Mutant, kterého se nemusíte bát? Český Mutant

Co si představit pod slovíčkem mutant? Zohizdněnou tvář shrbené příšery? Možná, v souvislosti s herní scénou se nyní však stále častěji bude mluvit o Mutantovi, což je název pro novou hru z dílen českého studia Napoleon Games.

Zveřejnění prvních informací o Mutantovi právě v tuto dobu není čistě náhodné; společnost Napoleon Games tak učinila v souvislosti se spuštěním svých nových oficiálních stránek. Díky vylepšené homepage tak nyní známe i první informace o hře; mělo by se jednat o sci-fi střílečku z pohledu třetí osoby.

  

Více o samotné herní náplni bohužel nevíme, autoři sice popisují děj jako "obhajobu pozitivních důsledků neetických experimentů na lidech.", ovšem co si před tímto pojmem představit, to už neuvádějí. Na vlastní kůži to ale zjistíme již relativně brzy, vydání hry je totiž plánováno již na jaro příštího roku. Mutant je ale přeci jen v ranné fázi vývoje, můžeme vám tak nabídnout pouze tři ručně kreslené návrhy. První obrázky přímo ze hry by se ovšem měly objevit již co nevidět.

Zdroj: Homepage

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |16 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce