Multiplayer střílečky Halo Infinite bude mít vlastní příběhovou linku

Rozhodně nepůjde jen o bezhlavé střílení.

Microsoft na E3 potěšil spoustu fanoušků sci-fi série Halo, když odhalil multiplayer hry Halo Infinite jako zdarma přístupný. Tím ale dobrý přístup vývojářů nekončí. Multiplayer bude mít očividně zcela samostatnou příběhovou složku, která se bude linout paralelně hlavnímu příběhu Master Chiefa a jeho holografické kolegyně. To prozradil v oficiálním blogu kreativní ředitel Joseph Staten. 

S tím půjde ruku v ruce také chytrý systém Battle Passu a odemykatelných bonusů ve hře, který bude mnohem přístupnější a hráči nebudou cítit zbytečný tlak hrát hru, jen aby stihli dokončit nějakou sezónu herního obsahu. Právě proto bude do online hry začleněn příběh. Kromě odemykání nového vybavení a dalších serepetiček bude každá sezóna posouvat vpřed svůj vlastní příběh kolem válečné vřavy Spartanů. 

"Naším cílem je vzít vámi vytvořeného bojovníka a vhodit je doprostřed příběhu, který se bude odehrávat v rámci většího univerza Halo. Dát jim důležitou roli při postupu dál," řekl Staten. "Jak přesně to uděláme s nadcházejícími sezónami a postupem dál, to prozatím nejsme připraveni odhalit."

Váš názor Další článek: Ninja Gaiden: Master Collection - tenhle drak měl ještě zůstat spát | Recenze

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Teď nekupujte nový iPhone ani Apple Watch. Pár týdnů vydržte, můžete tím hodně ušetřit

Teď nekupujte nový iPhone ani Apple Watch. Pár týdnů vydržte, můžete tím hodně ušetřit

** Právě teď není ideální čas na nákup iPhonu a Apple Watch ** Apple totiž už 7. září představí nová zařízení ** Zbytečně byste platili mnoho tisíc navíc, stačí pár týdnů počkat

Martin Chroust
Apple WatchNákup a cenyiPhone
Tuto českou základnu plnou satelitů nesmíte vidět. V Mapy.cz je každá anténa pečlivě vyretušovaná

Tuto českou základnu plnou satelitů nesmíte vidět. V Mapy.cz je každá anténa pečlivě vyretušovaná

** Zapomeňte na rozčtverečkovaná místa, kterých si každý všimne ** Mapy.cz musely dokonale zakrýt desítky parabol ** Základnou se přitom na webu chlubí i její majitel. Kocourkov

Jakub Čížek
ČeskoMapy.czMapy
Nejničivější bomba v historii lidstva. Rusko zveřejnilo dokument o testu Car-bomby
David Polesný
Sovětský svazAtomová bombaJaderný útokZbraně
Jak nainstalovat Windows 11 na nekompatibilní počítač. Instalačku upraví každý

Jak nainstalovat Windows 11 na nekompatibilní počítač. Instalačku upraví každý

**Windows 11 můžete nainstalovat i na starší počítače, které nesplňují požadavky na hardware. **Instalace je ale na vlastní riziko, všechno nemusí fungovat správně. **Aby instalace proběhla, stačí si vytvořit upravené instalační médium.

Petr Urban
Windows 11Operační systémyMicrosoft