Myšák se samopalem řádí v nové ukázce z hraní. Noirovka Mouse připomíná staré animáky

Tým z Fumi Games nám svoji stylově vypadající střílečku představil už loni. Nyní se noirový myšák připomíná znovu. Tentokrát se můžete podívat na ukázku z hraní. Nutno připomenout, že se jedná o ranou verzi, takže do vydání se Mouse může ještě změnit. Už v této podobě ale vypadá velmi nadějně. Čekání bude ale ještě vcelku dlouhé. Tvůrci s ním počítají na rok 2025 a zatím pracují jen na PC verzi.

Z tiskové zprávy, která doprovází trailer, vyplývá, že další platformy jsou také ve hře. Na svých stránkách ostatně uvádějí i Xbox, PlayStation a Switch. Více informací o budoucích plánech a hlavně hře samotné se dozvíme v průběhu příštího roku. V základu se jedná o klasickou FPS střílečku s noirovým nádechem. Stylem animace se pak tvůrci inspirují u kreslených seriálu ze 30. let minulého století.

Ujmeme se role soukromého detektiva ve městě plném gangů, ranařů a dalších osob pohybujících se v podsvětí. O ovládnutí celého města se pokoušejí zkorumpovaní politici, k čemuž nebudeme jen tak přihlížet. Do rukou se nám dostane plejáda různých zbraní a v průběhu hry bude myšák svoji výbavu vylepšovat.

„Mouse je pro nás neskutečně důležitý - takže se chceme ujistit, aby Mouse splňoval očekávání. Chtěli jsme vytvořit hru kombinující naši lásku k animákům a střílečkám. Přikláníme se k blízké spolupráci s komunitou, abychom vytvořili hru, která hráče co nejvíc vtáhne. S pokračujícím vývojem se podělíme o další informace, jakmile to bude možné. Prozatím vězte, že náš odhodlaný a talentovaný tým pracuje na tom, aby vám přinesl nejlepší střílečku ve stylu animáku, jaká kdy byla vytvořena,“ říká Mateusz Michalak, CEO studia Fumi Games.

Váš názor Další článek: Tekken 8 si přichystal předvánoční překvapení. Chystá se demoverze. Na PlayStationu vyjde už tento týden

Témata článku: , , , , , ,