Myšák Mickey se dočká vlastní hry

Dlouho očekávaná videoherní adaptace dobrodružství jedné z nejoblíbenějších Disneyho postav - myšáka Mickeyho - konečně začíná nabírat reálných obrysů. Blížící se vydání nového čísla zahraničního magazínu Game Informer totiž slibuje velké představení, které tamější redaktoři ještě podpořili parádním cover obrázkem.

Nic bližšího však prozatím není známo, snad jen s výjimkou data vydání, jež bylo stanoveno na konec příštího roku, a platformového zařazení, které slibuje exkluzivitu pro Nintendo Wii, takže si na konkrétní informace budeme muset přeci jen počkat až do listopadu.

mickey.jpg

Zákulisní šeptanda však již nyní prozrazuje něco málo ze zápletky hry, která by se měla točit okolo starých a odepsaných Disney postaviček, jež mají v plánu pomstít se Mickeymu. Mimo to prosáklo na veřejnost, že by si hráči svou cestu skrz jednotlivé levely měli údajně "prokreslit", což ve své podstatě nezní vůbec špatně.

Nezbývá, než doufat, že z toho v Junction Point Studios udělají pořádně temnou zábavu. Přítomnost Warrena Spectora je ostatně sama o sobě příslibem něčeho velkého, a jen stěží dětského.

Zdroj: Shacknews

Dostupné pro: Wii
Žánr: Adventury, Akce
Výrobce: Junction Point Studios
Začátek prodeje: 25. listopadu 2010

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A