MotoGP 3 a její novátorský multiplayer

MotoGP 3, nebo také "ultimátní závodní technologie", od společnosti Climax pomalu ale jistě dojíždí na pulty obchodů, a tak není divu, že se začínají objevovat nové screenshoty a informace. Kromě čerstvých obrázků, které vám tímto nabízíme, se autoři dnes zmínili i o unikátním multiplayeru, jenž bude MotoGP 3 obsahovat.

Zatímco ostatní hry v žánru vám dávají možnost buď soupeřit s umělou inteligencí nebo s živými hráči, v MotoGP 3 se tyto dvě odlišné části prolínají. Podle prohlášení autorů to bude vypadat následovně; vyberete si trať, řekněme okruh v Brně, zvolíte příslušnou obtížnost a vydáte se závodit. V tu chvíli přichází řada na "inteligentní vyhledávací systém", který zkontroluje, zda se na internetu nechystá podobný závod, avšak vytvořený ostatními hráči na internetu. Tuto možnost vám pak nabídne a pokud se vám bude chtít, pouhým jedním stisknutím tlačítka se přenesete mezi živé kolegy na trati. Uvidíme jak tato lákavá funkce zafunguje v našich krajích, protože se nedá říci, že by každý v Čechách měl vysokorychlostní připojení k internetu 24 hodin denně.

Skvostnou grafiku a licencované motocykly si prohlédněte v naší galerii.

Zdroj: Gameguru Mania

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Crying Suns zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Cryin…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

8.  1.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce