Mr. Bean míří na PlayStation 2

Mr. Bean je televizní fenomén, který stěží hledá konkurenci. Vždyť málokterý pořad se víc jak deset let po svém uvedení může pyšnit širokou základnou fanoušků, kteří neváhají investovat do své milované show nemalý peníz. Toho se nyní chystá využít společnost Blast! Entertainment, jež se dohodla s firmou Tiger Aspect Productions – která vlastní práva na hrané i kreslené pořady s Mr. Beanem v hlavní roli – na stvoření elektronického titulu s popleteným hrdinou v titulní roli.

Název hry, stejně jako datum jejího vydání nebylo dosud zveřejněno, avšak už nyní je jisté, že bude titul vyvíjen především pro děti, díky čemuž bude protkán méně, či více složitými puzzly, které je třeba rozlousknout, abyste dostali zpátky Beanova milovaného plyšáka Teddyho, v čemž vám bude nápomocna dokonce i Beanova přítelkyně Irma Gobb. Jak už bylo zmíněno v titulku, hra se na trhu objeví exkluzivně pro PlayStation 2, díky čemuž se můžete těšit na technicky slabší, leč půvabný 3D svět, v němž se budete pohybovat.

Zdroj: TZ

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |