Možnosti propojení DS a konzole Wii

President Nintenda, Satoru Iwata, prohlásil, že DS bude komunikovat s Wii bezdrátově a nabídne celou řadu zajímavých funkcí. Například má být možno využívat DS a jeho dotykového displeje na ovládání her. Též budete moci hrát DS hry na obrazovce televize. Navíc získáte přístup ke službě DS Station, ta nabízí demoverze her ke stažení a zatím byla dostupná jen v některých obchodech se speciálním připojením.

Iwata navíc ohlásil hru Pokémon Battle Revolution pro Wii. Ta má být první hrou, jež speciálně využije možností propojení s DS. Stačí mít v DS hru Pokémon Pearl/Diamond, ve Wii Battle Revolution a už můžete hrát na televizní obrazovce a bojovat proti počítači nebo ještě lépe, proti kamarádům online pomocí služby WiiConnect. Pokémon Pearl a Diamond se v Japonsku dočkají letos na podzim, Battle Revolution do konce roku. Evropské vydání je určeno na rok 2007.

Zdroj: Eurogamer

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A