Mrazivé screenshoty z české hry Cold War

Tým bývalého herního žurnalisty Karla Papíka stále pilně pracuje na své prvotině s názvem Cold War a vypadá to, že léta vývoje by se již konečně měla chýlit ke konci. Tato špionážní akce, často přirovnávaná například k známé sérii Splinter Cell, se odehrává na pozadí studené války, konfliktu, který ochromil svět v druhé polovině minulého století.

  

Tehdejší spor USA se SSSR však podle autorů nebude zdaleka hrát prim. Děj sleduje dílčí dobrodružství amerického novináře, který se tak trochu nevinně ocitá ve víru událostí a je následně chycen sovětskou KGB a uvězněn. Naším úkolem tak bude utéci našim věznitelům dříve než nás deportují na Sibiř. Příběh hry by však neměl být tak jednoduchý a prý v něm nebude nouze o dějové zvraty a kličky.

  

Pokud jde o žánrové zařazení, Cold War osciluje někde mezi hrami Thief a Splinter Cell, s tím, že pokud chcete, můžete se vydat i cestou Johna Ramba, čímž se ale připravíte o notný kus zábavy - a navíc si vše pořádně zkomplikujete. Novinář má možná rychlé prsty na psaní článků, ale se zbraní v ruce si příliš nerozumí. Proto jsou pro nás přichystány mnohé vychytávky, jež budeme při své cestě za svobodou využívat; půjde například o věrný prak pro omračování stráží či všestrannou rentgenovou kameru. Hra by měla být do jisté míry nelineární, s možností vybrat si jednu z více cest jak dospět k cíli. Čekání na tuto nadějnou stealth akci z českých luhů a hájů si můžete ukrátit pohledem na nové screenshoty, které se dnes objevily.

Zdroj: Gamershell, homepage

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole