhalení a novinkách. Také jsme se dočkali tuny nových obrázků z očekávaných her.

22.  6.  2018 | | 2 N/A
Nejžhavější trailery a videa z výstavy E3 2018: vše v pohybu

Nejžhavější trailery a videa z výstavy…

Obrazovou galerii máme za sebou, teď jsou na řadě ty nejlepší trailery. A že jich bylo.

17.  6.  2018 | | 1 N/A
E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii za střídání ročních období

E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat …

Na konferenci Microsoftu snad nesmí nikdy chybět Forza. Nová Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii a nabídne čtyři roční období.

13.  6.  2018 | | 2 N/A
Battlefield V se chlubí novým trailerem a slibuje režim Battle Royale

Battlefield V se chlubí novým trailere…

9.  6.  2018 | | 2 N/A
Cyberpunk 2077: E3 dojmy z nejambicióznějšího RPG dneška

Cyberpunk 2077: E3 dojmy z nejambicióz…

Největší herní svátek roku sice už pomalu končí, ale pro nás je to teprve začátek. Postupně vám přineseme informace o valné většině představených her. Přednost mají samozřejmě ty větší tituly, a proto se dnes podíváme na Cyberpunk 2077 od CD Projekt RED.

16.  6.  2018 | | 2 N/A
Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzurovanou, účelnou nahotu

Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzur…

Tvůrci Cyberpunku 2077 potvrdili, že v jejich hře bude mimo jiné i nahota, kterou do ní umístili z dobrých důvodů a její cenzurování by uškodilo tomu, co chtějí sdělit.

18.  6.  2018 | | 9 N/A
Playstation 5 využije speciálně navržený grafický čip Navi od AMD

Playstation 5 využije speciálně navrže…

Playstation 5 se musí pochlubit celou řadou nejmodernějších technologií a díky Forbesu můžeme nahlédnout na pravděpodobný hardware o něco dříve.

15.  6.  2018 |
E3: Assassin

E3: Assassin's Creed Odyssey bude mít …

Ubisoft se po oznámení nového Assassin's Creed Odyssey s ničím moc nepáral a hráčům předhodil rovnou pět různých edic, z nichž nejdražší bude stát 240 euro.

12.  6.  2018 | | 9 N/A