MotoGP 4: První informace a 8 obrázků z PS2 verze

Reálné modely motorek, skvělá atmosféra - to všechno byly výsady série MotoGP. Po prvních třech dílech přichází čtvrtý, který přináší mnohá vylepšení.

  

Hlavním lákadlem čtvrtého přírůstku do rodiny MotoGP by měl být online multiplayer až pro 8 hráčů, při čemž nám bude nabídnuta možnost připojit se jak přes internet i LAN síť. Další podstatnou novinkou je větší výběr ze strojů; přibudou dvě nové třídy - 125cc a 250cc. Na slabších kubaturách by se hráč měl učit a stejně jako v životě skutečném se k vysněné třídě MotoGP probojovat až jako k vrcholu kariéry. Hráče jistě potěší i přítomnost minule chybějících tréninků, které by měly začínajícím jezdům pomoct se zvládnutím ovládání, ale i velmi realistického fyzikálního modelu.

  

Grafika by již tradičně měla být skvělá, ostatně to již dokazují první vypuštěné obrázky, které nepotřebují bližší komentář. Na závěr by se jen slušilo říct, že série MotoGP4 vycházející exkluzivně pouze na PS2 nemá s počítačovými závody jménem Moto GP nic společného.

 

Zdroj: Worthplaying

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce