MotoGP 4 – král mezi jednostopými

Pokud milujete vůni spálených pneumatik a omamný zápach benzínu, avšak nijak neholdujete třeba formulím, máme pro vás dobrou zprávu. Firma Climax pilně pracuje na čtvrtém dílu své motocyklové série, který se - trochu překvapivě - objeví ještě na "staré" PS2.

  

MotoGP 4 vás tentokrát seznámí nejen s "královskou kubaturou" ale také se "slabšími" motocykly o objemu 125cc a 250cc. Ty proženete na šestnácti reálných tratích, mezi nimiž nechybí ani brněnský Masarykův okruh. V pokračování se navíc setkáte i s opravdovými osobnostmi, které v soutěži MotoGP figurovaly či dosud figurují. Mezi jezdci, za něž můžete hrát, přibyli Kevin Schwantz, Wayne Gardner či "japonský blesk" Daijiro Kato. Podobně jako třeba v posledním Need for Speed se vaše jezdecké povinnosti rozšíří i na testování a úpravu vlastností vašeho stroje. Čas mezi jednotlivými závody tak budete často trávit v garáži s týmovými mechaniky.

  

MotoGP 4 vypadá velmi slibně, což dokazují i následující obrázky z verze pro PS 2. Tak kdypak se dočkáme, pánové z Namca?

Zdroj: Worthplaying, Gamershell

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |16 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce