MotoGP 4 – král mezi jednostopými

Pokud milujete vůni spálených pneumatik a omamný zápach benzínu, avšak nijak neholdujete třeba formulím, máme pro vás dobrou zprávu. Firma Climax pilně pracuje na čtvrtém dílu své motocyklové série, který se - trochu překvapivě - objeví ještě na "staré" PS2.

  

MotoGP 4 vás tentokrát seznámí nejen s "královskou kubaturou" ale také se "slabšími" motocykly o objemu 125cc a 250cc. Ty proženete na šestnácti reálných tratích, mezi nimiž nechybí ani brněnský Masarykův okruh. V pokračování se navíc setkáte i s opravdovými osobnostmi, které v soutěži MotoGP figurovaly či dosud figurují. Mezi jezdci, za něž můžete hrát, přibyli Kevin Schwantz, Wayne Gardner či "japonský blesk" Daijiro Kato. Podobně jako třeba v posledním Need for Speed se vaše jezdecké povinnosti rozšíří i na testování a úpravu vlastností vašeho stroje. Čas mezi jednotlivými závody tak budete často trávit v garáži s týmovými mechaniky.

  

MotoGP 4 vypadá velmi slibně, což dokazují i následující obrázky z verze pro PS 2. Tak kdypak se dočkáme, pánové z Namca?

Zdroj: Worthplaying, Gamershell

Váš názor Další článek: Scarface - gangsterka v hlavní roli s Al Pacinem

Témata článku: , , , ,