Multiplayer Halo Infinite v květnu odstartuje druhou sezónu. Venku je trailer

Naleštěte si brnění a připravte zbraň.

Fanoušci sci-fi střílečky Halo Infinite se konečně dočkali dobrých zpráv. Multiplayer se chystá do své druhé sezóny, která se jmenuje Lone Wolves a startuje už 3. května letošního roku. Oznámení doprovází také trailer. 

Jak bylo slíbeno už před vydáním hry, napříč online složkou hry postupně pokračuje samostatný příběh, takže navážeme i zde. Samozřejmostí jsou nové mapy, hora customizačních prvků a nové stylové brnění. 

Tvůrci postupně zlepšují hratelnost a systém postupu, takže by mělo odemykání nového obsahu odsejpat podstatně svižněji. 

Váš názor Další článek: Čas na Dotu! V sobotu po obědě startují první zápasy Sazka eLEAGUE

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru