PC | Akce

MW2 prý nabídne i vraždění civilistů

Nehledě na to, jakou hvězdou je Modern Warfare ve světě herního průmyslu, trocha reklamy nikdy neuškodí. A to, co se kolem připravovaného pokračování aktuálně strhlo, vystačí přinejmenším na několik dalších týdnů. Pár dnů nazpět totiž na veřejnost proniklo neoficiální video (z YouTube již bylo staženo na žádost Activisionu), ukazující hráče v roli teroristy, kterak se podílí na masakru nevinných civilistů v letištní hale.

Kontroverzní scéna se ihned změnila ve zbraň v rukou odpůrců hry, kteří jsou přesvědčeni, že jde tvůrcům o propagování terorismu. Ti však, logicky, jakoukoliv vinu popírají s tím, že jde pouze o jednu z pasáží hry, jež má umocnit celkovou atmosféru a vykreslit charaktery hlavních záporků, jejichž zastavení je hráčovým primárním úkolem.

VIDEO: 2228 'Modern Warfare 2 - trailer'

Nicméně, netřeba pochybovat, že přinejmenším slovní potyčky budou ještě nějaký ten pátek pokračovat. Naštěstí, vydání hry je naplánováno již na 10. listopadu, a proto je velice nepravděpodobné, že by Infinity Ward do hry ještě nějakým způsobem zasahovaly a, nedej bože, něco odebíraly.

Mluvčí společnosti Activision pak k celé kauze řekl pouze tolik, že uniklé záběry pocházejí z nelegálně získané kopie hry, a že v žádném případě nepředstavují celkovou náplň titulu. Tak vidíte, maminky, není třeba se bát. Vaše ratolesti budou vraždit pouze ty ošklivé pány s prstem na spoušti jaderných hlavic.

Zdroj: Joystiq

Dostupné pro: PC, X360, PS3
Žánr: Akce | FPS z moderního prostředí
Výrobce: Infinity Ward | Webové stránky hry
Začátek prodeje: 10. listopadu 2009
  • Strhující atmosféra
  • Multiplayer
  • Hudba
  • Zjednodušování
  • Linearita
  • Krátkost kamapně
Diskuze (3) Další článek: Zahraje si Jackman Nathana Draka?

Témata článku: , , , , , ,Zakázané názvy. Tyhle složky ve Windows nevytvoříte a můžou za to 70. léta

Zakázané názvy. Tyhle složky ve Windows nevytvoříte a můžou za to 70. léta

**Složky ve Windows si nepojmenujete libovolně. **Seznam rezervovaných názvů existuje kvůli kompatibilitě. **Kořeny této záležitosti sahají až do 70. let.

Petr Urban
Operační systémyWindows
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

11:59 | Monster Hunter Rise dorazí na konzole XO, XSX, PS4 a PS5 už 20. ledna. Rozšíření Sunbreak pak vyjde v průběhu jara. Na aktuálních konzolích má hra běžet až ve 120 FPS. 
3. prosince | Dnes ve 22:00 našeho času proběhne představení závěrečné událostí aktuální sezóny ve Fortnite. Epic na něj láká krátkým teaserem. 
2. prosince | Během The Game Awards pravděpodobně uvidíme novou ukázku z připravované bojovky Tekken 8. Vydání se zatím odhaduje na příští rok pro PlayStation 5. 
2. prosince | Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách