MS Flight Simulator přináší vylepšená evropská města. Proleťte se nad Monte Carlem či Stockholmem

Na YouTube kanálu hry Microsoft Flight Simulator se objevilo nové video, avizující další aktualizaci tohoto leteckého simulátoru. Update označovaný jako City Update VII: European Cities II přináší, jak ostatně vyplývá z jeho názvu, vylepšená evropská města.

Monte Carlo Monte Carlo

Virtuální piloti si mohou zalétat nad podrobněji zpracovaným švédským Stockholmem, francouzským přímořským městem Nice, legendárním Monakem (včetně Monte Carla, v jehož ulicích se o víkendu proháněly formule 1), portugalským Portem či španělskou Barcelonou a Madridem.

Další lokální legenda

Další novinkou je „lokální legenda“ v podobě letadla Short SC.7 Skyvan, známého kvůli svému charakteristickému krabicovému tvaru pod označením „létající krabice od bot“. Letoun je schopný vzlétnout a přistát na velmi krátkých drahách, což z něj činí ideální stroj pro použití na nepříliš dobře vybavených letištích nebo na dočasných přistávacích plochách.

Short SC.7 Skyvan Short SC.7 Skyvan

Letadlo bylo používáno vojenskými i civilními organizacemi pro různé účely včetně přepravy nákladu, výsadků, evakuace, a dokonce i pro letecké snímkování. První let Skyvanu proběhl v roce 1963, a ačkoli je to již postarší stroj, některá z těchto letadel jsou díky své robustnosti a spolehlivosti stále v provozu. Model pro MSFS vytvořilo renomované studio IniBuilds.

Short SC.7 Skyvan Short SC.7 Skyvan

Uvedené aktualizace jsou zdarma dostupné od úterý 28. května všem, kdož si přes jakoukoli platformu zakoupili Microsoft Flight Simulator. Pro jejich instalaci je však nutné mít hru aktualizovanou na verzi 1.37.18.0 nebo novější.

Další aktualizace před novou verzí

Vývojáři také oznámili posunutí data vydání aktualizace Sim Update 15, které bylo původně naplánované na 30. dubna. Tento update má přinést mimo jiné vyšší stabilitu a výkon, lepší zobrazování sněhové pokrývky, vylepšené řízení letového provozu a další novinky.

V případě Sim Update 15 půjde o poslední aktualizaci pro Microsoft Flight Simulator 2020 před uvedením Flight Simulatoru 2024, které je naplánované na konec tohoto roku. Nebude se ale jednat o úplně poslední aktualizaci MSFS2020, protože na začátek roku 2025 je naplánována aktualizace Sim Update 16.

Hra Microsoft Flight Simulator je k dispozici pro konzole Xbox řady X|S a PC v rámci služeb Xbox Game Pass, PC Game Pass, Windows a Steam a na konzoli Xbox One a podporovaných mobilních telefonech, tabletech a počítačích s nižším výkonem prostřednictvím služby Xbox Cloud Gaming.

Diskuze (1) Další článek: Resident Evil mění plány. Spolu s devítkou se má chystat remake nultého dílu a spinoffu Code: Veronica

Témata článku: , , , , , ,